reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

ja wam dziewczyny współczuje z tymi mdłościami ja się tylko cieszę że ja nic takiego nie miałam słyszałam że krakersy są dobre na to ale wy pewnie macie juz wszystko wypróbowane no a ja tez dziś zasiadam do dalszego pisania mojej pracy a mi sie nie chce
 
reklama
Wczoraj po tym niemiłym zdarzeniu:-(wsunełam na szybciora zupke z knora rosołek i bylo o niebo lepiej:tak:
Teraz wsuwam herbatniki;-)bo akurat sie zaczynaja humorki żołądka:szok:
 
Hej
A ja jestem juz po sporej dawce jedzenia. Zaczelo sie od platkow na mleku nestle frutina, potem dwie wielkie kanapki z serem, noi teraz dobilam sie pyszna zupa ogorkowa :-)
Wyskocze chyba z pracy po jakies soczki i owoce, zeby sie dowitaminizowac :-)
 
A co do wczorajszej wizyty u młodych rodziców...to nie moglam oderwac wzroku od tego malego miesiecznego cudenka...och jakie mnie piekne chwile czekają:tak:nie moge sie doczekać.
 
Memu koledze przedwczoraj urodzil sie syn z waga 4900 i 63 cm !!!! Smielismy sie bo on zawsze mowil ze woli takie dzieci juz troszke odchowane :)
 
ja jestem przerażona co sie nie słyszy to same duże dzieci moja ciotka urodziła w styczniu dziewczynkę 4600 i 62 długa a kuzynka w zeszłym roku 4950 też dziewczynkę szok ja już się boje:szok:
 
witam wszystkie mamusie :-)

słuchajcie mam takie pytanko... jak to jest z przybieraniem na wadze bo mi przez ostatnie 3 tyg przybyło tylko 0,5 kg a spodziewam się bliźniaków... hmm jak to jest u was? pozdrawiam dzisiaj bez mdłości ale za to z okropną zgagą :wściekła/y:
 
no w naszym rejonie ostatnio tez male "olbrzymy" sie porodziły:-)
Mnie sie wczoraj kolezanka zapytała czy mi juz gin powiedzial czy bede miała cesarke..:szok:...oj. No bo ja taka drobniutka i raczej takim kobietkom od razu sugeruja cc , aby sie nie meczyła...ale ja nie chce:no:a tak wogóle to pierwsze słysze:szok:
 
reklama
Do góry