reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Witam nowa mamusie :) U mnie dzisiaj deszcz za oknem wiec troche dola podlapalam ,tak zupelnie bez powodu.Do dziewczyn ktore juz rodzily : podobno w drugim trymestrze dostaje sie "kopa" energetycznego (prawda to ??? ) -Ja juz sie nie moge na ta energie doczekac ,na razie to tylko len coraz wiekszy :) Milego dnia !!!
u mnie w 1 ciąży było cały czas tak samo, potem jednak musiałam brać Fenoterol i już po zabawie :( ale za to w drugiej nosiło mnie w II trymestrze czyli sprzątanie i szykowanie dla dzidzi bo potem znów Fenoterol i do widzenia z wysiłkiem :( teraz czekam na kniec I trym. bo mam nadzieję,że w końcu leń mnie opuści :) tak więc w większości przypadków II trymestr to kop energetyczny!!!!!!!!!!!!!!! Tylko czekać.......

Dziewczyny właśnie dostałam zaproszenie na jutro na bowling chyba mogę co? Kule ważą trochę ale ja tak lubię bowling a na dodatek nie chcę jeszcze mówić znajomym o ciąży...jak myślicie, mogę???
 
reklama
Witam przyszłe mamy!
Przyszłam się przywitać, bo też będę wrześniową mamą:)

witamy srdecznie nową mamusię :) super jest nas coraz więcej :)




Dzien dobry dziewczynki, jeju ja dopiero wstalam... co do snow to mnie tak dwa razy sie snila dziewczyka, dziewczynki, zobaczymy czy sie sprawdzi fajnie by bylo :-) ale jak beda chlopcy to tez bedzie super :tak: najwaznijesze zeby zdrowe byly lub zdrowi :tak: pozdrawiam wszytski dziewczynki i ide szukac na necie przepsiu na oponki bo tez mam smaka :-):-):-)

kochana super jakby była parka :) no ale fakt najważniejsze żeby były zdrowe :)

Dziewczyny podaje wam na watku kulinarnym moj sprawdzony przepis na oponki zawsze wychodza


och zaraz pedzę na wątek kulinarny zobaczę przepis...no ja uwielbiam oponki ale u nas w sklepie nie ma są tylko pączki i drożdżówki :(


no dziewuszki a ja posprzątałam cała chatke :) jeszce tylko przanie się wypierze to sprzątnę w łazience a w sypialni to jak mój mąż sie obudzi bo nie mam sumienia szumić mu nad głową odkurzaczem...to pewnie posprz ątam wieczorem bo jak sie najem obiadu to będę miała lenia :)
 
A ja juz dzis po rozmowie z szefostwem. Latwo nie bedzie i pewnie skonczy sie sadem. Ale mam ich gleboko gdzies. Niemcy to taki durny kraj dla bogatych. Bo jak jestes biedny , to cie nie stac na adwokata i nie mozesz sie wyklocic i takie przywileje jak chorobowe czy urlop. A pracodawcy to wykorzystuja.

Trixi ja mialam w 2 trym mega powera pracowalam po 10 h w sklepie. Ale teraz sie chyba na to nie zanosi. W 3 trym bylo juz troche gorzej bo maly nie spal w nocy i milam dzikie harce w brzuchu.
 
gaja, saraa nic się nie stresujcie szefostwem, będzie dobrze!! Ja też zamierzam pracowac do końca czerwca, bo w lipcu i serpniu niania która przychodzi do synusia nie może, prowadzi obozy konne, także na wakację zawsze kombinuję kogoś innego a teraz nie będę musiała no chyba że będę musiała leżec <tfu, tfu, tfu>. Także jeszcze 4 m-ce i L4 (mam nadzieję że nic nie będzie się działo).
gaja a u Ciebie nie ma żłobków od 6 m-ca??
 
