reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
kerna napiszę tak że najlepiej iść w 8 tc wtedy widac jak na dłoni :-)
Ja tak w poprzedniej i w tej idę. W pierwszej poleciałam od razu i kropkę w 5 tc było widać :-D
no włąśnie....a ja chce jakąś fajną fotkę mieć..w pierwszej też byłam coś koło 7tc. Mały miał 3mm:-D
 
:-)witam dołączam do was kochane w zaeszłym tygodniu byłam u lekarza jestem w siódmym tygodniu cieszymy się abrdzo razem z mężem to będzie nasz pierwszy dzidziuś
 
moim skormnym zdaniem, nie ma sensu isc wczesniej, robic usg niz 6/7 tc , ale przy pierwszej ciazy to wiadomo jak jest...strach, niewiedza,ciekawosc:tak:

ja tak bylam w pierwszej wlasnie 6/7 tc,jak dla mnie byla super kropka, jak przyszlam do gina za msc to przyznal sie,ze nie chcial mnie straszyc ale bardzo watpil czy z kropki cos bedzie.....teraz to "cos" ma2latka i wazy ponad 15kg:-D

w 8 tyg wszytko pieknie widac,wiadomo,ze trzba sie obserwowac i oszczedzac- ahaszcefolnie mamy zmalymi dzicmi heheh:-D:cool:,jakies krawienie wieksze niz 2kropelki ,goraczka , duze zawroty glowy -wtedy lepiej do 8tc nie czekac:no:

jak tam mdlosci.. ktorasj uz zaliczyla jakiegos mega pawia:baffled:;-) dla mnei najgorsza byla sennosc cos koszmarnego,moglamspac 20h na dobe,raz zasnelam siedzac na krzesle po sniadaniu:cool2::-p:-p spalam w pracy w fotelu i jak przychodzilam do domu tez spalam:-)

tego sie teraz najbardziej obawaim....bo juz zaczyna mnie mulic na mala( sic!) drzemke:dry:
 
u mnie zero mdlości tylko w nocy mam problemy z zasypianiem a dzien to caly bym przespala i piersi strasznie obolale i powoli zaczynaja sie humorki...
 
Witajcie:) u mnie mdłości od czasu do czasu, ale nie poranne ale popołudniowe, no i zgaga.W pierwszej ciązy nie miałam zgagi w ogóle, no a teraz czesto sie pojawia.Czasami jestem strasznie spiąca, no i wykorzystuje czas kiedy moja 5 miesięczna Kasia spi. Na razie nie odczuwam silnych dolegliwości, mam nadzieje, ze ciąza przebiegnie bez komplikacji no i moja córcia nie da mi za bardzo w kosc i pozwoli mamusi przejśc jakos ciąże
 
ale napisałyście i nowe wątki, ho ho
widzę, że coraz więcej nas, super i gratuluję
mnie coraz bardziej bolą piersi, ale dla mnie im więcej objawów tym lepiej, wtedy utwierdzam sie że wszystko jest dobrze
co do wizty u lekarza to będę dokładnie w 6 tygodniu, a dzidzia będzie miała skończone równo 4 tygodnie, mam nadzieję że da sie podejrzeć i posłuchać serduszka
 
reklama
witam dziewczyny:-D
ja również dołączam do grona wrzesniowych mamusiek:happy2:

mam juz jedna coreczke i teraz jestem w kolejnej ciazy... nie planowanej wiec jeszcze jestem troche w szoku;-) termin mam na 11 wrzesnia
Julie moja corcie tez rodzilam we wrzesniu wiec powtarza sie historia z przed trzech lat:-)
 
Do góry