reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ostatnio miałam strasznego lenia i nic nie robiłam. Nie chce mi się nawet sprzątać w domu. Wizyta dopiero za tydzień już sie nie mogę doczekać.
Dzisiaj mi jakoś tak dziwnie na żołądku ciężko. Niby zjadłam śniadanie a jestem jakaś taka niedojedzona.
Mój pies szaleje w nocy i spać mi nie daje. Codziennie w nocy mnie budzi i się przytula do brzucha i strasznie mnie pilnuje :happy:.
Dzisiaj na obiad będzie kurczak pieczony zobaczymy jak go zniosę.
 
reklama
Minia jesteś dokładnie 1 miesiąc starsza odemnie :)
Wszystkiego dobrego, a w szczególności dużo zdrówka i szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń.

Dzięki dziewczyny za życzenia, ja jakoś nie czuje kompletnie zmiany po tym ślubie bo w sumie nic się nie zmieniło, poza moim nazwiskiem i sprawami prawnymi a o to nam chodził najbardziej :)

Ja sny mam okropne, realistyczne i brutalne, na szczęście jak się obudzę to nie zabardzo je pamiętam.

Mnie dzisiaj wzieło na naleśniki z serem i brzoskwiniami więc śmigam robić.

Miłego dnia wam zycze
 
a ja tyle się naczytałam o zupie z kwaśnej kapuście, że własniegotuję kapuśniak :D

jak króraś ma ochotę zapraszam :o)
 
miniaaa i ja życzę Ci wszystkiego naj naj;)

A ja poszłam dziś do pracy, ale po 8ej zadzwoniła do mnie mama, że przyjmą mnie dziś w Poradni Chorób Zakaźnych na konsultację w sprawie toksoplazmozy. Wypisałam więc urlop i szybko do Poradni.
Lekarz przeprowadził wywiad i zbadał mnie i stwierdził,że marane są szanse,że to świeża sprawa, że mogłam się nawet zarazi w dziecinstwie, ale na wszelki wypadek skierował mnie do Szpitala Chorób Zakaźnych. Tam pobrano mi krew i dano mi przepustkę, przyczym kazano mi iść na zwolnienie do piątku. A ja im na to,a zwolnienie będzie "ciążowe" czyli 100%?, a oni tak, więc ja na to To bardzo chętnie;). Tak więc od dziś do piątku jestem na zwolnieniu.
W piątke jadę po wypis i zwolnienie, a potem zostaje czekać na wynik od 2 do 3 tygodni.
Więc Moje Drogie proszę o kciuki, by wszystko było dobrze.:)
 
asia* mniam taki naleśnik..
ja przed chwilą zjadłam krem z kury z torebki..nie wiem czy o to mi chodziło..bo znowu mam smaka i nie wiem na co..
misiako no troszkę opalania to dla zdrowia, ja z Igą też się opalałam, brzuchol zakryty, wiekszy filtr..ale jakoś nie sprawiało mi to takiej przyjemności jak wcześniej.

Ja też mam lenia, nic mi się nie chce..jak wracam do domku to zalegam na kanapie i leżę :-)
nanusia wszystko będzie ok, pewnie bedziesz miałą tak samo jak ja:-)

Ja na obiad zupa pieczarkowa, więcej nic..ale zjemy zupkę i jedziemy z małą na basen..najwyżej potem podjedziemy gdzieś na drugie..
 
Miniaaaa sto lat, spełnienia marzeń i zdrowego dorodnego maluszka :-)
Asia wszystkiego najlepszego, samych słodkich lat z mężusiem :-). My po ślubie też jakoś tak nie czuliśmy różnicy i teraz nawet nie obchodzimy rocznicy ślubu (no jakieś tam buzi buzi tylko jest), ale zawsze obchodzimy rocznicę kiedy zaczęliśmy być razem, bo tych lat już się trochę nazbierało ( w tym roku pechowy 13 rok razem :-D:-D:-D)
My dziś na obiad brokuły z masełkiem i bułką tartą - jestem szczęśliwa bo już mi brokuły nie śmierdzą, a jeszcze niedawno słabo było :tak:. Muszę się zmobilizować i mieszkanie posprzątać. Ewelina, ja tak samo jak ty, zmęczenie i senność mnie dobija, chodzę jak flak i jak tylko się położę od razu odpływam, a tu tyle do zrobienia, lodówkę trzeba umyć, z zamrażalnikiem porządek zrobić bo już ledwo się domyka, eehhhhh.... Nie chce mi się!!!!!
 
OO widzę, że wszyscy gotują, a u mnie lodówka pusta i nie ma Męża, żeby na zakupy wyprawić:zawstydzona/y: A mi się jeść chce choć dopiero co kilka pyz wtrząchnęłam. Hehe. Chyba będę musiała się ruszyć z kanapy, a strasznie mi się nie chce, bo wyjątkowo mam wolne i przyznam się, że nawet ze szlafroka nie wylazłam jeszcze:szok: Ale chyba muszę w końcu się doprowadzić do porządku, bo na 17tą umówiłam się z Mężem na zakupy na mieście.

Miłego popołudnia
 
miniaaaa - serdeczne sto lat i samych najpiękniejszych chwil!!

misiako - widzę że też masz swój punkt G na końcu słowa SHOPPING :-D:-D

aniawos - ja też miewam często głupie sny, potem się jeszcze nakręcam w ciągu dnia i w ogóle beznadzieja, ale spoko, przecież to tylko sny! a jak straciłaś maluszka to wiesz że sny na odwrót się tłumaczy...

agusia - cudowna perspektywa, tak to można budować chałupe!!

ja już odebrałam małą z przedszkola, byłyśmy też na spacerku, kupiłyśmy se pierogi na szybko bo jakoś obiadu w domu nie ma, to akurat właśnie się grzeją w garze. Idę zamieszać tam żeby się zupa nie zrobiła!
 
reklama
Do góry