reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

no dzwoniałm już zaczynają przyjmować od 11 ale jeszcze muszę raz zadzwonić i się upewnić czy wogóle mnie przyjmnie trzymajcie kciuki a znieczulenie miejscowe jest wogóle bezpieczne jakby co w moim przypadku nie zaszkodzi to maleństwu
 
reklama
Witam wszystkich cudowną wiadomością!

Dziś o 4.15 Aga26ka urodziła Wiktorka!:-)
Wiadomość na wątku szpitalne wiadomości! Kolejny poród "na Dorotkę":-D

Lilula - łączę się z tobą w bólu! Taż dziś mam wizytę u dentysty i już się trzęsę ze strachu, bo moja nie chce mi dać znieczulenia! Może jeszcze ją przekonam!

Dorotka - Czy w ciąży daje się jakiś specjalny rodzaj znieczulenia, czy jest to obojętne?
 
lilula nie zastanawiaj się tylko pędź do dentysty. Pocieszę Cię, że ja również bardzo boję się dentysty, a mam wizytę w środę. Lepiej jak pobiegniesz teraz i szybko wyleczysz niż później masz mieć problemy po porodzie i brak czasu, aby pójść... A wiesz z zębami to jest tak, że jak jednemu coś zaszkodzi to nie wiesz kiedy kolejne zaczną wariować...
dorotka daj córci trochę czasu kochana. Wiem, że to ciężkie dla Ciebie jest, ale przyzwyczai się. Widziałam już w przedszkolu takie płaczące dzieciątka, które po jakimś czasie nie mogły się doczekać kiedy pójdą znowu do przedszkola. Musi się trochę oswoić z nowym miejscem, a później będzie z górki - Tylko się nie poddawaj!!

U mnie cisza, tylko czasami bóle krzyżowe mnie łapią, co jest straszne. Lekarze tak stawiali na to, że szybko urodzę, a tu po odstawieniu leków cisza i spokój, a z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Ahh Ci lekarze, nadziei narobią, a później trzeba czekać.
 
dziewczyny muszę się Was poradzić... mam nadzieję że jeszcze ktoś poza mną nie śpi... mam problem bo strasznie swędzi mnie skóra- problem zaczął się na początku sierpnia i od razu miałam robione próby wątrobowe i wszystko wyszło ok ale skóra swędzi nadal- dodam że nic nie zmieniałam w otoczeniu a najbardziej swędzi po przebudzeniu z drzemki albo w nocy i wieczorami... kąpiel nic nie daje czasami nawet pogarsza sprawę... wstałam jakiś czas temu a teraz siedzę i płaczę bo już nie wiem czym się drapać tak swędzi a skóra cała czerwona... wcześniej konsultowałam sprawę z 2 położnymi i 1 lekarzem a oni tylko pytali o próby wątrobowe ale nic nie radzili a teraz zastanawiam się czy to może zaszkodzić dziecku.... dodam że najbardziej swędzą ręce i nogi tam gdzie żyły są blisko skóry, kostki, nadgarstki i parce u rąk a dziś doszły plecy i twarz :-(
ja mam dokładnie to samo, a najgorzej wieczorem, jak się wydrapie to cała czerwona jak rak jestem wrr, ale rano zazwyczaj jest ok

aga26 i onionek gratulacje!!!
 
Witam wszystkich cudowną wiadomością!

Dziś o 4.15 Aga26ka urodziła Wiktorka!:-)
Wiadomość na wątku szpitalne wiadomości! Kolejny poród "na Dorotkę":-D

Lilula - łączę się z tobą w bólu! Taż dziś mam wizytę u dentysty i już się trzęsę ze strachu, bo moja nie chce mi dać znieczulenia! Może jeszcze ją przekonam!

Dorotka - Czy w ciąży daje się jakiś specjalny rodzaj znieczulenia, czy jest to obojętne?
 
dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie mojego swędzenia... niestety większość zaproponowanych przez Was sposobów już wypróbowałam z marnym skutkiem :-(
uczulenie to raczej nie jest bo nie zmieniałam proszku, płynu do płukania ani nawet mydła czy papieru toaletowego, woda ta sama, jedzenie też :-( sama nie wiem może żeczywiście to tylko ucisk na wątrobę i po ciąży przejdzie...
 
Witam
Wyprawiłam już moich chłopców, dziś czeka mnie wizyta u pediatry bo leki dla synka się kończą a potem mogę nie mieć czasu i głowy do tego. Jutro o tej porze pewnie będę już na oddziale a w środę cesara, chyba że coś innego wypadnie. Martwi mnie tylko to, że dziś w nocy tylko takie pojedyncze rzadkie ruchy maleństwa czułam i rano po śniadaniu też może ze 3 ruchy. Może się jeszcze rozkręci a jak nie to nie wiem czy jechać dziś na IP czy do jutra mogę poczekać.
 
reklama
dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie mojego swędzenia... niestety większość zaproponowanych przez Was sposobów już wypróbowałam z marnym skutkiem :-(
uczulenie to raczej nie jest bo nie zmieniałam proszku, płynu do płukania ani nawet mydła czy papieru toaletowego, woda ta sama, jedzenie też :-( sama nie wiem może żeczywiście to tylko ucisk na wątrobę i po ciąży przejdzie...

Justysia ja mam to samo!! Przy pierwszej ciąży to nawet taką wysypkę miałam i też ryczałam na potęgę i nikt nic mi nie pomógł..nawet żadnych badań nie miałam a bardzo się bałam bo mnie straszyli że to zatrucie ciążowe i takie tam...teraz jest nieco lepiej bo tylko brzuch mam taki "zainfekowany" reszta się jakoś trzyma! sama sobie nie mogę pomóc, nie wiem czy smarować czy nie, czy kapać czy nie, wszystko mnie wkurza przez to!!!a wtedy mi się to nasilało z dnia na dzień jeszcze do porodu to niewiem co będzie!!?? Chyba musimy wytrzymać!!!
 
Do góry