reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

reklama
jestem ponownie,
nie wiem co mam ze sobą zrobić, poszłabym na spacer ale dzieci tylko jeden kierunek preferują a jak mam siedziec jak wczoraj ponad 3 godziny na placu to mnie juz trafia :/ I ciągłe pytania stałych bywalców placu, że jeszcze nie urodziłam, że biedna się męczę itp.
Szwagierke tez spotkałam i tez wielkie biadolenie - cwana, chodziła do prof. ordynatora szpitala w Poznaniu i obydwa porody 2 tyg przed terminem miała umawiane to nawet nie wie jak to jest :/


A tak w ogóle to chyba Saraa pisała że na infekcje bakteryjne pochwy jest dobry tampon zamoczony w jogurcie naturalnym? Bo mnie już szlag trafia jak nie mega śluz to jakas infekcja :/
 
Nie no Onionek kolejna co niby jeszcze długo się pomęczy w dwupaki i nocą cichaczem poszła se rodzić...

Oj mamcie wy to jesteście poczekajcie na mnie... ja nie chcę być ostatnia...

Ee spoko ja sie czuję na przenoszenie, bo nic a nic sie nie dzieje, choć siostra mówi mi że 8 się wypakuję - wątpię , zresztą nie wiem czemu taką datę wybrała.

Beniaminko
dużo zdrówka, ja dziś tak w sumie pierwszy raz się lenię i nie robię nic , gazetki, komputer, przegryzka itp , cudnie:tak:
A mój chłop babę ziemniaczaną piecze , ciekawe czy wyjdzie bo to jego debiut .

Gaja ty sobie żadnego jogurtu nie aplikuj w grażynę , możesz bubę sobie zrobić, mi już dwaj lekarze kiedyś wspominało że bakterie w jogurtach to zupełnie inne od tych grażynowych
 
Ostatnia edycja:
kochane ostatnia to będę ja :) jakos brak weny na pisanie a na drobic was tez sie nie da a tylko 1 dzien neta nie mialam :)gratuluję rozpakowanym , i trzymam kciuki za oczekujące na rozwój akcji:)
 
Ja już po obiadku. I cholera chodzić nie mogę tak mnei bolą pachwiny przy każdym ruchu masakra dziś jakaś, kompletny brak możliwości ruchu!!!!!!!
 
Witam dziewczyny.
Nie dam rady poczytać wszystkim wiadomości.
Gratulacje dla
Mcdraculi i Onionka:-)

Beniaminko - zdrówka!

Dziękuję wszystkim za dobre słowa dotyczące mojej Ani:) i jej pierwszych dni w przedszkolu.

Ja już dzisiaj odczuwam wielki stres.
Jutro rano idę do szpitala, we wtorek mam nadzieję będę już z moim Kamilkiem.
Strasznie się tym razem boję...

Buziaki dla wszystkich, szybkich i szczęśliwych rozwiązań!!!!!
Powinnam wrócić za tydzień. Mam taka nadzieję!
 
Cześć dziewczyny
Wczoraj poszalałam ze sprzątaniem i padłam wycieńczona:tak:
Widzę że wypakowywanie trwa w najlepsze....jejku jak ja nie chcę być ostatnia:-p ale co ma być to bedzie

Olcia sorki że nie doczytałam ale czy tobie dziecko już się odwróciło do pozycji główkowej???

A tu wstawiam coś co zajęło mi wczoraj kilka godzin....wyszło przeszło 100 sztuk a wszystkie z czekoladą....mniam...która ma ochotę zapraszam na rogaliki:-D
 

Załączniki

  • roga.jpg
    roga.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Lilu dosłownie język mi do tyłka uciekł, ale bym pojadła rogalików !!!

Ja po obiedzie - debiut kulinarny w postaci babki ziemniaczanej mojego B. na 4 z plusem zamiast babki to mi na oko placek wyszedł ale ważne ze smaczne było nawet:tak:
Jakoś tak dziwnie mnie coś podbrzusze nie tyle co pobolewa ale jakiś dyskomfort mam , , taki niby okresowy :baffled: choliba wiec co to albo mam już urojenia:rofl2:
 
Do góry