reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzanie NOWYCH POKARMÓW...kiedy,jakie?

Mada, ja bardzo chetnie do kolacji albo po kolacji daje jej mleko, byle jeszcze przed pojsciem spac i umyciem zabkow, ale ona juz po prostu nie chce :-) Mleko zostawia i prosi o picie. Nie daje jej mleka w lozku w butelce - i to tylko taka kwestia :-)
 
reklama
mam pytanie odnośnie miodu: można przedawkować??
małej jeżeli słodzę to miodem, do mleka krowiego dodaje miód po inaczej nie wypije, na kolacje codziennie płatki miodowe z mlekiem
boje sie że moze sie to skończyć przemiodowieniem;-)
Wydaje mi się, że nie, wszędzie mówią, że miód jest bardzo zdrowy, więc chyba lepiej słodzić miodem niż cukrem:sorry2: Chyba Alce też zacznę słodzić miodem (szkoda, że wcześniej na to nie wpadłam) Dzięki Mada za podpowiedź:tak:
 
hę... to Piotrek musi mieć mleko albo kaszkę - rano i wieczorem. bez tego nie da rady. rano jeszcze w łóżeczku woła, że chce mleko/kaszkę. on widać mleczny chłopak (po mamusi ;-))
Leyna, Dominique, to tak jak u nas - Sara obowiazkowo 2 razy dziennie musi dostac mleko z kaszka :tak:

W ogole nabial bardzo lubi - ser zolty, ser bialy, Danonki, Actimele itd. :tak:

No i sukces u nas jezeli chodzi o alergie, bo od miesiaca Sara pije mleko Bebilon Junior 4 (powyzej 2.roku zycia), do tego je wszystko co wymienilam powyzej i zero uczueln, skora gladziutka :tak::-):-):-) Odpukac oczywiscie ;-):-)
Co prawda zazywa codziennie 10 kropli Zyrtecu i uzywamy tylko kosmetykow Emoilum, ale jest naprawde super :tak::-)

Mada, ja Sarze czesto slodze herbatki ziolowe miodem, no na pewno jest zdrowiej niz cukrem :tak::-)Szczegolnie jak sie ma dobry miod, z zaufanej pasieki :tak: Ja osobiscie uwielbiam moid spadziowy, ktory moja siostra dostaje od swojego chlopaka prosto z pod zakopianskiej pasieki ;-):-D
 
No i wrocil Sarze apetyt :tak::-):tak:
Chyba nadrabia to co stracila przez chorobe ;-)

Rano wypila herbatke z sokiem malinowym, 2 danonki, zjadla kanapke z maslem i zielona cebulka, jajko na miekko, wypila sok ananasowy, zjadla zupe grochowa z grzankami, znowu wypila kolejny sok - tym razem marchwiowo-malinowy przecierowy, a teraz mama dzwonila, ze je jablko, a na kolacje dostanie parowe i pomidora, bo sie juz upomina :-p
 
reklama
Chyba sie pospieszylam piszac, ze Sara ma apetyt i szybko wszystko zjada :-p:sorry2:
Dzisiaj rano nie chciala za nic wypic mleka, tylko herbatke, wiec musialam dac jej jakies sniadanie przed wyjsciem do pracy i bialy ser z zielona cebulka i do tego 2 parowki jadla bite 45 min. :baffled:
 
Do góry