reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Dziewczyny to zabawa na nabicie stron :) propozycja ode mnie: napisz z czego jesteś z siebie dumna w ostatnim czasie (i nie musi to być temat staraczkowy)
Ja zacznę:
- za stawianie siebie na pierwszym miejscu i robienia rzeczy, które odkładałam, bo się bałam
- ogarnianie przestrzeni w domu, układanie w szafkach i pozbywanie się nadmiaru :)
- zaczęłam myśleć o sobie 🙂 ,
- odpuściłam wiarę, że uratuje wszystko i wszystkich. Dopuściłam do siebie świadomość, że każdy ma prawo decydować o sobie bez względu na skutek.
- uwierzyłam w realizację marzeń 🙂 w tym tygodniu składamy wniosek o dziennik budowy 🙈
 
reklama
Widzę, że więcej czytaczek mamy - to może jakieś polecenia co warto przeczytać, co wam się podobało, a co nie?
Ja też należę do miłośniczek czytania 🥰 Od początku roku przeczytałam 18 książek, ale w ostatnim miesiącu trochę zwolniłam, niestety głównie przez siedzenie w staraczkowych tematach 🙄
Mogę się pokusić o polecajki, ale gatunków jest tyle i każdy lubi coś innego, że potrzebowałabym więcej danych 😁
 
Deweloper na całej powierzchni ogrodu rozsypał nam gline zamiast ziemi. I my wzdłuż płotu chcieliśmy zrobić rabaty odgradzając je od trawnika krawężnikiem. Więc ekipa przyjechała wykopała doły, osadziła krawężniki, wybrali część gliny z rabat na środek ogrodu tak jak prosiliśmy i mieli w następny tydzień zamówić kontener załadować glinę i ją wywieźć. Tylko nagle przestali odbierać telefon i więcej się nie pojawiłi 😅 więc zostaliśmy górą gliny, którą sami wiaderkami nosiliśmy do zamówionego przez nas kontenera. A na grządkach sądzę wszystko po trochę, pomidorki, ogórki, rzodkiewka, marchew i różne zioła, owoce.
Nie ma to jak dobra ekipa 🤦‍♀️
 
Dziewczyny od czytania, jesteście team książka papierowa czy czytnik?
Kocham papier i kocham moją kolekcję. Marzy mi się przytulna domowa biblioteczka, jak już dorobimy się więcej m2, z wygodnym fotelem albo szezlongiem do czytania 🥰
Ale mam też Kindle i przyznam, że jest bardzo przydatny przy grubych i ciężkich książkach, no i niezastąpiony w podróży. Dodatkowo czytam na nim książki, których nie zamierzam kupować, bo mi szkoda kasy (np. kryminały - te czytam na Legimi, bo czasem lubię sobie przeczytać, ale raczej do nich nie wrócę).
 
Nie wiem czy znacie, ale jak nie, to mogę polecić aplikacje Bookshelf. To totalny game changer. W końcu wiem, ile dokładnie mam książek i robię sobie listę do kupienia. 😍

Haha, nie wiem jak do tego doszło, ale odpowiedziałam w wątku styczniowym. 🫠
 
reklama
Do góry