reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2010...

dziewczynki moge was jeszcze troszke pomęczyć tym moim swędzeniem?????????????
chciałam spytać czy jak swędzi to non stop czy poprostu troszke nogi,potem za chwile np rece albo plecy potem uda itd ???? czu całe ciało cały czas ma swędzieć bo już nie wiem sama czy panikować czy spokojnie czekać na wizyte i patrzeć jak swędzi z dnia na dzień .........

beti ja w poprzedniej ciązy myślałam że zwariuję tak mnie skóra swędziała, zwłaszcza łydki aż czerwone miałam od drapania i wszędzie dziary jakby kot podrapał. Potem mnie swędział też brzuch i cycki i zrobiłam sama próby wątrobowe i wyszło ok więc skóra po prostu tak reagowała ale było to nie do zniesienia :/
 
reklama
Może ja nie do końca w temacie ale dziewczyny a nie lepiej ugotować zupę buraczaną skoro wam w postaci soku nie smakuje? albo buraczki z cebulka do obiadu? szpinak tez ma przecież dużo żelaza...:blink:
 
dziewczyny własnie mi mąż przywiózł wyniki morfologi i jestem przerazona ponieważ po raz pierwszy mam jakieś minusy,o co chodzi:szok:
ja wam napisze te wyniki a wy mi pomożecie i interpretacji ok?
WBC +10.7
RBC -3.61
HGB -11.2
HCT -34.1 %
MCV 94.5
MCH 31.0
MCHC 32.8
PLT 259

POMÓŻCIE PROSZĘ JA DO PONIEDZIAŁKU SIE WYKOŃCZE Z NERWÓW
Karolina! Tak jak pisały dziewczyny wcześniej - masz lekką anemie! Nie ma co sie niepokoić, bo wyniki nie są tragiczne. Ale zwróć uwade na diete! Wiecej czerwonego miesa, pietruska, sałata, fasola, buraczki i koniecznie wit C, bo bez niej żelazo sie nie przyswaja!

No ja zdecydowanie wole i jem buraczki tarte do obiadu :-)

Też kocham buraczki tarte, gotuje również botwinke lub barszcz ukraiński!
 
dziekuję :) w sobote powiem ginkowi żeby mi dał skierowanie na próbe wątroby...boje się ale nie mam wyjścia...

jeszce jedno dziewczynki chciałabym mieć kontakt telefoniczny z którąś z was że jakby co mogłabym napisać do którejś sms jakbym musiała np iść do szpitala :( albo coś innego...

mozemy sie smialo wymienic,jakby co jestem codziennie,tylko na pw

wrocilam z dworu i z pracy bo musialam podjechac z cora drugi raz na chwilke zeby oddac most pacjentowi,posprzatalam ,powiesilam pranko i juz mam serdecznie dosc na dzis
ide poleniuchowac
 
hejka.
nadrobiłam wasze dzisiejsze wpisy i juz nie mam siły nic pisać. moje dzieciątko starsze chore więc mam nieciekawie, spi od 2 godzin i już 3 razy budził się z płaczem, kolejna ciekawa noc się zapowiada...
Małe dzieciątko w brzusiu też szaleje, nie daje mi odpocząć, jak tylko usiądę lub się położę, to kopie i się rozpycha.
Jutro wyjeżdżamy na 4 dni do moich rodziców :-)
buziaki, trzymajcie sie !!!
 
Zeżarłam 3 kawałki pizzy :zawstydzona/y: w dodatku niespecjalnie mi smakowała, ale poświęciłam się dla dobra dziecka i jego inkubatora ;-)
Moja mała też dzisiaj szaleje. Fajne uczucie jak tak coraz mocniej kopie i brzuch zaczyna nabierać dziwnych odkształceń przy ruchach.

Tosia: ja też mam czasami zgagę, jak na razie pomagało mi renni.

A poza tym mam lenia, przed chwilą wyszli od nas goście i chyba zaraz pójdę poczytać i poleniuchować w pozycji poziomej.
 
tosiu na zgagę oczywiście rennie, był czas że przestało na mnie działac ale teraz jest ok. na krótką chwilę pomoże spłukac przełyk wodą albo mlekiem.
poza tym dietka :) zero kawy i mocnej herbaty, bez tłuszczu, nic smażonego, bez cytrusów (pomarańcze, grapefruity) pomidorów to takie główne
i wiem co czujesz, zgaga jest masakryczna, chyba nie ma gorszej dolegliwości w ciąży, jak dla mnie przynajmniej

no nic zmykam bo jutro wyjazd, narazie pogoda nie sprzyja, moze się rozpogodzi, co myślicie??
 
Ja sie zegnam na dzis wstawilam zdjecia synka i cos mi sie z bb posypalo i nie moge tego naprawic mam biale tlo i same napisy bez zadnej grafiki, mam nadzieje ,ze sie naprawi. Dobranoc brzucholki :)
 
reklama
moje kochane, dziękuję! kurcze,przed ciążą nie wiedziałam co to takiego, później miałam, ale nie az tak bolesną.. renni uczynił dziś cud i póki co żyję :-)
kasialle udanego wyjazdu :-) zaklinam niebo coby się pogada udała :-)
nie wiem kiedy się położę, już wykapciana czekam na mojego :-) tzn wolalabym nie czekać, ale pewnie mi nie da.. :-) lepiej by było spać niż wąchać opary knajpy.. :-) jakby ktos mi wcześniej powiedział, że mi beda przeszkadzać to bym nie uwierzyła :-) się wrażliwa zrobiłam :-))))
 
Do góry