reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Dziewczyny ja nie mam siły odpisywać - mam zjazd energetyczny:confused2: Najchętniej bym się położyła, dopiero co na chwilę od kompa mogę odejść:confused2: Aż maluch się buntuje i mnie kopie, widać za długo w pozycji siedzącej - juz mu się to nie podoba że matka brzucho gniecie;-)
gaja..
ja nie wiem na co Ty czekasz,ewidentnie potrzebujesz odpoczynku
idz kobieto na zwolnienie,bo padniesz w tym biurze niedługo
pomyśl o sobie i maleństwie i nie przejmuj się jak sobie poradzą
poradzą sobie -uwierz!

Moja córeczka ma 7 lat, a ja mam takie same rozterki jak ty! Dziecko na każdym etapie rozwoju potrzebuje uwagi rodziców. Boję się, że nie będę miała wystarczająco czasu na czytanie Małej książek, wspólne rozmowy i odrabianie lekcji. Mam tylko nadzieję, że jakoś to wszystko się ułoży!
ja miałam ten sam problem jak Marcelka rodziłam
Sami zaczął I klase i też miałam obawe ze będzie czuł sie w jakis sposób zaniedbany
na szczęście nie taki diabeł straszny
szybko sie zorganizujesz i zobaczysz na wszytsko Tobie czasu starczy
ja eż sie teraz obawiam jak to będzie z trójką
ale dam radę-musze dać!!!

jesli watek jeszcze istnieje to ja prosze o dostep i o link...

ja także
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja sie dowiedziałam z ulotki w gabinecie gina jak jeszcze sie staraliśmy i tak trafiłam na tą strone.
Fakt ceny są kosmiczne i to jest gigantyczna przeszkoda dla nas a także dla naszych znajomych. Może jak postaramy sie o 2dziecie za 4-5lat to będzie taniej.

 
Witam się i ja
Dorotko -trzymam mocno kciuki za dobre wieści...

U mnie dziś zimno jak pierun byłam w sklepie zoologicznym po szczotkę dla psa bo lnieje jak pierun i pół godziny wybierałam odpowiednią.
Psina zadowolona uwielbia szczotkowanie i odkurzanie odkurzaczem.
Na obiadek zrobiłam warzywa po chińsku z ryżem i piersią z kury T. zjadł 3 porcje szok tak mu zasmakowało a mi bardziej smakują orzeszki z biedronki o smaku pikantnej papryki mniam ha ha ha
Wczoraj u nas było słonecznie i wietrznie a ja miałam mega lenia i prawie cały dzień leżałam w łóżku.
Dziś mam powerka poodkurzałam dywan z psiej sierści i teraz umyję schody na dworze bo pełno na nich psich błotnistych odcisków łapek ehhh
 
pati26 no jeszcze troszkę muszę wytrzymać ale naprawdę ciężko mi.
Właśnie przywieźli towar z zagranicy i na szybkiego do 16 trzeba wysłać i kto ma WZ, zlecenia kurierowi itp wypisać - ja :confused2: Nie lubię tak na szybkiego robic bo potem kupa stresu czy aby na pewno z błedem cos nie poszło:zawstydzona/y: Na szczęście częśc mam wstępnie przygotowaną tylko zaksięgowac i zlecić w necie przesyłki


Co do organizacji przy dzieciach - ja tez jestem dobrej myśli, moje same soba się zajmą, lubia się razem bawic to tak źle nie będzie
 
Dziewczyny, zazdroszczę Wam tych kopniaków. Ja w pierwszej ciąży już na tym etapie czulam ruchy, a teraz nic-cisza...
Wczoraj byliśmy u znajomych, którym miesiąc temu urodził się synek i ta wizyta bardzo mnie zdołowała.. Znowu zaczęłam się martwić jak ja dam sobie radę z dwójką takich małych dzieci, szkoda mi starszego synka, że Dzidzia odbierze mu zbyt wiele mojej uwagi. Nie mogę przestać o tym mysleć :-(

Olga, ja tez mam ten dlemat,moja coreczka troche starsza od twojego malego, bedzie sajgon ale zdrugiej strony planowalam dac mojemu dziecku najwiekszy prezent- rodzenstwo, by nie czula tej samotnosci takiej jak ja,mam siostre 9lat starsza,ma ponad 41lat i mieszka jakies 12 tys km stad :sorry::sorry:kontakt fatalny wiec

roznice wieku bedziesz miala mala, ale na pewno dasz sobie rade,na pocztku z niemowleciem bedzie ciezko ale potem beda kompany do zabawy a milosci nie zabraknie dla 2 ki:-)


mamy malutkich dzieci - damy sobie rade!:-)poza tym jest tu nas na watku multimam wiekszosc:tak:
 
Ostatnia edycja:
ja tez sie denerwuje jak pogodze podwójne rodzicelstwo... zwłaszcza ze rodze we wrześniu a mała od wrzesnia idzie do przedszkola wiec czeka ja wiele zmian... przeraza mnie tez myls ze przy dobrych wiatrach na 3 dni bede musiała ja zostawic (poród) a ona jest tak za mna :((
 
reklama
Ale naskrobałyście....:tak:
Co do krwi pępowinej...to bardzo duży wydatek...ale gdzieś przeczytałam,ze można ją oddać na cele charytatywne-ale nie wiem czy to prawda....
Mamuśki wy chodziłyście czy będziecie chodzić do szkoły rodzenia....?????????
A wątek zamknięty jestem za....
Dziś troszku pozytywnie patrzę....ale martwie się.....
Wspieram mojego a on mnie....
Dorotka...daj znać jak juz będzie po wszystkim....
Dziewczyny dziekuje za wsparcie-to takie ważne dla mnie,aż słońce wychodzi:-)
Kerna gratuluję kopniaczków.....
 
Do góry