reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

cw1.jpgcw2.jpgcw3.jpgcw4.jpg

ja znalazlam takie cus z wrzesniowego ubieglorocznego mama to ja to wklejam
 
reklama
przepraszam kochane ale małż wczorJ NAWET na chwilę nie usiadł przy kompie bo musiał załatwiać jedną pierdołę;/ dzisiaj mu nie odpuszczę; a sama tego nie zrobię bo maszynę trzeba przytargać z drugiego pokoju...
 
Bardzo fajne ćwiczenia, wykonywałam bardzo podobne. Generalnie fajnie jest wziąć się od razu do ćwiczeń. nawet jeśli początki bywają trudne i niektóre rzeczy robi się ze łzami w oczach to jednak satysfakcja jest niesamowita, szczególnie jeśli zaczyna się widzieć pierwsze efekty. Absolutnie bezcenne
 
Dziękuje dziewczyny za przykłady ćwiczeń :)

Dziewczyny które miały CC czy wam zostawili jakieś szwy??Czy macie dziwne bolące wypukłości na ranie??
Mi wyjęli szwy, ale na 2 dni po wyjęciu musiałam znowu jechać bo mi wszystkiego nie wyjęli :( - już skóra zarastała to jak mi to wyciągnęli to bolało jak nie wiem, no i jak zaczęła mi schodzić opuchlizna zauważyłam że mam taką dziwną wypukłość i jak jej dotykam to mnie boli :( - teraz to juz boli jak chodzę, jak się zginam!! w dotyku jakby drut !! - więc jestem trochę załamana!!-a boje się iść z tym do szpitala bo boje się że mi na żywca będą wyciągać bez znieczulenia - a to wszystko już zarosło.
 
reklama
ja mialam szyte od wewnatrz, na zewnatrz tylko petelka byla na koncu. W czaie sciagania pani wyciagnela 1 nitke po prostu.
JAk smaruje blizne ( masc na blizny Contratubex) to czuje takie stwardnienia w niektorych miejscach, ale ja juz nie ma dolrgliwosci- najwyzej jak duzo nosze, to jakby ciagnie wieczorem. Lepiej chyba isc sprawdzic, bo po jak cos jest to i tak beda musieli wyciagnac- a po co ma się babrac
 
Do góry