reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2010...

Mam pytanie do dziewczyn ktore mieszkają w Niemczech wiecie moze na jakic stronkach sa fajne wozki dla dzieci moga byc rowniez sklepy z wozkami uzywanymi??

alez u nas pieknsa pogoda:-D.....nareszcie:tak:
 
reklama
witam wszystkich popoludniowo juz po obiadku ,ale jestem dzis tak zakrecona ze hej
weszlam na forum i czytam jedna strone cofam potem druga i tak patrzea tu same nowe twarze i mowie sama do siebie o co chodzi ???:confused:po przeczytaniu kilku stron sie kamnelam ze ja na sierpniowym forum a nie wrzesniowym:-D
pogoda jak narazie super zaraz wybieramy sie na spacerek a jutro nad morze troche sie nawdychac jodu i odpoczac
milego dzionka zycze
 
U mnie obiadek w trakcie i jedzenia i przygotowywania,bo P. ma dzisiaj pierwszą zmianę i wróci dopiero przed 15-tą:-(.Zupkę właśnie skończyliśmy, a kurczaczek w piekarniku się rumieni ,zaraz kończę mizerię. Pogoda niestety taka,że pożal się Panie Boże- pochmurno i tylko patrzeć jak zacznie lać!!!
Emilia, jak ja Ci zazdroszczę tego,że mieszkasz tak bliziutko morza!!!
Ja w tym roku chyba oszaleję,bo nie wyjedziemy prawdopodobnie nigdzie:-:)wściekła/y:. Urlop planowaliśmy jak co roku w sierpniu,bo tak lubimy! A u nas plan urlopów robi się na przełomie grudnia/stycznia,pojęcia nie miałam,że w ciąży jestem!!! Poza tym,nawet gdyby udało się coś przesunąć, to musielibyśmy jechać w zasadzie teraz (no jakoś do końca czerwca najpóźniej),a niestety teraz właśnie kasy brak i same wydatki:-(. Chyba się zapłaczę:hmm::no2::-(
 
Cześć dziewczyny!!!!!!!
Sorki, że wczoraj sie już nie odzywałam ale same rozumiecie...rocznica to rocznica a potem NOC POŚLUBNA:-D:-D:-D
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I KAŻDEJ Z OSOBNA ZA MILUTKIE ŻYCZENIA, DZIĘKUJĘ!!!!!!
Dzisiaj już po kościele, po procesji gdzie moja córeczka ubrana całą w bieli sypała kwiatki, gdybyście widziały jaka była szczęśliwa w tej sukience z wiankiem na głowie:-) małe sprawy a dzieciaki takie szczęśliwe....

pati26 KAROLINA84 co do H&M i allegro to u mnie to już choroba z którą jakoś dobrze mi się żyje nawet przed chwilą udało mi się kupić 2 pary legginsów z H&M za 15,60:tak::tak::tak:
*H&M* LEGINSY/GETRY 62(2-4m-cy) (1053855925) - Aukcje internetowe Allegro
uwielbiam zakupy szczególnie dla dzieci:-D:-D:-D

MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!
 
Witam popoludniowo :D U mnie pochmurnie ale nie pada jednak mimo to wybieramy sie z mezem na spacerek. Melduje sie ,ze jestem i ze nadal mam jakis problem z bb dlatego tez nie jestem w stanie nadrobic co piszecie bo mam jeden wpis na drugim. Zycze milego popoludnia i mam nadzieje ,ze do wieczora mi sie tu wszystko ponaprawia.
 
Cześć laseczki.
Ale wczoraj wieczorem sie pośmałam a Mała jaka kontaktowa sie robi. Kiedy wznieśli toast za Malutką to zaczeła kopać jakby chciała powiedzieć dziękuje.
Fajnie było ale jak padłam do łóżka to wstałam dopiero ok 12. Teraz nie musze przez jakiś czas gotować bo tyle jedzenia zostało.:-) Zmierze sobie cukier i ide zjeść jeszcze troche tych smakołyków.

Angelus głowa do góry!

 
Witam przy popoludniowej kawie, u nas lalo od 2 dni bez przerwy ,pojechalismy wieczorem z M na mala imprezke i zostawilismy samochod na parkingu jak wracalismy o 1.00 w nocy to samochod stal w wodzie takiej po kostki brrr.Malo tego o 4 nad ranem wezwali M do wypompowywania wody z piwnic(jest ochotniczym strazakiem) wrocil przebral sie i polecielismy do kosciola ,pozniej tesciowa zaprosila nas na obiad i nie zdazylismy zjesc a M znowu wezwali do wypompowywania i do tej pory jeszcze nie wrocil.....a ja sie tak cieszylam ze bedzie dzien wolny i pobedziemy sobie razem....
Toshi uzywane wozki to zobacz na www.ebay.de
Saara ja tez kupilam taka butelke z kubusiem puchatkiem ;)
 
Witam i ja
Ja nadal bez M:zawstydzona/y: Bo jak sięokazuje dla obcokrajowców Boze Ciało to małe święta i mój dziś pracuje. Ale mam nadzieję, że jutro chociaż wróci do domu.
Ja z małym juz nie dajęrady, bo on tęskni za tatą i jest okropnie marudny. A ja mam dosć po prostu:sorry2: mam kompletnego lenia i na obiad zamówiłam pizze.

Beti nie martw się, coś mi się wydaje, że to nie cholestaza. Ale dla pewnosci na pewno warto zrobić badanie. Ja w tamtej ciąży miałam takie uczucie jak Ty opisywałaś. Czyli jak podrapię się w jednym miejscu to swędzi obok i tak można w koło macieju. No ale na pewno nie plecy. Głównie brzuch i nogi.
Teraz nie mam tego problemu bo zaczęłam używać olejku migdałowego i wszelkie swędzenia przeszły:tak:
Emilia to wina progesteronu na pewno;-);-);-)
Narobiłyście mi samaka na soczek marchwiowo-buraczany:tak:
 
no to i ja sie melduje po popołudniowej drzemce;-) moja Julcia tak mi dzisiaj daje popalic ze ho ho,az mi sie cały brzuch trzęsie,takie to wspaniałe uczucie:-D jak ja nie lubie tego typu swiąt,wszystko pozamykane pogoda nienajlepsza ,wiec siedze z mezem przed tv a moje córeczki biegają po ogrodzie,chociaż one sa zadowolone i z pewnością małżonek też.
Czy w śród was sa już mamuśki które zakupiły wózek???
 
reklama
ja zamówiałam łóżeczko czekam właśnie kiedy kurier mi przywieze już nie mogę się docekać wózek chciałam w przyszłym miesiącu kupić albo w sierpniu zobaczymy jak tam fundusze pozwolą
 
Do góry