reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Dziękuję Wam dziewczynki za słowa otuchy- również mam nadzieję, że wszytko będzie okay, ale już tak mam że zawsze przejmuję się na zapas:-(
...tak Was podczytuję i widzę, że nie tylko mnie męczy ta wredna zgaga:wściekła/y:
 
reklama
Tez bylam w Biedrze, kupilam proszek Lovella w promocji za 14.90 pln/prawie 2 kilosy :-)



Daj znac, czy ten buraczany sok Ci podszedl - bo ja nie moglam tego przelknac.
A co do mojego man'a i mojej wagi to on sie akurat cieszy.. zawsze chcial zebym miala wiecej cialka, sam zreszta do szczuplych nie nalezy - wiec porownujemy sobie brzuchy :-D



Kiedys Kerna napisala, ze na zgage dobre sa chrupki typu flipsy. Ja wyprobowalam i pomoglo... to taki zapychacz :-)

Tymczasem od poludnia ciagle zajadam truskawy, najpierw w bezposredniej postaci, potem polane smietana z cukrem a teraz w formie koktajlu... dżizasss.. chyba pękne :-)
nie jest taki zły, piję tylko łyżeczkę dziennie, ja też cały dzień wtranżalam truskawki...mniam

Może ja nie do końca w temacie ale dziewczyny a nie lepiej ugotować zupę buraczaną skoro wam w postaci soku nie smakuje? albo buraczki z cebulka do obiadu? szpinak tez ma przecież dużo żelaza...:blink:
eee to nie to samo co 100% sok, buraczków nie znoszę, zupkę owszem zjem od czasu do czasu a szpinak uwielbiam ale on nie ma aż tak dużo żelaza, jest o tym cała historia jak się pomyliła asystentka wpisując ilość żelaza jaką zawiera i tak zostało...
W Warszawie mega burza,woda na ulicach, pioruny, brrrrr
 
a ja tu jeszcze do was zagladam pomimo tego ze zapewne wszystkie juz śpią,dziękuje za interpret wyników-bede teraz spokojniejsza,a tak swoją drogą to jaki człowiek jest ciemny:-D ja jakieś pół godzinki pożegnałam mojego tescia który do nas przyszedl i z mężem wypił sobie drineczka tak na rozlużnienie poniewaz biedak cały w nerwach bo nie wiem czy wam wspominałam ze moja teściówka jest od wczoraj w szpitalu a dzisiaj miała operacje-usuwane polipy i kamienie ,wiec musiałam zrobic kolacyjke zeby nie było ze ma wredną synową.Mój małżonek wypił trzy szybkie i poszedł do dzieci na góre tzn.spac:-D i niestety ja musiałam wysłuchiwać smutków swojego teścia,dobrze ze mam tych teściów kochanych,bo inaczej bym sie chyba wściekła.
 
hejka z rana
witam sie przy malinowym mleku:)

co do zgagi to ja mam cala ciaze ta i poprzednia (pocieszam sie ze miedzy nie mialam),mi pomaga picie mleka no i nie jedzenie duzych porcjii i tlustych rzeczy.

no i widzicie dziewczyny nikt mi wczoraj nie odpisal:( odpiszcie cos czasem ,bedzie mi milo-haha

milego dzionka
 
Zeżarłam 3 kawałki pizzy :zawstydzona/y: w dodatku niespecjalnie mi smakowała, ale poświęciłam się dla dobra dziecka i jego inkubatora ;-)
Moja mała też dzisiaj szaleje. Fajne uczucie jak tak coraz mocniej kopie i brzuch zaczyna nabierać dziwnych odkształceń przy ruchach.
.

tez bym sie chciala tak poswieciec,ale chyba cukier bym miala ze 200
jak malz przywozi nawet do pudelka nie dochodze,niestety
odbije po porodzie

no i widzicie dziewczyny nikt mi wczoraj nie odpisal:( odpiszcie cos czasem ,bedzie mi milo-haha

milego dzionka

to ja odpisuje

witam przy kawie:)
ja zgage mialam z cora,teraz wydaje mi sie ze gdyby nie te piep...e leki ktore musze lykac nie mialabym wcale,ale mam niestety najwiekszą po lekach,choc przez ta diete niewiele co jem wiec nie wiem nawet jakby normalnie bylo

milego dnia
 
Hallo Witam porannie, u nas dzis wiosna wpelni.
Dziewczyny ktore maja anemie: musicie jesc wolowinke, watrobke,poniewaz zelazo z produktow roslinnych bardzo zle sie wchlania ( a ze szpinaku prawie wogole ze wzg na kwas). Do tego zawsze cos z wit C , zeby poprawic wchlanialnosc i kwas foliowy , ktory bierze udzial w tworzeniu czerwonych krwinek.
A wiec nie katujcie sie sokami z burakow tylko wszamajcie np roladki wolowe-
 
dorotko-dzieki;-)

tfaktycznie nieciekawie z tymi lekami,to oby cie nie meczyla za dlugo.ja juz sie przyzwyczailam:tak:.

Jej dziewczyny wstalam o 6tej bo moj maz wczesniej wstawal do pracy,i juz zasypiam...ide po kawe :dry:.

U nas 21 stopni i dzis lecimy do fajnego duzego parku z mega placem zabaw i podejzewam ze beda tez zamki dmuchane dla dzieci(bo dziecaki maja tygodniowa przerwe od szkoly).:-D
 
witajcie czwartkowo:-))

wszystkim Mamusiom gratuluję wizyt :)))

podczytuje Was regularnie
ale zabrać się za pisanie nie mogę
zazwyczaj siadam przy BB póznym wieczorem jak cisza w domu i szkodniki śpią
a niestety zaraz potem sama padam na ryjek
i już nic napisać nie zdążam:-)

u mnie ok
ciągle coś się dzieje
nie ma chwili wytchnienia-ale ja tak lubię, więc nie narzekam

zaczęłam już pomalutku kompletować ciuszki dla Maleńkiej
przy okazji zakupów letnich rzeczy dla chłopaków w H&M
wpadłam w różowy dział maleńkich księżniczek i popłynęłam troszkę:cool2:
przy okazji kupiłam również dla siebie lniane fajne spodnie i 2 bluzeczki;-)
mąż tylko wzdychał przy kasie:-D:-D:-D

dzisiaj leniu****e na maksa
teraz chłopaki poszli na spacer z psem
a ja idę z mężem kawkę pić i serniczek jeść:-))

milutkiego dnia :-))

P.S
ja także mam zgagę jak byk
ale mój doktor pozwala mi na ranigast( brałam już w Marcelem w ciąży) chociaż niby w ulotce napisane jest że nie powinno w ciąży się stosować
rennie niestety na mnie nie działa

a i ja chyba jakaś inna jestem bo lubię sok z buraków
kupuję często ten z serii: świeże soki Cymes naprzemian z sokiem z marchwii
naprawdę pycha:-)
http://swiezesoki.pl/smaki-victorii/100-soku-z-czerwonych-burakow.html
 
reklama
Do góry