reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
Hej
Slyszłam o tej diecie i nawet widziałam efekty na mojej kolezance super. Tylko kurcze ja tak strasznie nie lubie diet, bo nie jestem konsekwentna :(. Poki co mezus kupił parowar i wszystko jemy na parze dopiero kilka dni wiec narazie nic nie moge powiedziec o wadze, a jedzenko jest przepyszne :) dzis byl losoś z warzywkami pysznosci
 
ja na tej diecie schudłam 22 kg fajna sylwetka nacieszyłam sie 6 miesiecy - zaszłam w ciaze hihihi. Ta dieta jest najlepsza na swiecie bo naprawde mozna jesc wszystko. Ja na nawet robiłam sobie czesto kebaby ;-) tylko specjalne ale wcale niegorsze. Najwazniejsze ze mozna jest ile sie chce i kiedy sie chce grunt tyllko w grupie tego co mozna. Aha codziennie tez piekłam sobie chlebek z otrebów wiec i kanapeczki super. Kazdy kto orobował dziwił sie ze smakuje jak razowe pieczywo. Ale wtedy tez dorwałam fajne forum i przez 6 miesiecy był fajne kolezanki. Do dzis z niektórymi pisze na naszej klasie.
 
Ja już wróciłam do wagi sprzed ciąży, tylko ta oponka nie chce mi zniknąć na brzuszku. Ja to jestem wykończona fizycznie i psychicznie mój powrót do formy potrwa chyba z rok :(. Od października nigdzie nie wyszłam - pomijając spacer z Zuzią (ostatnio nawet na spacery nie chce chodzić Zuzia płacze na nich strasznie), szczepienia i raz na 2 tygodnie wyjazd do Wawy do rodziców. I tak w kółko:( Nawet pod prysznic nie mogę normalnie iść bo zaraz mąż wchodzi do łazienki z Zuzią i mówi że nie mógł jej histerii opanować. Za mną płacze strasznie, z nikim nie chce zostać, u teściowej na rękach posiedzi ale jak ja jestem w pobliżu, a tak to max 10 min i płacz.:( Jestem wykończona:( Czy wy też tak macie?? Zuzia jest 24 godziny do mnie przyklejona, nawet spać beze mnie nie chce:(
 
Aniolku wspolczuje kochana. Twoja Zuzia daje Ci popalic. Moja Zuzka bez problemu w innych rekach i nie musze byc w poblizu( tu jest inny problem, bo ja jakos nie bardzo oddaje ja w inne rece ). Zycze Ci zeby szybko malej sie zmienilo.

Dawidowe to ja tez poprosze o ten przepisik na kulinarnym :)
 
reklama
Do góry