reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

reklama
To ja od Was mogę zabrać kilka ndprogramowych kg. i to z chęcią:))) Aktualnie przy 168 ważę 47kg :dry: jem ile wlezie a waga i tak spada w dół. Już nawet mój D. per "szczurze" na mnie mówi :wściekła/y:
 
biorę i nie oddam:)

EFA - smacznego.
U nas wczoraj pojawiło się okropne uczulenie :/ także od wczoraj mam dietę. Zero białka, słodyczy, kukurydzy i miooodu :( i gdzie ta sprawiedliwość, przepraszam? :(
 
To ja od Was mogę zabrać kilka ndprogramowych kg. i to z chęcią:))) Aktualnie przy 168 ważę 47kg :dry: jem ile wlezie a waga i tak spada w dół. Już nawet mój D. per "szczurze" na mnie mówi :wściekła/y:

to ja tez Ci oddam mysle ze 5 kg byloby ok,ale 10 jakby dalo rade byloby cudownie ;)
 
reklama
makuc - fajnie Ci , tez bym wolała miec taki problem.
efa - ja podobnie jak Ty mam z wagą. W tej chwili 58kg , a marzy mi się 50 :-) , ale jak bedę mieć 55 to też będę happy. Tyle ,ze ja słodyczy nie potrafię sobie odmówic.
 
Do góry