reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
onionek tez bym taką sałatke zjadła ale do tego oliwki i feta a fety nie można buuuu :-(

Pogoda do bani u nas się zrobiła właśnie grad ze śniegiem sypie :no:
 
A jadłyscie moze pierogi zielone z fetą? tzn pierogi ze szpinakiem(ciasto) i nadzieniem z fety. bo widzialam dzis w naszym garmażeryjnym sklepiku i tak sie zastanawiałam czy to smakowite ?
 
A jadłyscie moze pierogi zielone z fetą? tzn pierogi ze szpinakiem(ciasto) i nadzieniem z fety. bo widzialam dzis w naszym garmażeryjnym sklepiku i tak
sie zastanawiałam czy to smakowite ?

ja nigdy nie jadłam a zresztą nie lubię szpinaku ...u nas dziś na obiadek był schab po kowalsku dziewczyny serdecznie polecam naprawde pychotka mąż to się cieszy jak wymyslam codzinnie nowe pomysły :) a ja lubie gotowac więc nie ma problemu :)
No i tak sie objadłam że nie wstanę napewno przez godzine heheh...dobrze że mam laptopa to se leże z nim na kolanach :)
 
Ja zjadlam miche makaronu z pesto mniam mniam, wypilam kawke z bita smietana i chyba walne sie do lozka, o 18.30 jedziemy do lekarza po skierowanie na badanie krwi, ktore mam w czwartek, i wiecie jak fajnie? Pielegniarka za 5 euro czyli ok 20 zl przyjdzie mi je zrobic do domku :D nie bede sie musiala wloczc z rana po szpitalach hihi
 
onionek tez bym taką sałatke zjadła ale do tego oliwki i feta a fety nie można buuuu :-(

Pogoda do bani u nas się zrobiła właśnie grad ze śniegiem sypie :no:

a ja w weekend jadlam salatke z feta :-( to na serio tak szkodzi? wiedzialam, ze plesniowy ser to tak.. ale o fecie nie wiedzialam.. no ale fakt.. ona moze zawierac to co plesniowy..
 
kurde ja tez jadlam fete w salatce greckej..uwielbiam..ale mysle ze taka iloscia nie zaszkodzilam.
Pogoda u mnie obrzydliwa..snieg na przemian z deszczem..
a oponki sie robia:))
 
A ja sobie wczoraj fete kupilam zeby dzisiaj z salata zrobic i co ??? ona naprawde szkodzi ?????????? A mam na nia takiego smaka !!!!
 
reklama
Do góry