reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Właśnie sobie przypomniałam, jestem dumna bo wyrzuciłam 2 stare rondelki. Niesty wszystko mi się przyda, pół strychu przydasi. Przecież taki rondelek może być zabawką, miską na wodę, doniczką....
Dla mnie ogromną zabawą jest szperanie po strychach starych domów i wyszukiwanie takich "przydasi", które ktoś tam lata temu zostawił ;)
 
reklama
Jakie kupiłaś? Ja kupiłam ostatnio jakąś trawę pampasową (bo mi się spodobała w sklepie), a teraz musze znaleźć na nią miejsce 🤦‍♀️
Pelargonie bo te zeszłoroczne zapomniałam podlewać i padły. Lobelie i fuksje.

Ja nie kupuje nic z roślin co ma być do gruntu, puki nie ogarnę podwórka bo jest jeden wielki muszę masz. Miałam kupić azalie wielokwiatowa bo moja padła, ale się powstrzymałam , i tak została jeszcze biała i czerwona.
 
Jak to z gliną na środku ogrodu? 🤯
Co posiałaś pysznego?
Deweloper na całej powierzchni ogrodu rozsypał nam gline zamiast ziemi. I my wzdłuż płotu chcieliśmy zrobić rabaty odgradzając je od trawnika krawężnikiem. Więc ekipa przyjechała wykopała doły, osadziła krawężniki, wybrali część gliny z rabat na środek ogrodu tak jak prosiliśmy i mieli w następny tydzień zamówić kontener załadować glinę i ją wywieźć. Tylko nagle przestali odbierać telefon i więcej się nie pojawiłi 😅 więc zostaliśmy górą gliny, którą sami wiaderkami nosiliśmy do zamówionego przez nas kontenera. A na grządkach sądzę wszystko po trochę, pomidorki, ogórki, rzodkiewka, marchew i różne zioła, owoce.
 
Ja się zastanawiam nad zrobieniem drożności 🫠 Chociaż już trochę zaczynamy interesować się invitro. To chyba u nas najlepiej zagra w połączeniu z lekami 🤷‍♀️
Bo kolejne cykle zaliczam z owulka i ciężko. Stary ma dobre wyniki.

Chociaż wyszła mi niska ferrytyna. Ja ogólnie mam mega niska od zawsze. Jednak pomimo brania żelaza podniosła się 17 do 30 😩
Kurczę, ciekawa jestem jak to z tym jest. Ja też mam niską ferrytynę (22), ale żelazo lekko ponad normę i doktor mi powiedziała, że to znaczy, że mam problem z jego wchłanianiem 🙄 Ale nic z tym nie robimy i w ogóle ciężko jest podnieść samą ferrytynę, podnosi się żelazo (to akurat powiedział mi internista).
 
Ostatnia edycja:
@anela92

Happy Birthday GIF by Run The World
 
Dziewczyny to zabawa na nabicie stron :) propozycja ode mnie: napisz z czego jesteś z siebie dumna w ostatnim czasie (i nie musi to być temat staraczkowy)
Ja zacznę:
- za stawianie siebie na pierwszym miejscu i robienia rzeczy, które odkładałam, bo się bałam
- ogarnianie przestrzeni w domu, układanie w szafkach i pozbywanie się nadmiaru :)
Dla mnie to jest zdecydowanie powrót na terapię w marcu. Długo się z tym ociągałam, trochę żałowałam kasy, a teraz widzę że to była bardzo dobra decyzja i bardzo tego potrzebowałam. I jestem dumna z tego, że nawet jak mi się nie chce iść na którąś sesję, znowu rozgrzebywać trudne tematy, to jednak idę 😉
 
reklama
Do góry