reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ollga to poślij mi energii bo ja padam, córka znów nie spała - wysiadam:zawstydzona/y:
Teraz oczy mi się kleją nawet nie kontaczę co do mnie w pracy mówią dociera do mnie znacznie później:-(
 
reklama
Witam porannie kawką :-D
Ciężki dzień mnie dzisiaj czeka, dom posprzątać bo znowu się nabrudziło...
No i biorę się za pisanie tej cho...... pracy... Ale leń ze mnie...
Ja też poproszę trochę energii jak ktoś ma nadmiar :rofl2:
Pozdrawiam cieplutko!
 
Kerna urosept jak najbardziej i wydaje mi sie ze furagin:tak:,ale idz do gina lepiej

Ja właśnie wczoraj dowiedziałam się,że moja znajoma w 8 miesiącu ciąży bierze Furagin i się zdziwiłam, bo myslalam że to silny lek i nie wolno, ale chyba jednak można. Na pewno nie ma nic lepszego niż furagin, kiedyś miałam problemy z pęcherzem i po nim od razu przechodziło.
Ja wczoraj nawet nie zdołałam do was zajrzeć, bo mój Jasiek wyspał się w dzień a później wieczorem nie mógł zasnąć i leżąc z nim chyba zasnęłam prędzej niż on ;-)
Teściowa zapisała mnie dziś na usg na 8 marca, więc po wizycie u ginki pójdę prosto na usg. Strasznie się obawiam żeby z dzidzią było ok. Mam nadzieję, że dostanę prezent na dzień kobiet w postaci dobrych wieści :tak:
 
Dzień dobry wszystkim:-).A ja po wczorajszych wojażach tak byłam zmęczona ,że wieczorem to tylko myślałam o poduszce:-D.Basen,i zakupki poprawiły mi znacznie humorek więc pełna optymizmu zaczynam nowy (dzisiaj słoneczny) dzionek:-).
 
hejka
ja wlasnie wcinam snaidanko i pije kawusie:tak:
tesciowe podjechali wczeniej wiec wyskoczylam na targ i oprocz zakupkow jedzeniowych troszke fajnych ciuszkow kupilam:tak:
 
ja zawsze lubiałam mleko a teraz to tylko szklaneczkę do obiadu i jakiś jogurt wmusze a tak to nabiał mi nie smakuje :-(


no ja powoli kończę skrobanie na dzisiaj muszę iść się wykapać jutro muszę wstać wcześniej niż o 12 :-:)-:)-( bo jedziemy po córeczke mojego mena no i mamy ją do niedzieli wieczorem więc nie będę tak często może jedynie wieczorami jak już uśpie małą...więc kilka dni będę wpadać na chwilkę :tak::tak::tak:
A tak z innej beczki macie może dziewczynki konta na naszej klasie? Może bliżej się poznamy? Życzę miłej nocki :-):-):-)
Mleka stąd bym nie tknęła,ale kupujemy polskie mleko więc pije,i piję i piję.... .Muszę przestać bo wiem ,że to wcale nie jest dobrze w ciąży chliptać tyle mleka!!.Co do N-K to miałam kiedyś profil,ale zrezygnowałam:tak:
 
Czesc Dziewczyny ;)

Ja dzisiaj jakas taka bez energii wstalam, zdolalam sie tylko wykapac i zjesc banana z kefirem (#%$##@%^) :-) Slone swiecilo ale juz zaszlo i cisnienie chyba spadlo bo ja nie do zycia jestem. Aha zapisalam sie tez do dentysty na nast czwartek, juz sie boje :szok:
Co do n-k tez kiedys mialam profil ale uznalam ze to bez sensu wiec sie wypisalam.
MsDracula przymierzam sie tez do tych jeansow z allegro Niestety beda za dlugie ale chyba da rade skrocic. Maja tam jeszcze takie dosc fajne spodnie oliwkowe. Zobacze:-)
Milego dnia mamusie ;)
 
Witam się i ja:-)
A czemu mleka nie można tak pic w ciąży??? Pierwsze słyszę żeby to mogło mieć jakieś skutki:eek::eek::eek: Mi mleko nie podchodziło..ale teraz mdłości przeszły więc smak do mleka wrócił:tak:

Olga będzie dobrze, zobaczysz a swoją drogą to super dzień na USG:-D:-D:-D

Konto na n-k mam ale już bardziej dla zasady..czasem jakąs fotkę wkleje ale jakoś nie kręci mnie to już.
 
Witam, Wczorajszy dzien mialam zabiegany do domu wrocilam po 18 i mialam ochote na prysznic i lozko ale znajomi przyszli, ogladalismy mecz i zjedlismy pizze, po ktorej bylo mi tak nie dobrze ze ho ho. A dzisiaj wstalam o 10 dopiero, odespalam troszke sesje:)
Wlasnie jestem po sniadanku i zaraz zabieram sie za porzadki w domu:)
Co do n-k to mam i moge podac ale nie tak na forum, bo za duzo swirow jest:/ Juz nieraz mialam glupie komentarze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny!:-)
U mnie dzis piękne słonce ze az sie chce zyc;-):-D
Ja juz umyłam nawet podloge:szok:taka z rana werwe dostalam.Oczywiscie juz sie zaczyna psuć samopoczucie bo usiadłam ...hmm..musze byc w ciągłym ruchu chyba..he he
Wczoraj bylismy z moim z wizyta u młodej mamusi i cudnego maleństwa;-) , nachwaliłam sie ze juz pare dni nie wymiotuje pomimo ze mdłosci jeszcze nie odpusciły...no i suprise...jak wrócilismy to tylko zdązyłam kurtke zdjąć..blee...cholerka z tymi ż...mi:wściekła/y:
 
Do góry