reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

ONIONEK STAWIA MI BROWARA:-D:-D:-D:-D

mowilam,ze do srody urodzi.
w srode to ona juz bedzie juz w domu:tak:

ekstra;-)Macius witaj szkrabie;-)

nastepna beti sie szykuje...do piatku urodzi

mam podac nr konta, tak niesmialo sie pytam?


beti wlasnie patrze na twoje suwaczki, szykuje ie prezent na rocznice ;))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
ONIONEK STAWIA MI BROWARA:-D:-D:-D:-D

mowilam,ze do srody urodzi.
w srode to ona juz bedzie juz w domu:tak:

ekstra;-)Macius witaj szkrabie;-)

nastepna beti sie szykuje...do piatku urodzi

mam podac nr konta, tak niesmialo sie pytam?

kochana moż ety jesteś jakąś wróżką heheh ??????????? no normalnie dałabym wszystko żeby do piątku urodzić heheh ;) to co mały zakładzik?????
 
beti z tym brzuchem u góry czy żołądkiem to ja miałam jakieś 3 dni temu. I nie mam pojęcia co to było ale było okropne. Cyba kerna wtedy mi napisała że jej się tak poród zaczól że najpierw od gory później krzyz i już. A mnie bolało to i to i nic :) Przeszło po 3 dniach. Więc nie wiem co to było. Ale coś mi się wydaje że Ty kochaniutka to się już potęznie zbierasz i kto wie może będziesz następna
 
Kurde Anja a moze Ty mi powiesz kiedy ja urodze? Ty nasz forumowy proroku!

kochana,niestety nie mam zadnych konkretnych przeczuc co do ciebie.jak mnienajda jakies wizje-dam znac hehhe:-D

fajne takie nocne porody,myslisz,ze wszystkie inne probuja normalnie spac albo znalesc jakas wygodna pozycje a tu bach...i maly facet ba swiecie.super:tak:
 
witam :)
onionek super wielkie gratki :)

u mnie dziś nocka zeszła pod tytułem bólu podbrzusza i wogole tak jakby na okres ale nie jestem pewna i dziwi mnie że brzuch wtedy był miękki bolał tylko tak i do tego krzyż aha i bolało co chwilę na dłużej w krótkich odstępach czasu ale to na bank nie mogły być skurcze...całą noc miałam do dupki ;) a teraz nic nie czuję jak narazie...krwi nic już od wczoraj nie było co jedyne mnie cieszy :) tak tak dorotko pamiętam jak mówiłaś a za nie długo Oliwka była naświecie no ale mni eto pewnie będą czekać męczarnie z wywoływaniem po terminie :( no taki mam chory film że heja ;)

beti,ale to sa skurcze wlasnie,male ktore przygotowuja macicie na wojne,czuje sie je jak na @ a potem staja sie regularne i mocne;-), ale to jest juz sygnal,ze akcja sie zbliza..

no chyba,ze to ciaza urojona i po prostu @ sie zbliza:-D
 
beti,ale to sa skurcze wlasnie,male ktore przygotowuja macicie na wojne,czuje sie je jak na @ a potem staja sie regularne i mocne;-), ale to jest juz sygnal,ze akcja sie zbliza..

no chyba,ze to ciaza urojona i po prostu @ sie zbliza:-D

hehehe no powiem ci szczerze że muszę chyba zrobić test bo coś mi się wydaje że w ciąży jestem heheh :) to czemu te niby skurcze trzymały długo i często tak jakby były regularne a wcale tak nie było??????????? bbbbbuuuuuuuuuuuuuuuu jestem zielona we wszystkim i wogóle zero wiedzy :( pewnie mnie każda wyśmieje za te moje głupie pytania..
 
mnie już pobolewa jak na @ chyba od tygodnia i nic się nie dzieje a dziś to chodzić nie mogę tak mnie pachwiny bolą nogami ruszać nie mogę masakra ja chce już...
 
reklama
Do góry