reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dorotka chyba narazie woja dzidzia prowdzi we wrześniowych szkrabach:-)
wszystkim mamom gratuluje udanych badan:)
dziewczyny wytłumaczcie mi o cochodzi z tym terminem, czy własciwy jest ten z OM czy ten wg usg? który jest brany pod uwage w razie wywoływania porodu

OM to wg miesiaczki
z usg plus minus dwa tygodnie sie dodaje na pomylke
a co do wywolywanai to wydaje mi sie ze brane pod uwage są obydwa terminy
a wywolywane są po usg w zaleznosci od stopnia starzenia lozyska i od tyg ciazy

chyba nie zamotalam:tak:

ciekawe ile jutro moja fasolinka będzie miała, bo jest chyba najstarsza na wątku :-p
A jeśli chodzi o jedzonko ja właśnie wsuwam pomidorki z mozzarella i octem balsamicznym, mniam

powodzenia na usg:tak:

ide cosik do jedzenia zrobic bo juz kropka sie chyba domaga:-D
 
reklama
Witam wieczorowa pora!!
Corcia oglada wieczorynke wiec mam chwile..wypilam litr mleka i pelna jestem jescze po obiedzie!!
Kupilam sobie na kolacje makrele wedzona...ale bedzie ona na sniadanie bo juz nie wcisne dzisaj nic!!
Taki mam wielki brzusio po tym mleku....
Z corcia jak chodzilam w ciazy to moglabym wiadrami pic kakalko..a teraz kakalko beee ,ale za to mleko pije litrami:-)
Spac mi sie chce ale jesczce z 2h i jak sie poloze tak wstane rano he:))
MILEGO WIECZORKU LASECZKI!!



 
OM to wg miesiaczki
z usg plus minus dwa tygodnie sie dodaje na pomylke
a co do wywolywanai to wydaje mi sie ze brane pod uwage są obydwa terminy
a wywolywane są po usg w zaleznosci od stopnia starzenia lozyska i od tyg ciazy

chyba nie zamotalam:tak:



powodzenia na usg:tak:

ide cosik do jedzenia zrobic bo juz kropka sie chyba domaga:-D

dziękuję :-) wizytę mam na 13.15 już się nie mogę doczekać :tak:
 
Gratuluję udanych wizyt!!!
Osobiście wizytę u gin. i usg mam w najbliższy poniedziałek (już nie mogę się doczekać).
Też miałam dziś chęć na truskawki i po powrocie z pracy wyjęłam stosowną porcję z zamrażalnika:-)
 
widzę że mamusie miały dziś atak na truskawki ja miałam na brzoskwinie takie z puszki mężus mi przywiózł całą odrazu wsunęłam a co do wizyt to ja musze jeszcze troche poczekać następna mam 18 marca to jakby wieki
 
I ja sie witam:-)
Dziewczyny ale naskrobalyscie dzisiaj, az sie usmialam ze to na prawde ciazowe forum:-) Od truskawek po placki ziemniaczane lody i makrele wedzona ;)

Ja na razie bez wiekszych zachcianek i w sumie to zadnych objawow ciazy nie mam (oprocz tego ze rosne) az sie dziwie jak czytam Wasze posty ze moze cos u mnie nie tak...

A jak u Was z piciem mleka? Ja nie przepadam i w sumie tylko do kawy, no i jakies jogurty kefir.
Milego wieczorku i gratuluje udanych wizyt:tak: Fasolki pieknie rosna i niech tak bedzie:-)
 
Ja mleka nie trawię, to znaczy nie chodzi tu o smak, ale o bóle brzucha po nim. U mnie mleko kompletnie odpada, staram się nadrabiać jogurtami, kefirami i serkami :tak:

miałam napisać o spodniach jak przyjdą, są super, wymiary ok- na razie trochę luźne, ale akurat będą dobre myslę przez całą ciążę :tak:
 
hejka, ja dziś meeeeeeeeeeeeeeeega mdłości, jejku kiedy mi się to skończy:wściekła/y:czuję się, jakby mi coś stanęło na żołądku, masakra:-(jeszcze tydzień i kończę 1 trymestr, ale nie wiem, czy do 12 tyg. mi o przejdzie.Na dodatek jakiś dół i niemoc mnie dopadły, dzięki Bogu Jacuś był dziś wyjątkowo grzeczny i jakoś przetrwaliśmy ten dzień;-)Mój M. dziś pracował do późna, więc cały czas byliśmy sami. aż mam ochotę wyjechać na parę dni do mojej mamy, bo ona na prawdę mi dużo pomaga i jest kochana, zawsze zajmuje się Jackiem tak jak o to proszę- to miłe;-)
Padam dziewczynki, więc zmykam, życzę miłego wieczorku;-):tak:
 
Cześć:-) JA odebrałam wyniki i w sumie wszystko w normie. Tylko w moczu napisano bakterie dość liczne...:eek: no i teraz nie wiem....
przepraszam, że zaraz po poście, ale nie mam sił edytować- można łączyć;-)teraz jeszcze tak patrzę na posty i zobaczyłam Twój Kerna- soczek z żurawinki np.herbapolu zakup. generalnie bakterie w moczu w ciążach są dość powszechne i własnie stosuje się preparaty żurawinowe, mój lekarz zaczął od soku, pomogło więc na tabsy już nie trzeba było przechodzić;-)
a teraz już naprawdę zmykam papaty:tak:
 
reklama
I ja sie witam:-)
Dziewczyny ale naskrobalyscie dzisiaj, az sie usmialam ze to na prawde ciazowe forum:-) Od truskawek po placki ziemniaczane lody i makrele wedzona ;)

Ja na razie bez wiekszych zachcianek i w sumie to zadnych objawow ciazy nie mam (oprocz tego ze rosne) az sie dziwie jak czytam Wasze posty ze moze cos u mnie nie tak...

A jak u Was z piciem mleka? Ja nie przepadam i w sumie tylko do kawy, no i jakies jogurty kefir.
Milego wieczorku i gratuluje udanych wizyt:tak: Fasolki pieknie rosna i niech tak bedzie:-)


ja zawsze lubiałam mleko a teraz to tylko szklaneczkę do obiadu i jakiś jogurt wmusze a tak to nabiał mi nie smakuje :-(


no ja powoli kończę skrobanie na dzisiaj muszę iść się wykapać jutro muszę wstać wcześniej niż o 12 :-:)-:)-( bo jedziemy po córeczke mojego mena no i mamy ją do niedzieli wieczorem więc nie będę tak często może jedynie wieczorami jak już uśpie małą...więc kilka dni będę wpadać na chwilkę :tak::tak::tak:
A tak z innej beczki macie może dziewczynki konta na naszej klasie? Może bliżej się poznamy? Życzę miłej nocki :-):-):-)
 
Do góry