reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Parę dni nie pisałam jedynie czasem udało mi sie coś podczytać, Franio odreagowuje powrót dziadka po 1,5 miesiąca nieobecności, wyczuwa nową osobę w otoczeniu i nie jest za bardzo zachwycony :cool:a ja walczę z jego rozregulowaniem:wściekła/y:. Od paru dni moje dziecię budzi się znów na 2 karmienia nocne - a już było tak dobrze że jedno przesypiał, no i okazało się też że 120 to już dla niego za mało bo krzyczał mi po 2 godzinach o żarcie :eek: zwiększyłam butlę ale on ciągle budzi sie w nocy na 2 żarcia- a ja potem padam na twarz , bo wciąż mam problem z zasypianiem. W poniedziałek szczepienie , więc podpytam panią dr co by tu zaradzić na te nocnme jedzenie , bo bez konsultacji nie chcę mu podawać kleików itp, tym bardziej, że tak naprawdę moje dziecię dopiero od tygodnia jest bez żadnych wspomagaczy( debridat i delicol) i sam robi kupkę i obywa się bez wzdęć. I dla nas to duży sukces:-)
Ogólnie to mi święta jakoś chwilowo zobojętniały , pewnie dlatego , że 1 lub 2 jedziemy do Wrocławia do moich rodziców na ok 2 tygodnie i ja się doczekać nie mogę :happy2::happy2::happy2:
Postaram się teraz was nadrobić
 
reklama
Właśnie dostałam paczkę od Hipp'a - w niej dwa słoiczki: jabłuszko i marchewka no i płatki ryżowe na spróbowanie - wszystko od 4. miesiąca :-)
Fajny ten klub Hipp'a.
 
witam,

lilu Maks ma takiego naczyniaka na czubku głowy ale mniejszego.

Dzis byłam na szczepieniu i mały niestety albo i dobrze nie został zaszczepiony bo przez tydzien ne przybrał ani grama :( Także lekarz kazał ewidentnie dokarmiać bo jak to określił widac chłopak potrzebuje już więcej niż ja mogę naprodukować. I za tydzien kazał przyjść i będziemy ważyć.

Co do pogody to u nas też wieje i -6 ale spacer zaliczony bo folię naciągnęłam to małemu nie wiało tylko mi gęba zmarzła strasznie.
 
ojej nie wiem od czego zaczac:)
witam:))

KERNA ciesze sie ze calo i zdrowo wrociliscie do domku:***

Taka ja pewnie troche pozno odpisuje ale Ritka ma racje..mi najbardziej pomaga oklad z zamrozonych lisci kapusty i odciaganie mleka. wspolczuje bo wiem jaki to bol:(

ehh..nie lubie tego tematu o szczepieniach bo nie wiem czy dobrze robie szczepiac a nie chce zrobic malemu krzywdy przez moja niewiedze..na szczescie szczepienia znosi dobrze i nie goraczkuje..mial juz infarnix hexa 6 w 1 ( dwa razy) i na rotawirusy 2 dawki.

Malpko Ty masz podobny problem jak ja z malym..tzn malo je i malo wazy:(( ale na glowie nie stane bo jak ma w butelce 120ml to zjada ok 100 i wiecej nie chce;/

Anja to teraz pupka obita i pewnie boli.. ajjj...ja juz przezylam upadek na pupe i nie chce tego wspominac;/ a Gabi bidulka z tym katarzyskiem.

Lilu macie auto ktore mojemu E sie podoba ale kiedys wybilam jemu z glowy ten pomysl i mamy passata B5 ktorego zmieniamy wiosna albo na mercedesa albo na passata B6. Ja kocham duze auta i tak jak Ty uwielbiam prowadzic:D
i kochana oby ten naczyniak zniknal z brzuszka malutkiej.

no a ja dzis wsciekla jak dzikie zwierze!!! moj zadzwonil ze jutro bedzie w domu ale w sobote jedzie znowu i to do Francji..wroci przed swietami..super!!! Wszystko na mojej glowie..juz widze ten maraton po sklepach;/ jak tak dalej pojdzie to Dawid bedzie na niego mowil PAN!!! widzi go tylko dwa dni w tygodniu..ehh..
 
aha
dobijam sie cenami w sklepach,ceny za benzyne masakryczne,moj pali 12L
ceny na wzystko jescze wzerosc po nowymroku vat...dzieciece art z7%na 22%
ten kraj jest chory...:wściekła/y:jak tu normalnie zyc,mozna sie zaharowac:no:i co ciagle ceny rosna co nie ida w parze ile sie zarabia:cool2:
Ceny to fakt koszmarne są! Moja rencina nie rośnie a jak już to o 20zl i rząd sie chwali jakie to super podwyżki dał rencistom:dry:. Pensja Męża też rożna bo jak jest sezon na kwiatuszki to jest lepiej ale Męża mało w domu.