Witam się u mnie słoneczko więc już 3 pranie się pierze :)
Do końca tego tygodnia przyleci moja siostra z Irlandii nie wiem dokładnie kiedy, bo to niespodzianka, ale pewnie będzie to czwartek lub sobota bo w te dni są loty do Polski :)
Już nie mogę się doczekać nie widziałam jej z 1,5 roku.Do tego zabierze swojemu mężowi córcię, która od lipca przebywa w Polsce, bo tatuś ją porwał z Irlandii.Już w grudniu do 21 miał ją oddać mojej siostrze tak Sąd nakazał a mała nadal w Polsce i siostra z policją i kuratorem sądowym zabierze niunkę i będą u nas kilka dni i polecą do swojego domku w Irlandii.Skaranie boskie z tymi naszymi mężami brrrrr
Już nie mogę się doczekać.Ahhhhhhhh zwłaszcza, że siostra z torbą ciuchów dla mnie przyleci a tam ciuchy są odjazdowe więc będę jak to mój T. mówi sexi mama hahahaha
 
witam mamusie ja wróciłam właśnie z badań znowu mam bakterie w moczy tabletki mi nie pomogły może troszkę dziś robiłam posiew moczu zobaczymy co wykaże a na poprawienie humorku kupiłam sobie dwie bluzeczki takie jakby koszulowe jest w nich dużo miejsca na brzuszek jedną z krótkim a drugą z długim rękawek nie mogę się doczekać kiedy je założe
 
witam kobietki:)
gratulacje dla nowej wrześnióweczki
ja też mam mega lenia ,nic mi sie nie chce :(
a mężowi obiecałam na obiad gołabki także nic mi nie pozostaje jak ruszyc tyłek i brac sie do roboty.
co do bakterii w moczu top ja też je miałam i przez cały tydzień objadam i opijam sie żurawiną w róznych postaciach,w piatek mam powtórne badanie moczu i zobaczymy czy ta żurawinka zdziałała cuda:)
uciekam robic gołąbki ale bede do was zaglądać
 
kasialle z tego co wiem to od roku do żłobka u nas przyjmują i tez problem z dostaniem się bo jest tylko jeden a dzieci multum:-( Za żłobek zapłaciłabym ok 300 zł natomiast niania z polecenia to z 600-800 zł, przy pensji 1200 zł odliczając 800 zł niani i 300 zł Olki przedszkola same widzicie jak mi się kalkuluje:no: A szef stwierdził że on z ledwością pół roku macierzyńskiego wytrzyma z kimś w zastępstwie (bo on nerwus jest):sorry2:
 
reklama
A ja mało podbudowana dziś,
szef jak pisałam szuka kogoś na zastępstwo z marnym jak na razie skutkiem:zawstydzona/y:
Do tego oni cały czas myślą że ja do końca ciąży będę pracować a po macierzyńskim wrócę do pracy:-( Ale ja zamierzam do roku z dzieckiem siedzieć żłobek tylko takie dzieci przyjmuje a na niańkę nie będzie mnie stać nawet jak wrócę do pracy:no: Zresztą powiedziałam że nie wiem jak w ciąży będę się dalej czuła to nie mogę potwierdzić że do końca w pracy będę:no: Zresztą od czerwca chciałam już iść na L4 bo potem dzieci wakacje i co ja z nimi zrobię przez te 2 m-ce???? Moja mama to nie wiadomo jak zareaguje muszę każdą opcję obstawiać:-(
oj no nieciekawie..ale szef musi wrzucić na luz i porzyjąć na klatę twoją decyzję..przecież wiadomo, że nie zawsze w ciąży się czujemy super fajnie:sorry2:

kochana super jakby była parka :) no ale fakt najważniejsze żeby były zdrowe :)

Takk byloby super, tylko ze moje to sa jednojajowe :) wiec bede dwie pannince albo dwoch kawalerow takich samych :)
o wow jednojajowe??????????? ale super!!!!!

Ja zaraz zabieram sięza paelle bo wczorajsza zapikanka znikła nawet nie wiem kiedy:-D a nie chcemi sie gotować...oj nie chce..słoneczko tak ładnie świeci:rofl2:
 
Do góry