reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

moja blizna niestety wyglada okropnie. byla to druga cesarka. blizna miala byc w tym samym m-scu, a skalpelem pojechal pol cm w dol. tak wiec mam blizne razy dwa. ta 1-wsza idealna byla, a ta masakra.bruzda na bruzdzie,pocharatane ,niewiadomo co.
dziewczyny czy po znieczuleniu nie boli was kregoslup w m-scu wkucia?
mnie to b. dokucza. dodam, ze mi anast. spartaczyl, 2 razy znieczulal itc. czy to normalne taki bol,ktory rozchodzi sie na ledzwie?
minal m-c od cc.
baba w aptece byla zdziwiona i kazala isc do lekarza.bo wg niej nie powinno juz bolec
 
reklama
ja miałam znieczulenie ogólne, więc nie pomogę:/
a ja mam po obu stronach po jednym takim większym strupku i boję się, że tam będzie widać bliznę wyraźniej potem... a, no i moja w krzaczkach nie jest, jakiś centymetr nad...
dziewczyny po cc - jak wam sie brzuszki wchłaniają??? bo niby przy cycowaniu szybciej, a u mnie jaki był taki jest:((( wiem, że dopiero 2tyg, ale ja niecierpliwa jestem...
czytałam też że brzuszki to dopiero po pół roku bezpiecznie mozna robić... masakra...
 
dziewczyny czy po znieczuleniu nie boli was kregoslup w m-scu wkucia?
mnie to b. dokucza. dodam, ze mi anast. spartaczyl, 2 razy znieczulal itc. czy to normalne taki bol,ktory rozchodzi sie na ledzwie?
minal m-c od cc.
baba w aptece byla zdziwiona i kazala isc do lekarza.bo wg niej nie powinno juz bolec

Mnie kręgosłup wcale nie bolał. Może rzeczywiście idź z tym do lekarza...

Ida mnie brzuszek wchłania się poooowoli. Chociaż ostatnio koleżanka powiedziała mi,że mam już mały brzuszek(widziała mnie 2 razy w przeciągu 5 dni). Zdaję sobie sprawę,że jeszcze to potrwa,ale też jestm niecierpliwa....
 
Mnie kręgosłup wcale nie bolał. Może rzeczywiście idź z tym do lekarza...

Ida mnie brzuszek wchłania się poooowoli. Chociaż ostatnio koleżanka powiedziała mi,że mam już mały brzuszek(widziała mnie 2 razy w przeciągu 5 dni). Zdaję sobie sprawę,że jeszcze to potrwa,ale też jestm niecierpliwa....

Ja wprawdzie rodziłam SN ale miałam ZZO i boli mnie tylko w krzyżu jak się długo schylam. Ale w miejscu wkłucia nie mam ani śladu ani żadnego bólu.
 
mnie kregoslup tez nie boli, bolal kilka dni po cc, ale to od obkurczajacej sie macicy(ma wiezadla przyczepione do kregoslupa) a nie po wkluciu.
a brzucha juz niewiele zostalo, bardziej widac ten walek na cieciem:) na wadze mam +3kg w stosunku do tego co przed ciaza. Czyli 6-7 kg juz spadlo. Ale teraz bedzie trudniej, bo apetyt mam ogromny, a ze wzgledu na ograniczenia w diecie(jwlasnie przerabiam pierwsza wysypke i sraczke u malej) jeg glownie bulki z maslem:)) i ciastka:)

a brzuch mozna cwiczyc juz po 6 tyg. Ale z pasem poporodowym, zemy nie dorobic sie przepukliny. Najpierw skosne brzucha, a potem wlaczyc prosty.tylko same spiecia-nie wchodzimy w gore do siadu.
 
a jak to się stało ,ze nie rodziłas w wodzie , bo z tego co pamietam to taki mialas miec poród. Chyba ,ze cos zle kojarzę.

Dobrze kojarzysz :) Miałam i baaardzo chciałam rodzić w wodzie. Ale niestety mój poród był wywoływany. Leżałam pod oksytocyną (2 kroplówki) i Dolarganem. A poród w wodzie może się odbyć jak jest czysto fizjologiczny.
 
reklama
a brzuch mozna cwiczyc juz po 6 tyg. Ale z pasem poporodowym, zemy nie dorobic sie przepukliny. Najpierw skosne brzucha, a potem wlaczyc prosty.tylko same spiecia-nie wchodzimy w gore do siadu.
zawsze coś... ja zawsze byłam fanatyczką brzuszków, więc jak przeczytałam, ze nie można tak za bardzo to złapałam zonka...
dzięki:*
 
Do góry