reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WPROWADZAMY NOWE POKARMY

Pati, ze tez Tobie tak sie chce :) No niby nie gotujesz codziennie, ale i tak mnostwo zachodu z tym :) Moze mi sie tylko tak wydaje... Ja dodaje maselka do tych moich zupek ale jak pisalam predzej moje wszelkie starania by obiady te uczynic jak najsmaczniejszymi sa daremne, bo Oliwcia reaguje na nie odruchem wymiotnym :( Chcialam kupic skrobi kukurydzianej bo ona jest skladnikiem sloiczkowych obiadkow, ale nie widzialam, i oswiecilyscie mnie tymi chrupkami :) rozpuscze jej chrupka w tej zupie, moze to jej posmakuje :)
 
reklama
a mnie wyrodna matke oswiecila babcia w kwestii czemu Maja pluje kaszka i wszystkim

... bo jest za zimne!!!!!

to jest w temp pokojowej i dla niej za zimne!!! wiec jak jest takie letnio cieple to wciaga ten kleik ładnie
a wczoraj dostała 3 lyzzecki bananaka hipppp :)
no i kaszke codziennie

 
Bartyś ja jem te zupki bo mi bardzo smakuja ale wczoraj wałaśnie ugotowałam więcej starczyło dla Ewy dla mnie i jeszcze na dziś ;)

Agnes a ten królik to z jakiejś chodowli?? bo moi rodzice mają króle ale mama powiedziała że nie da mi tego króla dla Ewy bo lekarz nie chce tego badać a takiego nie badanego to nie i koniec

w niedziele był u nas debiut flipsów smakowały jej jak nie wiem wieczorkiem wkleje fotki w albumiku
 
Zdanka fajnie, ze Ewa polubiła Flipsy :) u nas Kacperek narazie nie bardzo chce jeść chrupki jakoś go nie interesują :p

A jutro mamy debiut mięska :) kupiliśmy danie z królikiem i zobaczymy czy posmakuje Kacperkowi.
Moi rodzice tez mają królika z własnej hodowli ale też nie wiem czy dawać takiego Kacperkowi ::) chodzi mi że takeigo niezbadanego przez lekarza to chyba lepeij nie dawać, bo co jak królik na coś chorował ::)
 
mam prosbe do PAARICIA moglabys jeszcze raz napisac jak robisz sama sliwki, bo nie moge sie dogrzebac do tej strony gdzie pisalas o tym wczesniej.moja Olivka tez ma zaparcia a w angli nie ma w sloiczkach sliwek.
pozdrawiam
agnieszka
 
magdamaj pisze:
a mnie wyrodna matke oswiecila babcia w kwestii czemu Maja pluje kaszka i wszystkim

... bo jest za zimne!!!!!

Magda wyrodna matko :p hehehe :) nie martw sie, u mnie tez byl ten problem niedawno.. wiem ze Paulina lubi cieple kaszki, no ale w taki upal, mysle sobie, ze moze taka chlodniejsza dostanie - ale... plula ze hej :)

A co do brokul, bo widze ze temat sie rozwinal - ja niecierpie, Pawel uwielbia, Wiktor lubi a Paulina pluje tymi z gerbera, ale samemu gotowane uwielbia ;D ;D ;D

Wiolus - a co do suszonych sliwek, ja dzis zrobilam mlodej kaszke (mlecznoryzowa ale niesmakowa) i dodalam wlasnie tych sliwek... Wsuwala az jej sie uszy trzesly ;D
 
reklama
hej laski macie jakis pomysl jak zachecic Hania do jedzenia??Ni chce jesc i juz!Pluje zupkami jabluszakmi nawet moim mlekiem.No chyba z e z cycka to je.Mysle ze zrazila sie lyzeczki jak dostawala leki ale to zupelnie inna lyzeczka jadla.Jak macie jakies cudowne sposoby do walcie.Tylko ze tu nie chodzi po temp.bo i cieeplych rzeczy nie chce jesc ani zimnych.PO prostu nic!
 
Do góry