reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

Ale jaja ja tez cierpie na zimnice. W bluzie chodze po domu, musze sie pod koldra grzac. Heh a myslalam ze jak sie ma temperature to czlowiekowi za cieplo jest.
 
reklama
Oj z tym zimnem - a ja myślałam, że tylko mi zimno ciągle. :cool:
Ale sie cieszę Kochane - umówiłam się na prywatne usg - 11 lutego :-)
Muszę jechać do Manchester - jakieś 1,5 godzinki. Ale będę pewna tego czy jest wszystko ok. To Polska przychodnia - z tego cieszę sie jeszcze bardziej.
To będzie 8 tydzień - chyba będzie juz cokolwiek widać - i mam nadzieję, że usłyszę serduszko :)
Ale jestem szczęśliwa :):)
 
A mnie z kolei ciągle gorąco... Mam tylko momenty, w których jest mi zimno, wtedy wskakuję pod koc i po kilku chwilach już spod niego wyłażę, bo znów oddychać z przegrzania nie mogę:dry:
 
BigChild - pierwsza - bo niestety z angielskiej kliniki nici - mieli się ze mną skontaktować i potwierdzic, niestety nie odezwali się. Za to w polskiej z 5 przełożyli mi na 11. Ale to tylko tydzień różnicy - więc i tak cieszę się bardzo.
narazie tylko widziałam się z położna, która zapisała, ze test który robiłam jest pozytywny i zważyła mnie - to wszystko.
Dostałam wezwanie na usg państwowe na 14 marca dopiero. Za bardzo sie denerwuję, żeby tyle czekać - chcę byc pewna, ze serduszko bije :)
 
Witam po przerwie.Nie odzywałam sie bo przyjaciółka ze Szkocji z synkiem nas odwiedziła ,dwa lata sie nie widziałysmy.
EWELINka w Uk tak po prostu prowadzą ciąże ze ok 8 tyg jest wizyta u GP potem około 10 tyg położna i miedzy 12 a 14 tyg skan.Wiec patrząc na Twój suwaczek to i tak szybko widziałas sie z położną.Ja jeszcze u GP nawet nie byłam, wybieram sie w tym tygodniu.Tylko ze ja juz troche pszeszłam z ciążami i chba inaczej do tego podchodze i rozumiem Twój niepokój i ciekawosc.
 
Ufff...dzisiaj mam kiepski dzień - mój szkrabek daje mi w kość marudzeniem, płakaniem i wypluwaniem jedzenia, co nie działa korzystnie na moje szalejące hormony. Zaraz sobie zrobie meliske.
Nie dziwie wam się, że chcecie wcześniej badania - przynajmniej w Polsce nie trzeba tyle czekać na USG.
Co do zimna, to ja raczej tak nie mam. Pamietam za to, że w poprzedniej ciąży, ale w późniejszym okresie, było mi strasznie gorąco i nawet w nocy wchodziłam pod prysznic, żeby się ochłodzić (a jeszcze upałów nie było).
 
A mnie dzis bola wnetrznosci, od okolic piersi tak kluje az po brzuszek, takie skrety jakby.
Juz jeden guzik odpielam w spodniak bo mnie tak cisna.
 
reklama
ja znalazłam dobry sposób na zaparcia przynajmniej w moim przypadku:) pije 2 litry nektaru gardena jabłko antonówka i jest zdecydowanie lepiej i z trawieniem i z wypróżnianiem...

w ogóle teraz już nie mam żadnych objawów ciążowych aż zaczynam się martwić... a wizyta dopiero 9.02...
 
Do góry