reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

ja od stycznia miałam mieć fitness jak dobrze pamiętacie bo pisałam - ale nic z tego. Justyna ostatnio trochę świruje jak mnie nie ma. Odwidziało jej się bycie cygańskim dzieckiem? Nie wiem. M. boi sie zostać z nią sam, i już odwołał swoje "pozwolenie" na moje wychodne. Buuuuuuuuuuuuuuuu!
 
reklama
to w mach wracania do formy powiedzcie jaka bedzie dobra i tania masc na blizne po cc. Bo wyglada to tragicznie zwłaszcza ze dodatkowo saczyło sie z rany i miałam załozyny dren. W efekcie mam jeszcze prostopadłe blizny do blizny po cc. Wyglada to koszmarnie i mam nadzieje ze choc troche zejdzie
 
z ta waga to zalezy od wzrostu tez przeciez, wiec male dziewczyny maja nizsza pewnie.
NO i bylam rano 7 na silowni. Trenerka powiedziala,ze po CC za wczesnie na brzuch, wiec 15 min step, 2 km bieg na biezni i 4 km rowerek.
Czuje sie swietnie, a jeszcze slonce swieci.....przynajmniej pupę pocwiczę na stroj kapielowy :))
polecam, bo nie kosztuje duzo, a chwila dla siebie pomaga na samopoczucie:)

Dawidowe- ja uzywalam contratubex( taki na bazie z cebuli) ale mi lekarz powiedzial ze najwazniejsz eto szczypac rane i masowac oliwka i ja juz nie mam zadnych zgrubien
 
Iduś, przed porodem bylam na zajeciach dla kobiet z planowanym CC i tam pani własnie opowiadała o tym jak zajać się blizną zaraz po zabiegu. Mówiła mase rzeczy, a zapamiętałam m.in. żeby już w dzień po cieciu przykładać plastry cebuli (naturalne metody, blizna się nie rozejdzie, nie zakazi rany, a pomoże aby była mniejsza - tylko kto by zniósł taki smród w szpitalu?!?!?!?!), a jak ściągnął szwy, to w taki odpowiedni sposób rozmasowywać zgrubienie, regularnie, oliwką albo kremem, tyko że nie pamiętam dokładnie jak :-(
 
ja od stycznia miałam mieć fitness jak dobrze pamiętacie bo pisałam - ale nic z tego. Justyna ostatnio trochę świruje jak mnie nie ma. Odwidziało jej się bycie cygańskim dzieckiem? Nie wiem. M. boi sie zostać z nią sam, i już odwołał swoje "pozwolenie" na moje wychodne. Buuuuuuuuuuuuuuuu!

a ja się tam o pozwolenie nie proszę :-) i na fintess wychodzę (co prawda na razie tylko bardzo spokojne ćwiczenia - no bo ja po cesarce).

mój mąż na szczęście przyjął do wiadomości i nie prostestuje - że to tak samo jego syn jak mój i że może się nim tak samo zajmować :-) nawet chciał mnie się na tydzien pozbyć żebym sobie na szkolenie pojechała, ale to ja tyle nie wytrzymam bez Dziuba...
 
smaruje oliwka po kapieli i masuje zgrubienia wzdluz. lekko pociagam kciuk i wskazujacym palcem pobudzajac miesnie, ale mam sliczny slad ....zeby sie miesnie nie zrastaly.
 
Hej;) Ja już od kilku dni walczę na fitnessie i siłowni;) Jak na razie 2 kg spadło, ale chciałabym jeszcze z 8 kg zrzucić.
EFA z Ciebie to jest fuksiara;))) Ja też tak chcę!!!!
 
reklama
Mam taką płytę pt: pilates dla kobiet po porodzie (ćwiczenia z dzieckiem) oraz takie ostrzejsze cwiczenia, z obciazeniami itd. Na razie spróbowałam dzisiaj pilates. Uch! Mięsnie już nie te :-)
 
Do góry