reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

przylaszczka-a nie za wczesnie na Contratubex? ja sie boje zbyt szybkiego stosowania masci,zeby blizna sie nie rozeszla.
A w jakim szpitalu bylas, kto cie cial?:)
 
reklama
na kaminskiego. Mi lekarka powiedzial,ze jak bedzie zamnknieta blizna ( w sensie zadnych strupkow itp) to mozna- im wczesniej tym lepiej.
Wyglada ladnie- kreska sama jest.
Moja kolezanka , ktora ma do czynienia z operacjami( no plastycznymi) poradzila,zeby 2-3 tyg po cc smarowac oliwką i masowac, aby te zgrubienia zeszły - bo do niej potem sie zgłaszają na poprawki ..
 
ja to w ogole mam teraz apteke
po kapieli
- krem na brzuch mustella- bez blizny
- masc na blizne
- balsam ujedrniajacy na tylek i uda
- krem zapobiegajacy rozstepom na biust
-....zwykly balsam

Masakra, ale jak teraz nie zadbam, to moze byc juz gorzej i drożej
 
Pszczylaszczka - a co stosujesz na piersi??Ja bym chciała już o nie zadbać ale w aptece pow. że skoro karmie piersią to niestety - maści odpadają - bo trzeba by było je zmywać przed karmieniem.

Mi to wogóle dziwnie tą blizne zrobili - z prawej strony ładnie zszyli a z lewej nałożyli tak jakby skóre na skóre i jest jedna wielka wypukłość :( - powiedzieli że tak ma być - a wygląda paskudnie :(.
 
ja pharmacersis na rozstepy-m brodawki nie smaruje, ale widzialam kilka kremow- chyba tez nivea ,ze mozna uzywac w czasie karmi9enia.
Mi sie wydaje ze dla piersi to teraz najwieksze wyzwanie...

Ja to sie boje troche cwiczyc z tym brzuchem..:((
 
ja mam zgrubienie-taki walek- nad blizna na calej jej dlugosci-ale z dnia na dzien mniejsze, wiec dopoki nie zniknie nie bede niczym smarowac,moze za porada kolezanki przylaszczki,zaczne tylko rozmasowywac, zreszta strupki tez jeszcze mam

a z ciekawosci-ile cm ma wasza blizna? ja musze zmierzyc, ale wydaje mi sie bardzo dluga, myslalam ze bedzie krotsza, no ale jest niziutko, dokladnie w tej faldzie nad wzgorkiem lonowym, wiec bikini ubiore:)))
 
reklama
Do góry