reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

karolinka kciuki za wizytkę :)

a u mnie heh widzę powtórkę z rozrywki...już boli znowu wszystko krzyż strasznie i do tego uda i całe nogi,no masakra nocka do dupki będzie :( a juz mi sie chce spać i pewnie nie usnę...

olgadom jedz na ip dziewczyny dobrze radzą...ja mam ostatnio przed wizytą dwa razy pod rząd ciśnienie 140 na 90 ale nie puchnę a w domku jak mierzę mam dobre,pewnie na widok białego fartucha mi skacze...

ja miałam też robioną próbę watrobową już wcześniej też wyszło ze jest ok przestało mnie swędzieć ciało ale i tak od niedawana znowu wróciło swędzenie,może nie takie fest ale swędzi czasami tak jakb coś po mnie chodziło i ciężko mi to zadrapać bo swędzi cały czas a najbardziej wieczorami o tak o tej porze...może masz uczulenie np na proszek do prania albo płyn do płukania????
 
reklama
Justynka, a śladów żadnych na skórze nie ma ? Czerwonych kropek, plamek, łuszczenia ? Pewnie jedynie calcium moze popijac, bo reszta antyalergicznych odpada. Spróbuj wykapac sie w oliatum ,troche natluscic tak skore, ale nie oliwka na skore bo zatyka pory.
Nie zazdroszcze swedzenia, spac nie daje Ci pewnie, oby wszystko pieknie minelo po rozwiazaniu, chyba rady nie ma, trzymaj sie cieplutko, ja za to zmagam sie z bardzo upierdliwym kaszlem, juz mnie zebra bola az sie boje kaslac i zadnego acodinu nawet nie moge :-(
Dagno, oj zgagi nie zazdroszcze, najgorsza minela, ale jak przesadze z dieta, to nadal sie odzywa ta zaraza. Pomaga mi Malox mleczko i mleko schlodzone pite malymi lyczkami, a moze migdalów skubnij ?
Mojej przyjaciółce zatrzymali akcje porodowa w 27 tyg, ale musi zostac w szpiatlu i lezec. Ufff, bo juz sie martwilysmy. Jak tak dalej pojdzie to spotkamy sie tam obie , Ona na podtrzymaniu a ja do porodu :-)
 
Dzięki Beniaminko za rady! Kurcze ja mam rzadko zgagę, ale przez tą pogodę siedziałam przy stole i jadłam pyszności, które przygotowała teściowa, niby wszystkiego tylko po odrobinie, ale tak namieszałam, że eh. Zaraz się napiję mleka, może zadziała! Dobrze, że u przyjaciółki akcja zatrzymana, na szczęście teraz medycyna jest tak rozwinięta, że wiele rzeczy można powstrzymać, w tym akcję porodową. Mam nadzieję, że wszystko u niej będzie OK!

Beti
- już niedługo!
 
Oj betti to wspólczuje nocki;-( nic przyjemnego jak sie chce spac a sie nie moze. Widze ze nie tylko ja jestem głodna,musze wam powiedziec dziewczyny ze na sam koniec ciąży mam wzmożony apetyt na słodkie mogłabym jeśc na okrągło,a na dodatek wczoraj mój małżonek jechał do niemiec po towar i wjechał do marketu po proszki i płyny do prania i nakupował jeszcze pełno słodyczy(do grudnia nam starczy)obiecałam sobie ze juz ogranicze jedzenie i co jedna wielka dupa,jem na okrągło,non stop;-)
 
jej dziewczyny odlecę dziś normalnie ale mnie boli a od tego krzyża tak strasznie bolą uda i całe nogi aż do samych stóp no normalnie nie wiem czemu...mała sie gnie brzuch miękki więc to nie żadne skurcze ani zwaiastuny porodu..:( co to może być.....na porodówce ja umrę jak teraz już tak ciężko ;(

dagna o tak mleczko na zgagę chlodne prawdziwa ulga :) na mnie pomaga :)

karolinka błagam nie mów nic o słodyczach ja już taka szeroka jak szafa z komandora a jem dalej słodkie tonami jak słoń ;) no nie mogę się oprzeć dosłownie...
 
Ostatnia edycja:
jej dziewczyny odlecę dziś normalnie ale mnie boli a od tego krzyża tak strasznie bolą uda i całe nogi aż do samych stóp no normalnie nie wiem czemu...mała sie gnie brzuch miękki więc to nie żadne skurcze ani zwaiastuny porodu..:( co to może być.....na porodówce ja umrę jak teraz już tak ciężko ;(

dagna o tak mleczko na zgagę chlodne prawdziwa ulga :) na mnie pomaga :)

karolinka błagam nie mów nic o słodyczach ja już taka szeroka jak szafa z komandora a jem dalej słodkie tonami jak słoń ;) no nie mogę się oprzeć dosłownie...


beti dasz rade;) mnie tez do slodkiego ciagle ciagnie ale jak cokolwiek zjem to zaraz mam rewolucje w brzuszku mala tak reaguje na cukier ze szaleju dostaje

a mnie tam mocno kuje tam na samym dole ale nie wargi tylko tak jakby szyjka tak kula hmm ciezko mi to opisac... z checia juz bym pojechala
 
Cześć Kochane!!!
Jak ja straszliwie za wami tęsknię:zawstydzona/y::tak::zawstydzona/y:!!!
Nie mam czasu do was zajrzeć, nawet teraz piszę jedną ręka, bo trzymam Wiki. Całuję was mocno i trzymam kciuki za szybciukie rozwiązania
 
angelus super że zaglądasz nawet z małą na rączkach :) pozdrawiam was serdecznie :)

ok ja idę lulu może uda mi się zasnąć :( bużka miłej nocki tym co mogą spać :)
 
ANGELUS JAK MIŁO ZE DO NAS ZAJRZAŁAŚ:tak:MY TEŻ ZA TOBĄ TĘSKNIMY,JAK BEDZIESZ MIAŁA CHWILKĘ TO NAPISZ NAM CO U WAS CO U TWOJEJ MALUTKIEJ WIKTORII(IMIENNICZKI MOJEJ CÓRKI).
BETTI KOLOROWYCH SNÓW I SPOKOJNEJ NOCKI,,,,,,ALBO SZYBKIEGO ROZWIĄZANIA:-D
 
reklama
ehhh lece spac tak samo dziewczynki;)

zycze milej i spokojnej nocki :)

ciekawe ktora jutro sie rozpakuje bo na siebie to juz nie licze za bardzo...
 
Do góry