reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
joeey jak w środku jest jakas kuleczka to jest ugryzienie ;) a jak nie to nie wiem ale diwe kroteczni to może nie uczulenie

Gratulacje dla Ingusi i Szymusia
 


A brukselka dziś smakowała jak dawno nic ............... chyba będzie w naszym jadłospisie dużo częściej bo aż w szoku byłam że ten fusyt to tak wmłócił
...no i jak na razie nic się złego nie działo....więc może można

Joeey nam czasem takie krosteczki małe czerwone i pojedyńcze się pojawiają są tak jakby wypełnione płynem ale to malutkie więc trzeba się przypatrzeć (ale może ciut większe od potówek) pokazywaliśmy pani doktor i powiedziała że to tylko coś w stylu kurzajek a pojawiają się przy jakimś lekkim osłabieniu organizmu. Można przemywać gencjaną albo spirytusem i się tym nie przejmować ;)
nie wiem czy to to uAdy ale może akurat
 
Gratulacje dla Szymonka że ładnie zjadł mamusiową zupkę!!!! :laugh:

Beatko, Aśka no zazdroszcze Wam że Wasze dzieciaczki tak ładnie wszystko jedzą ::)

Kacper dziś znowu nie chciał jeść zupki ani mojej ani ze słoiczka :( nie wiem może to wina ząbków ::) nie wiem już co mam robić :( przecież nie może jeść samej kaszki :(

Joeey Kacperkowi też wyskoczyły 2 krosteczki na policzku i nie wiem od czego, są takie czerwone jakby z krwią ::) nie są duże, ale trochę mnie niepokoją :(

Dziewczyny jakie Wy dawałyście parówki, takie zwykłe czy jakieś specjalne dla dzieci???
Paweł dziś kupił Kacperkowi Smakusie dla dzieci ale to raczej były kiełbaski niż parówki bo takie twarde, dałam troche Kacperkowi ale musiałam je najpierw rozmemłać w swojej buzi ::) więc to chyba dla starszych już dzieci.
 
Paula ja mialam parówki takie dla dzieci morlinki czy jakies i jeszcez jakies innej firmy i byly mieciutkie - cielece ;D
a co do iejedzenia to u mnie bylo to samo, moze sprobuj go dluzej przetrzymac to zje ladnie ja tak robie i jest ok choc dzisiaj bylo tylo 1/2 sloiczka (bo wcinal wczesniej flipsy) i przy wlaczonej pralce ale i tak niezle bo obylo sie bez plucia co jest zadkoscia ;) :)

jutro zrobie probe z serkiem Any mliczko nie UHT juz mam :laugh:
 
Gabi dzięki za odpowiedź :)
a na przetrzymanie też już go brałam ale jest jeszcze gorzej wtedy bo zaczyna sie drzeć i prawie wychodzi z krzesełka wiec daje mu butle bo przecioeż nie bede dziecka głodzić ::) ::) ::)
 
no tak glodzic nie ma co ;D ja na maly glod daje mu pociamkac cycka i potem zupke i zjada

ale u nas to byl juz straszny problem z nakarmieniem dziecka bo nawet krzeselko mu sie juz zle kojarzylo i musiala go od nowa nauczyc ze jedzenie to nie sa torutry i ze siedzenie w krzeselku tez moze byc przyjemne :laugh: :laugh: na razie jest ok i oby tak zostalo ::)
 
no ja nie wiem jak teraz tata bedzie sobie dawal rade z karmieniem Kacperka ::) coś mi sie widzi ze obiadek będzie jadł dopiero jak ja wróce z pracy ::)
mam nadzieję że to przez zęby (idą mu 4 górne) Kacperek nie chce jeść :( biedaczek musi go boleć :(
 
reklama
Do góry