Właśnie dostałam paczkę od Hipp'a - w niej dwa słoiczki: jabłuszko i marchewka no i płatki ryżowe na spróbowanie - wszystko od 4. miesiąca :-)
Fajny ten klub Hipp'a.
Co trzeba zrobić żeby taką paczuszke dostać?

Malgos współczuje ci! Wiem że to może jakoś głupio zabrzmieć ale czy na pewno nie da sie jakoś przekonać szefa żeby go na krótsze trasy wysyłał?
 
Właśnie dostałam paczkę od Hipp'a - w niej dwa słoiczki: jabłuszko i marchewka no i płatki ryżowe na spróbowanie - wszystko od 4. miesiąca :-)
Fajny ten klub Hipp'a.
A ja dostałam 5szt pampersów nowych tych dray cos tam, dosyc szybko przyszły.
A tak to witam sie i nie mam weny dzis do pisania..jakos mój mały dzis marudny tylko ciagle by chciał by mamcia przy nim była i ciagle cyc, wtedy to grzeczny, a tak to nawet do wc nie moge wyjsc bo jeczy...ach
 
Hej ja też wczoraj dostałam paczkę Hippa'a ale w mojej była słoiczek pierwsza marchewczka, łyżeczka, saszetka mleka następnego, krem na odparzenia i kupony do Rossmanna bodajże i jak pójdę do ross to dostane drugą paczkę za 1 gr:-)
Co do pogody to w Wawie zimno ale wiatru nie ma tak więc krótki spacer do sklepu zaliczony :) dobre i to :-)
Lecę bo mój brzdąc narobił w pampka i jeszcze jeść krzyczy :)
 
Skrzacik problem w tym ze to taka firma ze jak nie pojedzie to podziekuja jemu za prace;/ ma rozne trasy i ja nie narzekam bo sa chociaz pieniadze ale tak jak kiedys pisalam cos kosztem czegos..kasa jest ale jego nie ma..no i przed swietami mogliby juz sobie odpuscic!

dziewczynki a co trzeba zrobic zeby dostac te probki z hippa? :D

ja ogladam moj tasiemiec a moja mama przejela malego i daje jemu butle:)
 
witam!

Lilu - jak zobaczylam to zdjecie to zglupialam?Filip ma cos podobnego na klatce piersiowej, moze tylko troszke mniejsze..i mi tutaj powiedzieli, ze to znak truskawki i ze bedzie sie zmniejszac, i albo zostanie malutkie lub zniknie calkowicie...ja juz nie wiem?a czy Twoja corcia miala to od momentu urodzenia?bo u Filipa byla tylko czerwona plamka a potem zaczelo rosnac, teraz jakby sie leciutko kurczylo....no i uszczypniecia bociana tez mamy, na karku i na czubku glowy..i malutka plamke pomiedzy oczkami..ale ta jaest prawie niewidoczna, no chyba, ze sie Krolewicz zdenerwuje;)

Kerna - witaj :))))


moje Kochanie chore i Filipowi cos w nosku bardziej furczy....ogolnie jakos smetnie, zima sie skonczyla i mamy jesien;)
 
reklama
Cześć dziewczyny,
my dzisiaj byłyśmy na szczepieniu. Przykleiłam małej plaster znieczulający Emla, ale i tak płakała. Miała go przez godzinę, może za krótko. Czy któraś z was używała tych plastrów? W ogóle moja Karolinka ostatnio reaguje płaczem na obce przewijaki - to chyba trauma po wymianie gipsów, mam nadzieję, że wkrótce jej przejdzie. :)
Z jedzeniem też słabo, wieczorem marudzi przy cycu i butelce. Trzeba ją karmić na raty. A usypiać muszę ją w swoim łóżku i później przenosić do łóżeczka, bo też jest ryk. Mam nadzieję, że to też jej przejdzie i wrócimy do starych zwyczajów.

Miłego wieczoru!!!:-)
 
Do góry