reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

U mnie też baaaaardzo powoli idzie zrzucanie kilogramów. W związku z tym mam postanowienie noworoczne(czyli od soboty;-)). Definitywnie zrywam ze słodyczami, jak również przestaję jeść pieczywo i....zastanawiam się,czego jeszcze mogę nie jeść,żeby nie zaburzyć laktacji. Czy jest ktoś,kto mógłby mi podpowiedzieć, co jeszcze mogę dla siebie zrobić,aby nie było to ze szkodą dla Franka?
 
reklama
u mnie też waga spada bardzo powoli,a teraz to już chyba nawet nie spada tylko rośnie:wściekła/y:Niestety pożeram słodycze jak nigdy wcześniej więc nie mam czemu się dziwic. Ja też wymyśliłam sobie postanowienie noworoczne-ścisła dieta od soboty!!Cel-zrzucić przynajmniej 10 kg (chociaż marzy mi się 15 kg mniej).co z tego będzie zobaczymy!!!podłączam się pod pytanie emiliab bo też chciałabym wyeliminować jak najwięcej produktów nie zaburzając laktacji:-)
 
dobranocka- ja zajecia prowadze;)) to pewnie ostatni moj sezon,:(( ale jeszcze
w tym klubie do ktorego sie zapisalas tez prowadzilam przez chwile:))

w ogole wiele wroclawskich klubow mam zaliczonych:))
a teraz to tylko tu-kameralny , ale mily klubik
Bellissima
 
No widzisz, to ja nie wiedziałam że Ty ta specjalność jesteś! Chyba przegapiłam jakieś posty Moriam ;-) A Stomatologia?
Napiszesz mi na priva więcej? :-)
 
hehe, przy niejednym uzębieniu trzeba się pewnie nie mało nagimnastykować żeby doprowadzić uśmiech do porządku.

Mam w takim razie pytanie: czy w chwili obecnej studenci otrzymują dyplom ukończenia studiów jako stomatologa czy dentysty? Bo mi ktoś tłumaczył że stomatolog to ogólnie od całej jamy ustnej jest specjalistą a dentysta to tylko zęby łata...
 
reklama
dentystka jestem z zawodu i zamilowania, instrukyorem fitness z zamilowania i pasji;)

Strasznie Ci zazdroszczę że jesteś dentystką, to było moje marzenie od szkoły gimnazjalnej. Na maturze zdawałam wszystkie przedmioty które były potrzebne aby dostać się na stomatologię, no ale niestety nie dostałam się- brakło 4 pkt... Niestety na stomatologie bardzo a to bardzo ciężko się dostać w dzisiejszych czasach, jeśli nie ma się tzw pleców i każdy punkt przy rekrutacji jest bardzo ważny. Eh.

no i ja również zapisuje się do klubu, tylko nie umiem się do końca zdecydować czy iść na siłownię czy zajęcia fitness...
 
Do góry