reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Ja zawsze mowie , ze homeopatia czyni cuda. A przy szczepieniu moja lekarka zawsze daje homeopatyczne kuleczki THUJA , zeby zapobiec objawom poszczepiennym i oczyszcic organizm. I na moje naprawde dziala.
 
reklama
Witam dziewczyny!
Sorry, że tak pojawiam się i znikam, ale jakoś mi ciężko wszystko poukładać, tyle na głowie!

Widzę, że ząbki forumowym dzieciaczkom idą na całego! Gratuluję!
U nas jeszcze nie ma. Na razie tylko się ślinimy!

A ja dziś byłam chrzestną u jednego z bliźniaków z rodziny męża. A teraz siedzę z Franusiem w domu, bo mąż z córeczką pojechali na przyjęcie! Bałam się jechać z małym, bo u nas grypa szaleje na całego, szkoły pozamykane, a na imprezie będzie ok 30 osób. Trochę mi smutno tak siedzieć samej, tym bardziej, że dziś są moje urodziny. Ale nic upiekłam sobie karpatkę i właśnie ją wcinam. Pycha!

Dagnuś witaj! Dużo zdrowia!
 
Ja zawsze mowie , ze homeopatia czyni cuda. A przy szczepieniu moja lekarka zawsze daje homeopatyczne kuleczki THUJA , zeby zapobiec objawom poszczepiennym i oczyszcic organizm. I na moje naprawde dziala.
Sara - ja też daję Thyje 9 CH dzień przed szczepieniem, w dniu szczepienia i dzień po szczepieniu. Super działa!

Moją Tosię z tego zapalenia oskrzeli też wyprowadziłam homeopatycznie. A w przychodni miała już przepisany antybiotyk. Okazało się, że nie był potrzebny!:-)

Sorry, że jeden post po drugim, ale jakoś tak wyszło!
 
Ritka 100 lat
a na osłodę
a6a122197c5f8bf4ba4e843.jpg nietypowy torcik
 
K8sad, wyluzowałaś się trochę ? hehe, taka dawka piwa po dlugiej abstynencji moze uderzyc do glowy bardziej niz zwykle, czyli mialas rano kaca :biggrin2:

oj i to jakiego!

Trochę mi smutno tak siedzieć samej, tym bardziej, że dziś są moje urodziny.

Wszystkiego najlepszego? Tort dostałaś, piosenkę też wiec ja ci życzę zdrówka dla ciebie i dzieciaczka, i oczywiście towarzystwa :tak:



U nas Bartek nadrabia dziś apetytem za cały tydz (po chorobie). Co godz domaga się butli i wypija ok 90ml. Jak dałam mu deserek i myślałam ze zje z pół słoika to zniknął cały i jeszcze się domagał. I pomyśleć ze się martwiłam o jego apetyt. :tak:
 
Ritka - wszystkiego naj naj naj - dużo zdrowia, miłości i szczęścia i.. oby się dzieciaki rosły zdrowo, a stary dogadzał we wszystkim ;-)tulipan-tulipany.jpg
pencil.png
 
ritka -
Z okazji urodzin życzę Ci:
- Aby każdy dzień miał kształt Twoich marzeń,
- Aby Twą drogę ominęły wszelkie troski i niepowodzenia,
- Abyś przeszła życie w pełni, lecz zawsze pozostała sobą.
Życzę Ci jak najwięcej takich chwil, w których z uśmiechem na twarzy mogłabyś powiedzieć: JESTEM SZCZĘŚLIWA!!!
 
reklama
Do góry