reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

To ja już sama nie wiem czy to mój lekarz tak wydziwia i oszukuje swoje pacjentki czy może zmieniła się ta ilość. Pamiętam że już w roku ubiegłym mówił o tej samej ilości. Próbowałam coś w necie znaleźć, ale mam tylko info z forum i są 3 tak jak mówisz. Muszę się dowiedzieć.
 
reklama
sylwia8708 to ja już sama nie wiem mi mówiła że są 4 usg na NFZ
ja się cieszę że będę miała na każdej wizycie :-):-):-):-)


hehe ;) no proszę :-):-) już nie mogę się doczekać kiedy się dowiem płeć :-) mam malutką nadzieję że jak pójdę na następną wizytę to się dowiem ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kostuska125 też bym tak chciała:) Ja mieszkam w małym mieście i wybór w lekarzach nie jest zbyt duży. Jeśli są to opinie o nich na pewno nie zachęcają na wizytę u nich. Może poszukam jakiegoś innego, a nóż znajdę kogoś lepszego.
 
u mnie pogoda okropna a ja sama w domu mąż do 22 w pracy.. a ja zamulam... od początku ciazy mam głupie myśli że coś jest nie tak chodze na nfz na każdej wizycie mam usg i niby wszystko jest ok ale lekarz nie wczuwa sie za bardzo.... ale od paru dni pobolewa mnie brzuch da sie wytrzymać ale wcześniej tak nie miałam.. i macica jest wyrażnie wyczuwalna twardsza duzo od reszty brzucha i martwię sie czy tak powinno być... ten mój gin ma też prywatny gabinet więc mogłabym do niego iść prywatnie myślicie ze powinnam??

Bafinka,
mam dokładnie te same dolegliwości, pobolewa mnie brzuch i wcześniej też tak nie miałam, no i mam wyczuwalna macicę, taka twardszą. To skro ja też mam takie objawy to jest ok ? jak myślisz ?

A wiosna dopiero w poniedziałek :-p:-p:-p
A tak na powaznie, to mogła by sobie już pójść. U mnie co prawda śnieg nie pada, ale szaro, buro i ponuro i cały dzień pada deszcz. A ja chcę już słoneczko.

mam nadzieje ze w poniedziałek się ociepli bo szl... mnie już trafia !!!! bbbuuuuuuu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sylwia8708 Trzymam kciuki żeby Ci się udało;-) Ja gdy zrobiłam test i poszłam do lekarza by sprawdzić czy oby na pewno jestem w ciąży to powiedział mi że on mnie nie zbada bo to zbyt wcześnie i dał skierowanie na badanie krwi no i już do niego nie wrócę,jak zrobiłam te badanie krwi wyszło ze to 6 tydzień, później szukałam innego lekarza myślałam że prywatnie może ale rozmawiałam z mama i powiedziała mi że lekarka w szpitalnej przychodni jest bardzo fajna bo znajome jej mówiły no i właśnie teraz do niej chodzę :-) Może u Ciebie w szpitalu jeśli tam jest też mają przychodnie... Ja mam ogromną nadzieję teraz że akurat jak będę rodzić ta lekarka będzie na dyżurze w pracy :-p

Dziewczyny mi lekarka powiedziała ze może mnie boleć brzuch bo macica się powiększa i tak jak mówiła mnie bolał ale już przeszło po kilku dniach wiec bez obaw...;-);-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kostuska125 mi okres spóźniał się dosłownie 4 dni i miałam podejrzenia o ciąży i dlatego poszłam do gin, a jeszcze przy tym byłam chora i dostawałam zastrzyki i chciałam wiedzieć żeby lekami nie zrobić krzywdy maleństwu. Gin Marcin syn mojego prowadzącego(urlop) mnie przyjął, powiedziałam o swoich spostrzeżeniach, zbadał powiedział że tylko badanie z krwi może potwierdzić albo wykluczyć ciąże, powiedział że usg też nic nie da. Powiedział że nawet test mi nie potwierdzi bo to zbyt wcześnie.
Badanie z krwi oczywiście potwierdziło ciążę :-)
Teraz chodzę teraz do gin Andrzeja ale nie był szczególnie zachwycony tym że się do niego przepisałam, ale może miał zły dzień. Jeśli w pon nadal nie będzie po mojej myśli tzn większego zainteresowania to zmienię lekarza.
W poprzedniej ciąży szukałam z ciekawości bo nie mam doświadczenia z nimi i wtedy było ciężko.
Szpital w moim mieście to jakieś nieporozumienie, swojego synka rodziłam w innym szpitalu .
 
bebzolek ja to jestem przewrażliwiona ale ja się niepokoje...
kostuska a kiedy ci to dr powiedziała?? bo ja słyszałam że może bolec ale w pierwszych tygodniach... jak mi nie przejdzie do poniedziałku to chyba pójdę do gina...
 
reklama
Bafinka a masz nr telefonu do lekarza który prowadzi Twoją ciążę??? Jak tak to zadzwoń i zapytaj, przynajmniej będziesz spokojna, a jak nie to leć do apteki po magnez, możesz też nospe wypić
 
Do góry