reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Jak wyszłam ze szpitala ważyłam 0,5 kg mniej niż zaszłam w ciąze. Teraz spadł mi kilogram,ale ciężko cokolwiek zrzucac. Wchodzę we wszystkie ciuchy sprzed ciązy .Ale i tak musze do sklepu jechac cosik nowego sobie kupic .
natolin co stosujesz na rozstepy,bo moje z jednych miejsc znikły , a pojawily sie inne okropne taaakie czerwone :((((( buuuuu.
 
reklama
Ja mam tylko na piersiach, ale za to z każdym dniem więcej i ciemniejsze... :(
Kupiłam Mustele na rozstępy. Może je trochę rozjaśni i zapobiegnie nowym. Strasznie żałuje, że wcześniej nie smarowałam niczym piersi... jakoś skupiłam się na samym brzuchu i na nim nic nie mam.

Jeśli chodzi o wagę. To mi brakuje jeszcze 4 kg to wagi sprzed ciąży. Ale nie zamierzam się odchudzać. Myślę, że teraz wyglądam dużo lepiej niż przed ciążą. Tyłek mi wreszcie się zaokrąglił i fajnie wygląda:D No, jedynie brzuchol jeszcze flakowaty ale nad tym się jeszcze popracuje ;)
 
ja wlasnie zaczelam przymierzac sie do wizyty w poradni K.
zrobilam badania krwi i zalamka. najgorzej,ze czlowiek nie bardzo sie na tym zna. ale mam dola i boje sie czy to cos powaznego:-(.bo oczywiscie naczytalam sie w necie i masakra!
neutrofile zanizone i monocyty podwyzszone ( neutr.-2,18 tys/ul,w % w normie na styk, a mono 10,5 %, w jednostkach w normie).
cala ciaze te akurat parametry byly w normie.
mam nadzieje ze ktoras z Was zna sie na tym troche i mnie uspokoi.
faktycznie jeszcze nie czuje zebym odzyskala kondycje. jakies zawroty glowy, bol kregoslupa...
nie wiem, Wy juz czujecie sie dobrze? nie odczuwacie zadnych dolegliwosci?
 
Ostatnia edycja:
ulisia
dzieki.
tak ja dotarlam do tej str. no i tam wlasnie pisza nieciekawe niestety rzeczy:-(.
mialam nadzieje ze ktoras z was ma podobnie i nic zlego sie nie dzieje.
 
5kg mniej w trzy tyg:D czyli 12 mniej od wyjścia ze szpitala, czyli jeszcze 8 do punktu wyjścia:) chociaż kilogramów może zejść tylko 5 i też będę happy pod warunkiem, że centymetry zlezą mi z biodrów;)))
 
reklama
u mnie jak na razie -13kg w jeansy z przed ciąży już wchodzę więc jest nieźle ale jeszcze bym z 6kg chciała zrzucić byłoby idealnie ;)
 
Do góry