reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Ja też jeszcze nie śpię!
dziewczyny muszę się Was poradzić... mam nadzieję że jeszcze ktoś poza mną nie śpi... mam problem bo strasznie swędzi mnie skóra- problem zaczął się na początku sierpnia i od razu miałam robione próby wątrobowe i wszystko wyszło ok ale skóra swędzi nadal- dodam że nic nie zmieniałam w otoczeniu a najbardziej swędzi po przebudzeniu z drzemki albo w nocy i wieczorami... kąpiel nic nie daje czasami nawet pogarsza sprawę... wstałam jakiś czas temu a teraz siedzę i płaczę bo już nie wiem czym się drapać tak swędzi a skóra cała czerwona... wcześniej konsultowałam sprawę z 2 położnymi i 1 lekarzem a oni tylko pytali o próby wątrobowe ale nic nie radzili a teraz zastanawiam się czy to może zaszkodzić dziecku.... dodam że najbardziej swędzą ręce i nogi tam gdzie żyły są blisko skóry, kostki, nadgarstki i parce u rąk a dziś doszły plecy i twarz :-(
Justyna! A jak dawno temu robiłaś te próby wątrobowe? Może należy je powtórzyć?
Jeżeli chodzi o kosmetyki łagodzące swędzenie - polecam Atoperal i Emolium!

NO JA TEŻ BYM Z TYM CIŚNIENIEM NA IP POJECHAŁA,TYM BARDZIEJ ZE Z CIŚNIENIEM NIE MA ZARTÓW A TWOJE JEST NAPRAWDE BARDZO WYSOKIE:szok:JA BYM RACZEJ NIE RYZYKOWAŁA ZDROWIA SWOJEGO I MALUSZKA.

"A TY SIE JESZCE KULASZ" TEGO TYPU PYTAŃ MAM RÓWNIEŻ SERDECZNIE DOSC ,NA KAZDYM KROKU MNIE O TO WSZYSCY PYTAJĄ AZ WYMIOTOWAĆ MOŻNA:-DALE JESZCZE TROSZKĘ.

LILU WIESZ CO NIE PODZIELIŁAŚ SIE SMAKOWICIE WYGLĄDAJĄCYMI ROGALIKAMI:crazy:

JUTRO MAM WIZYTE PO 14 WIEC BARDZO PROSZĘ MOJE DROGIE O WASZE MAGICZNE KCIUKI:tak:
JESTEM TAKA CIEKAWA CZY KTÓRAS SIE W NOCY ROZPAKUJE,:tak:

Kciukasy zaciśnięte! POwodzenia!

Cześć Kochane!!!
Jak ja straszliwie za wami tęsknię:zawstydzona/y::tak::zawstydzona/y:!!!
Nie mam czasu do was zajrzeć, nawet teraz piszę jedną ręka, bo trzymam Wiki. Całuję was mocno i trzymam kciuki za szybciukie rozwiązania
Miło, że zawitałaś! Niedługo my wszystkie nie będziemy miały tyle czasu na bb co przed rozwiązaniem!
 
hej kochane
u mnie dzionek mjakos zleciał, zaraz sie kłade spac


wiecie co cały dzień mam takie plamienia jak pod koniec miesiączki, ni to krew ni to nien wiem co. koloru brązowego, zawsze miałam takie w dwóch ostatnich dniach @ i teraz nie wiem co o tym myslec, niby nie dużo tego,macie tez moze cos takiego? mi się na porodówkę nie spieszy ale się troszkę przestraszyłam :(

angelus wpadaj częsciej jak tylko masz chwilę i malutka ci pozwoli na to :)

maja ja takie kłucie mam od 2 tygodni, przez to w sumie wyladowałam na 3 dni w szpitalu bo nie byłam już w stanie sama isc cczy wstac z lóżka- tak bolało i promieniowało, naszczęscie teraz jest lepiej boli ale mniej, najgorzej w nocy jak chcem si na drugi bok przewrócic


dobra idę troszkę jeszcze poczytac i lece spac bo padam :)

spokojnej nocki życzę :*
 
HEJ!
Nadrobiłam co nieco, gratuluję dzielnym rozpakowanym, ONIONKU:szok::szok::szok: Ale niespodzianka!!!:tak::tak::tak::-D:-D:-D
Postaram się jutro być już na bieżąco. Dobrej nocy, buziaki!
 
Guusia , to schodzi prawdopodobnie czop śluzowy, wiadomo że to blizej niz dalej jak juz zszedł, nasza Dorotka jakoś na drugi, trzeci dzien urodzila po zejsciu czopa. Także, to juz blisko Guusiu :-) To nie znaczy ze masz juz jechac na Ip, ale niebawem moga pojawic sie skurcze a reszte juz znasz ;-) Czop sluzowy moze byc białawy, podbarwiony krwią, brązowawy. Schodzi na chwile przed porodem lub na kilka dni ( tydzien wczesniej) przed porodem.
Dobrej nocy , mykam spać :-)
 
witam po koszmarnej nocy nic nie spałam
przed połnocą dostałam skórczy znowu mnie potrzymało 2 godziny i się uspokoiło już miałam nadzieje że coś z tego będzie zasnęłam może na godzinkę i obudziłam się z potwornym bólem zęba co robić wzięłam już 2 tabletki apap i nic mi nie pomogło a do dentysty iść teraz to chyba dość ryzykowne w moim stanie co zrobić?
 
Hej!
Ja nadal walczę z wirusem i już mam dość...

LILULA! Bardziej ryzykowny będzie jakiś stan zapalny, ja bym na Twoim miejscu poszła. Ból oznacza, że coś się dzieje z zębem niedobrego. Dentysta na pewno Ci coś doradzi, a tak faszerować się apapem, który niewiele pomaga, to też bez sensu. Jeśli to zapalenie, to jakieś zioła do płukania mogą złagodzić objawy.
 
kurczę nie wiem ja ogólnie mam bardzo duże problemy zzębami mam bardzo słabe a ten ból to taki jakby promienujący po prawej stronie nawet nie wiem który ząb mnie dokładnie boli mam po tej stronie kilka zaplombowanych zębów może tam się coś dzieje boje się ja jak widzę dentystę to bym najchętniej z tamtąd uciekła mam bardzo ciężkie wspomnienia związane z leczeniem zębów
 
LILULA! Domyślam się, że to nic przyjemnego, ale przecież chodzić z takim bólem i się męczyć, w dodatku siedząc na tykającej bombie, to też bez sensu. Idź do dentysty jak najszybciej!

A u mnie leje i szaro...
Za to melduję, że od wczoraj już żaden karton nierozpakowany się u mnie w domu nie pałęta! WSZYSTKO SKOŃCZONE I GOTOWE!!!!!:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzien dobry

Lilula ja bym poszla jednak do dentysty
apapy mozesz lykac tak nawet 3-4 na dobe ale to tylko chwilowo usmierzy bol
ziola do plukania to na stan zapalny dziasel pomogą,jesli infekcja jest w kosci to tylko otwarcie zeba lub antybiotyk

mala pojechala do przedszkola
oczywiscie nie obylo sie bez placzu,jak wroci znowu bedzie pewnie mowic ze nie chce isc
masakra jak moje serce wariuje
 
Do góry