reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
Wow, jaka cudna wiadomosc- Jednak Onionek dobrze czuła, i teraz bach -bach i ma Maciusia. Fantastycznie, tylko sobie zyczyc takich milych niespodzianek. Gratulacje Onionku!!!! Świat jest piękny :-D
Witam,
Wiecie co ja już pomału mam dosyć :/ Dzis ewidentnie jakiegoś dołka podłapałam, wyć mi się chce :(
Nie wiem kiedy do szpitala, nie chcę aby mnie odesłali i kazali chodzić 2 tyg po terminie (a to bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę że nie chodziłam na wizyty do żadnego z lekarzy ze szpitala).
Tak jak czytam, że u was każą dzień do trzech po terminie przyjść a ja nie wiem co mam robić.
Bo nie chce skończyć tak jak z Olą że dziecku ledwo tętno będzie można wyczuć to dopiero przyjmą :/
Ach nie smęcę już.

Co do śluzu to mi leci jak głupi, dzis w nocy to po udach mi leciał aż myślałam że to wody :/

Gaja biedulko, już Twój termin jak byk. Wiesz, teraz jak sie zgłosisz do szpitala z czymkolwiek juz Cie nie moga odeslac, bo masz termin, wiec jakby co...to wal na IP. Moze juz sie zaczelo ? ;-)

gaja ktg nie miałam ani jednego i nie będe miała przynajmniej nic o tym nie wiem. Wizytę miałam 2 tyg temu kolejną mam 9 czyli dzień przed terminem ale mój lekarz twierdził że i tak nie wytrzymam i co i d... Przechodziłam już wszystko odpadnięcie części czopa skurcze bóle i nadal siedzę i siedzę. A mała zrobiła się leniwa że musze aż ją drażnić żeby sprawdzić czy wszystko z nią ok.
Kalcha i na Ciebie idzie czas, juz odszedl czop- to moze by c ok tygodnia...wiec juz juz, Ty sie szykuj nastepna, i oby tak Jak Onionek- ekspres i do szpitala :-)
Ja dzisiaj nasmarowana Vaporubem, zawinieta szalikiem i jakos mi cieplej i lepiej, leniwie spedzam dzien i fajnie mi :-) Nawet malutka sie wiecej rusza gdy ja spokojnie leze, bo miala kilka dni cichych i sie martwilam ....

ONIONEK STAWIA MI BROWARA:-D:-D:-D:-D

mowilam,ze do srody urodzi.
w srode to ona juz bedzie juz w domu:tak:

ekstra;-)Macius witaj szkrabie;-)

nastepna beti sie szykuje...do piatku urodzi

mam podac nr konta, tak niesmialo sie pytam?


beti wlasnie patrze na twoje suwaczki, szykuje ie prezent na rocznice ;))))

Anja- dobra Jestes :-D Wykrakałaś...czekamy na dalsze nocne przekazy wyroczni ;-) Jakby cos , to mów która nastepna :-D

Mammi- głowa do góry, z tymi Chinczykami tak juz jest, jak za bardzo opalony to musi sie wylezec na lampkach- tak jest w Pl, ale minie spokojnie, wiem jednak jak chce sie miec juz dzieciatko przy sobie....
 
mnie już pobolewa jak na @ chyba od tygodnia i nic się nie dzieje a dziś to chodzić nie mogę tak mnie pachwiny bolą nogami ruszać nie mogę masakra ja chce już...

mnie tez bolą pachwiny wczoraj nie mogłam prawą nogą ruszać ..

Beti rodzisz w rocznice Waszą i moją

dziewczynki zauroczcie moje dziecię żeby właśnie w te nasze rocznice wyszła heheh :)
 
widzę beti że mamy to samo chodzić wogóle nie idzie leżeć też nie bo wszystko boli a jak siedzę za długo to kręgosłup sie odzywa może jak sobie pomarudzimy to nam trochę lepiej się zrobi ach to czekanie...
 
witam:) normalnie mnie zatkalo jak przeczytalam ze Onionek urodzila..uwinela sie szybko jak nasza Dorotka:D

dziewczyny ja bole jak na okres czuje przy kazdym skurczu przepowiadajacym juz od X czasu..i nic sie nie dzieje ale mam jeszcze czas:)

no i to ciasto 3Bit jest mega pyszne..to bedzie moj nr 1 od wczoraj:)

milego dnia zycze :*
 
Anja - rządzisz! Będziemy Ci wypłacać honorarium a Ty nam pisz, która będzie następna, żebyśmy niepotrzebnie się nie denerwowały i jechały na IP ;-)

Beniaminka - kuruj się biedactwo! Pogoda - przynajmniej u mnie - sprzyja wygrzewaniu się w domu, więc korzystaj i doprowadź organizm do stanu całkowitej używalności ;-)

Beti, Lilula, Kalcha, Gaja - ja myślę, że Wy w najbliższym tygodniu wszystkie się rozpakujecie (chociaż ja nie mam takiego talentu jak Anja) ;-)
 
ONIONEK STAWIA MI BROWARA:-D:-D:-D:-D

mowilam,ze do srody urodzi.
w srode to ona juz bedzie juz w domu:tak:

ekstra;-)Macius witaj szkrabie;-)

nastepna beti sie szykuje...do piatku urodzi

mam podac nr konta, tak niesmialo sie pytam?
No masz dar!!! Kurcze szkoda że wcześniej sie nie uaktywnił i mnie nie ostrzegłaś ;) Pierwszą wpłate już byś miała. :D


Beniaminka - kuruj się biedactwo! Pogoda - przynajmniej u mnie - sprzyja wygrzewaniu się w domu, więc korzystaj i doprowadź organizm do stanu całkowitej używalności ;-)
ZDROWIEJ NAM SZYBCIUTKO!!!!


Z Michałkiem Gizelki już lepiej! Pewnie dzięki kciukasom. Ma apetyt i lepszą kupke ale dalej kroplówki ma.
My sie wybieramy dziś rodzinnie na dożynki. Przyjedzie moja przyjacióła więc Aniela wybierze sie na pierwszy spacer z ciocią i pierwsze karmienie. Zobaczymy jak pójdzie karmienie na dworze wśród tylu atrakcji. A na dożynki idziemy z racji że starostą wioski jest kumpel Męża więc pewnie coś nam sie skapnie a pogoda piękna więc jak tego nie wykorzystać.
A wczoraj wieczorem byłyśmy na spacerku z teściową i powiem wam jedno dla mnie to nie był spacer tylko zap****** za nimi. Jak sie dorwała do wózka to rzuciła takie tępo że ja i moje stawy po powrocie do domu wołały o litość. Wogóle to w trakcie rozmowy z teściową dowiedziałam sie że dla mojej prawie 80-letniej babuni przyjazd PKP z Wrocławia do Poznania to pikuś a szpary między ostatnim stopniem schodków wagonu a peronem to dla leciwej babci pryszcz i wegdług teściowej wcale nie jest duży i nie trzeba nigdy skakać czy robić mega rozkroku. Boże ty widzisz i nie grzmisz!!!


 
reklama
Jej wyszlam na chwile na spacer, wracam , a tu juz maluch kolejny - ale super !!! Gratki!!! a tak w ogole to tak mysle,ze tez bym chciala wyslac do kogos z Was sms jak niespodziewanie trafie na porodowke i pojawi sie szkrab na swiecie - moj M niby ma napisac ale z nim to roznie bywa , powie ,ze sama napisze jak wroce;-)
 
Do góry