reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Malgos no nie wiem co ci powiedzieć ale ci współczuje strasznie!
Alcia zdrówka wam życze!

Nio a ja na życzenie Męża mam znowu karkówke na obiadokolacje. Właśnie wkurzony z miasta wrócił. Mówi że korki jak cholera i same barany na droge wyjechały bo nawet na światła sie nie patrzą tylko jadą:szok:.
Mała drzemie a ja próbuje dogadać sie z kręgosłupem.
 
reklama
bylam u laryngologa..powiedzial,ze gabrys mzoe miec katar nawet miesiac:-p,alergie wykluczyl...badz tu madry a kichawka jak zapchana byla tak jest:confused:.
aha
dobijam sie cenami w sklepach,ceny za benzyne masakryczne,moj pali 12L
ceny na wzystko jescze wzerosc po nowymroku vat...dzieciece art z7%na 22%
ten kraj jest chory...:wściekła/y:jak tu normalnie zyc,mozna sie zaharowac:no:i co ciagle ceny rosna co nie ida w parze ile sie zarabia:cool2:

lilu
-oj nieciekwie to znamie wyglada,kurcze duze paskustwo na takim slicznym,malym brzusiu:-(,ale dobrze,ze nei ma paskustwa buzince

ja szczepie tak jak lila bezpneeumo,rota,ospy,ale odwlekam czasie,mysle,ze to okale tez sie tych szczepien boje:eek:
oj u mojej Lenki własnie tyle trwał tylko niepotrzebnie kase wydałam na tone leków :/
a co do benzyny to jakas masakra u nas kosztuje ponad 5zl za litr my na szczescie mamy auto z gazem bo inaczej chyba bysmy na piechote chodzili :/
a temat watu to nawet nie poruszam :((((((
ojej nie wiem od czego zaczac:)
witam:))

KERNA ciesze sie ze calo i zdrowo wrociliscie do domku:***

Taka ja pewnie troche pozno odpisuje ale Ritka ma racje..mi najbardziej pomaga oklad z zamrozonych lisci kapusty i odciaganie mleka. wspolczuje bo wiem jaki to bol:(

ehh..nie lubie tego tematu o szczepieniach bo nie wiem czy dobrze robie szczepiac a nie chce zrobic malemu krzywdy przez moja niewiedze..na szczescie szczepienia znosi dobrze i nie goraczkuje..mial juz infarnix hexa 6 w 1 ( dwa razy) i na rotawirusy 2 dawki.

Malpko Ty masz podobny problem jak ja z malym..tzn malo je i malo wazy:(( ale na glowie nie stane bo jak ma w butelce 120ml to zjada ok 100 i wiecej nie chce;/

Anja to teraz pupka obita i pewnie boli.. ajjj...ja juz przezylam upadek na pupe i nie chce tego wspominac;/ a Gabi bidulka z tym katarzyskiem.

Lilu macie auto ktore mojemu E sie podoba ale kiedys wybilam jemu z glowy ten pomysl i mamy passata B5 ktorego zmieniamy wiosna albo na mercedesa albo na passata B6. Ja kocham duze auta i tak jak Ty uwielbiam prowadzic:D
i kochana oby ten naczyniak zniknal z brzuszka malutkiej.

no a ja dzis wsciekla jak dzikie zwierze!!! moj zadzwonil ze jutro bedzie w domu ale w sobote jedzie znowu i to do Francji..wroci przed swietami..super!!! Wszystko na mojej glowie..juz widze ten maraton po sklepach;/ jak tak dalej pojdzie to Dawid bedzie na niego mowil PAN!!! widzi go tylko dwa dni w tygodniu..ehh..
no popatrz a my właśnie na wiosne bedziemy kupować B5 :)))) teraz mamy forda mondeo i troszke ciasno :/

Lilu córcia mojej kuzynki tez ma takie znamie na pleckach i jej tez lekarze mówili że samo zniknie wiec sie nie przejmuj :))
 
Dziewczyny dzis karmię mieszanie i oto co zjadł od godz 13 po powrocie ze spaceru:
100 ml mojego mleka + 130 mieszanki, po 2,5 godz 130 mojego mleka i 90 ml mieszanki i teraz 100 ml mm czyli ewidentnie potrzebuje więcej niż ja naprodukuję :/ Szok tyle mojej walki o pokarm i cycolenie a tu taki zawód. No ale najważniejsze szczęśliwe dziecko :)
 
Ritka i malgos83 serdecznie dziekuję Wam za odpowiedź!
Za Waszą radą postanowiłam spróbowac z ta kapustą..wiec dzwonię do męża , że jak bedzie wracał z pracy to niech się zatrzyma przy markecie i kupi taką małą do 1 kg ... no i kupił KISZONEJ KAPUSTY 1 KG!!:szok::szok: I jeszcze zadowolony z siebie mówi, że dziś się na nią promocja zaczęła i jest po 1.90 :-D Tak wiec bigos mam murowany hehehehehehe;-):-)

Ja też dostałam paczkę z Hippa, a drugą odebrałam z Rossmana za 1 gr..ale poczekam jeszcze 1 m-c nim podam małej..póki co najada się moim mlekiem i nie będe jej jeszcze nic innego wprowadzać ..

Małgoś83 zarejestruj się na stronie www.hipp.pl
 
Ostatnia edycja:
Gaju najważniejsze żeby był zdrowy i szczęśliwy, a i Ty może troszkę odsapniesz.
Ja rowniez zapytam o ten klub Hippa, gdzies trzeba sie zapisac dziewczyny? Pampki dostalam 5 sztuk ja i 5 sztuk moj P , dali rozne rozmiary , sa calkiem fajne :-)
 
Asiek no powiem Ci ze te passaty B5 jak dla mnie komfortowe i bezpieczne ale moj sie napalil juz na nowszego bo przeciez nie ma na co kasy wydawac a ten jeszcze daje rade i nie awaryjny.

taka ja to sie usmialam z tej kapusty:D a i dzieki za linka:*

skrzacik dzieki:*
 
gaja-super,ze dokarmiasz,nie masz wyjscia przeciez, mlekojad ma pelny brzuszek a mama moze troche odsapnac:tak::tak::tak:ja tez osttanio dokramialm, bo fabryka jakos mi nawalala:-p

asia i co z tym dlugim katarem zrobilas,dobija ,mnei ,ze lekrze niewiedza co ze smarkatka zrobic:confused:
 
http://www.hipp.com.pl/ Wystarczy się zarejestrować w klubie maluszka i powinni przesłać paczkę ja czekałam może z 3 tyg :) jak by któraś z was znalazła jaką stronkę gdzie przesyłają darmowe próbki to dajcie znać :-) Lecę spać bo na 8.30 mamy wizytę u rehabilitantki dobranoc wszystkim i spokojnej nocy życzę :-)
 
reklama
Witam wieczornie,widzialam ze pisalyscie o naczyniakach :) Moja Kasia tez ma na pleckach ok 2cm wielkosci ,dzisiaj bylismy u pediatry na U5 i powiedzial ze powiniwen sie wchlonac.Dzisiaj wkurzylam pediatre ,ale mam to gdzies , ledwie zesmy zaszli a on mi tu ze zaraz Kasiulca zaszczepi itp itd ,a ja mu na to ze moze przynajmniej na razie o tym zapomniec i .... reszta badania przebiegala szybko i od niechcenia.
 
Do góry