reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

reklama
nie, jeszcze zaczekam miesiiac. czytalam wczoraj, ze juz smialo mozna jogurty i kefiry a twarozki dopiero od 10 m-ca, ale ja takie swoje juz daje.

Asia sorki, ze tu pytam, ale uplolowalam Cie to wykorzystam - napisz jak to bylo z twoim porodem, kiedys mowilas, ze byl b lekki i Majutek sam wlasciwie wyskoczyl, napisz cosik wiecej :)
 
Ana no nie dokładnie tak. Nie wiem czy nie pomyliłas mnie z komś . Poród miałam bardzo bolesny ale szybki bo na oksytocynie a ostatnia faza - bóle parte trwała 45 min to raczej nie tak krótko

Nie wiem czy nie chodziło ci o AsieW

Apel : piszcie do mnie Sorbek bo sie gubię :p ;) :laugh: :laugh: :laugh:

dzieki :-* :-* :-*
 
Od kiedy dzieciom daje sie mleko już tylko rano i wieczorem ???
Po roku czy pózniej

Mam dzisiaj 100 pytań do ... ;D ;D ;D
 
Sorbuś może być tak? :) musze się przyzwyczaić bo zawsze pisałam Asia ;)

Ja kanapek jeszcze Kacperkowi nie dawałam, czasami uskubie mu kawałeczek bułki jak jem i mu daje do z amania :)
a mleko to nie wiem póki co to jeszcze mleko jest głównym posiłkiem KAcperka bo nie chce zupek.
 
Maly znowu zrobil zielonego kupala i podejrzewam,ze to wieczorne jedzonko mu nie sluzy a wlasciwie sama juz nie wiem,czasem jest OK a czasem nie.Dzisiaj nie mialo co mu zaszkodzic-brzoskwinie i jablko juz jadl i bylo OK.Ja tez nic podejrzanego nie jadlam.A moze za duzo tych owocow mu pakuje ? Jak myslicie ?

Ok 12 dostaje deser (cos ze sloiczka +swiezy owoc) razem ok 150-180 g
ok 15 obiad
ok 18-18.30 swieze owoce(brzoskwinia,jablko)+troche kaszki razem ok 150-180 g

i w miedzy czasie cyc.
Szymek prawie w ogole nie pije sokow.

Martwie sie :( Bede wdzieczna za Wasze uwagi.
 
Sorbek no chyba conajmniej po raku, narazie trzeba dawac 3 razy dziennie  ;)

ja tez ukruszam Adzie kawalek bulki, szynki czy sera i ona uwielbia - najchetniej chcialaby zebym robila i jej kanapki - jestem tego pewna  ;D
 
reklama
Do góry