reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
ja tez tylko folki lykam, i w tej ciazy zadnych witamin nie zamierzam brac,chyba ,ze morfologia bedzie slaba..


wizyte u gina umowilam sobie na 3 lutego,to bedzie koniec 7 tyg, chyba nie za pozno co, zrobie w miedzyczasie morf i mocz, wiec juz pojde z badaniami:-pby ulatwic sprawe:happy2:
zmieniam gina, bo ten co prowadzil nadiema wolny termin na 27lutego:szok:bosko po prostu:confused:
 
MamoEmilki- właśnie patrzyłam która z dawnych sierpniówek spodziewa się dzieciaczka. Wrześniówki dziękują za zyczenia. Pozdrowienia dla Emci i Chłopaków:-)

Saly - z sierpniówek 2008 anawawka urodziłą w październiku córeczkę - reszta próżnuje albo już macierzyńskie poczynania zakończyła póki co (np. ja:-D)
Pozdrawiam i trzymaj się zdrowo i ciepło.

ps Wszystkim mamom z terminem na wrzesień gratuluję - we wrześniu rodzą się naprawdę dobre, mądre, ładne, spokojne, praowite, porządkowe i ogólnie naj... dzieci (sama jestem z września;-):-D;-):-D - tyle że sprzed 31 lat:szok:...)
 
Witajcie kochane:-) nie było mnie parę dni, gdyż strasznie męczy mnie sen,nic tylko bym spała,dzis postanowiłam zabrać się za jakąś robotę, jaki poniedziałek taki cały tydzien:confused:
ja jak na razie biorę tylko folik,zalecenie gina i nic po zatym. Życzę wszystkim duzo siły na zmagania się z wszelkimi dolegliwościami ciążowymi
 
reklama
To mnie zaskoczylyście tymi wypowiedziami o witaminach. Ja od 1,5 roku biorę witaminy bo najpierw ciąża i ciągła niedokrwistość przy braniu PRENATALU, a później 11 miesięcy karmienia piersią i teraz znów ciąża, więc nie wiem, brać czy nie. Mój pierwszy maluch ważył 3550 g. Boję się żeby nie wyhodować sobie kolosa.. więc może na początku faktycznie lepiej brać tylko FOLIK...
A co do kawusi, to ja myslę, że w ciązy można wszystko, tylko z umiarem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry