reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dzien dobry,
ale pospałysy z Julką ...do 10 ! :szok: aż bola mnie krzyże od leżenia w jednej pozycji, mała spała i jak sie budziła ssała pierś i tak dospałyśmy razem tyle godzin , jestem super wyspana :-D

Tosiu- dziękuję za link, ja też powklejam na moje fora, tylko muszę podejrzeć jak Wy to zrobiłyście, bo mało biegła jestem.
Dziękuję również za link do klubu Hipp'a już się zapisałam.Tam tez mozna kupic najtaniej ich produkty, zagladalam i na Allegro jest drożej, a jeszcze jak sie kupi za min 100 zl -przesyłka za darmo, a jako że używamy Hippa to zamierzam cos zamówić :)

Marja, moze wczoraj stronka szalała, bo wszystkie na raz sie zapisywałyśmy? Spróbuj dzisiaj, mnie poszło gładko z zapisami.
Witam!

Zarejestrowałam się właśnie w Klubie Maluszka - dzięki za info.

Co do szczepień to my szczepimy na te niby obowiązkowe + na rota, tak nam doradziło 2 lekarzy, głównie ze względu na to, że mała przechodziła zapalenie płuc. Nie wiem, czy dobrze robimy, ale jakąkolwiek byśmy podjęli decyzję to nie wiedzielibyśmy, czy jest dobra.

W święta mamy chrzciny małej i nic jeszcze nie jest przygotowane i ja chyba oszaleję. Nie mamy zbyt wielu chętnych, żeby zostali z małą jak chcemy coś załatwić a jest za zimno, żeby ją wszędzie zabierać, B w pracy do wieczora i jest kiszka. EH.
Dagna, wiem jak teraz trudno w te mrozy porobic sprawunki na świeta, wszedzie ciągać małą też mi się nie widzi, ale wyjścia też nie mam. Tesciowa od poniedzialku w szpitau, operacja dopiero w poniedziałek. I nie mam tu nikogo do pomocy, jedynie w weekend moge poprosic ew. mamę, ale jade na zajęcia i raczej w tym celu przyjedzie posiedzieć z małą, a zakupy...noż cóż pojedzie z nami.
Pięknego dnia Dziewczyny! :-D
 
reklama
Asiek, Dziewczyny :-) ziarnko do ziarnka... ja też coś przelałam..ile mogłam... myslę, że z takich małych kamyczków coś się uda zbudować.. :-) cmoki.. a o 1% bedę pamietać :-)
 
Witam się i ja!

Cieszę się, że jest możliwość, aby pomóc Kernie i Laurze! Też wklejam link na NK, no i sama też wesprę!

Witam!

Zarejestrowałam się właśnie w Klubie Maluszka - dzięki za info.

Co do szczepień to my szczepimy na te niby obowiązkowe + na rota, tak nam doradziło 2 lekarzy, głównie ze względu na to, że mała przechodziła zapalenie płuc. Nie wiem, czy dobrze robimy, ale jakąkolwiek byśmy podjęli decyzję to nie wiedzielibyśmy, czy jest dobra.

W święta mamy chrzciny małej i nic jeszcze nie jest przygotowane i ja chyba oszaleję. Nie mamy zbyt wielu chętnych, żeby zostali z małą jak chcemy coś załatwić a jest za zimno, żeby ją wszędzie zabierać, B w pracy do wieczora i jest kiszka. EH.
Dagna! My też chrzcimy w święta - w Szczepana! I też jeszcze nic nie naszykowane!
 
Witam kochane!!

U nas nocka całkiem normalna. WIęc i mamusia i córeczka wyspane. Za chwilke zmykam na zakupy jak tylko głodomorek się obudzi i nakarmie ja. beniaminko faktycznie na taki mróz z mała to nie ciekawie ale jak mus to mus.

Kochaniutkie ja już wczoraj widziałam apel kernusi o pomoc i tutaj mam mały dylemat. mianowicie ten 1% ok rozumiem na fundacje z dopiskiem dla laury, ale jak ktos chce przesyłać inne pieniązki to chyba trzeba by się z kernusia skontaktowac o jakis inny numer konta nie fundacji tak mi sie wydaje co wy na to?? Lepiej chyba bezposrednio na konto kerny chyba ze zle mysle...

marja Ja mam podbnie ze strona pampersa co chwile jakis blad a wszystko wypelniam :)
 
Kalcha, kurcze, wiesz co o tym nie pomyślałam.. o joj.... ja przelałam na to konto z tym dopiskiem... zjawi sie Kerna to zapytamy! hop, hop!
 
Klacha ale ona napisała cyt "Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazywanie 1% podatku lub wpłaty na konto fundacji koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJE LAURY ZIOBRO"
wiec mysle ze mozemy smiała wpałacac... ja juz zrobiłam.. tylko na 20zl ale nie mam wiecej...
 
Klacha ale ona napisała cyt "Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazywanie 1% podatku lub wpłaty na konto fundacji koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA NA LECZENIE I REHABILITACJE LAURY ZIOBRO"
wiec mysle ze mozemy smiała wpałacac... ja juz zrobiłam.. tylko na 20zl ale nie mam wiecej...

ufff... a już myslałam, ze sie opierdzielę za to że jestem taka narwana :-) ale jak tak to git!!!! :-)
 
tak sobie mysle ze tylko tam wplacac pieniazki bo inaczej pewnie urzad skarbowy mógłby sie doczepic... bo oczywiscie wierze w to ze uzbiera sie ładna suma z tych wpłat....
 
reklama
Ja tez zrobilam wplate, fakt nie duzo bo 30zl ale chyba liczy sie kazda zlotowka.
A u nas wszystko ok, z tym ze mala jest bardzo absorbujaca caly dzien zada uwagi. Na lezaczku posiedzi gora 20 min, mata wogole jest be. W ciagu dnia spi glownie na rekach bo jak ja odloze to zaraz sie budzi i ryk, ewwntualnie moge sie z nia polozyc do nas do lozka i wtedy zasypia przy cycu ale musze z nia lezec.
 
Do góry