reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wprowadzamy nowe jedzonko:):)

a właśnie czy te kaszki i mleka "na noc" coś dawają? mój mały budzi sie często w nocy więc może warto spróbować?
Wlasnie, ja tez mam w planie niedlugo zastapic jeden posilek mleczkiem modyfikowanym, moze wlasnie takim "na noc". Czy to pomoglo Waszym glodomorkom dluzej pospac???

madziula - gratuluje pierwszego zabka!!!!:-):-):-)
 
reklama
Dzisiaj ugotowałam na parze kilka ziarenek groszku, kalafiorek, marcheweczki i ziemniaczka, następnie wszystko razem zmielilam, ale mu smakowało, po takim jedzonku jadł mleczko dzisiaj dopiero po 2 godz,a po słoiczku nawet 30min nie wytrzymywał.
 
brown. kate - u mnie przy Piotrusiu te specyfiki wzystkie pt kaszki na noc głównie sprawiały że mi się jeszcze bardziej w nocy budził niż zwykle. Na zwykłym mleku z piersi przesypiał noc, na modyfikowanym w miarę też, najgorzej na tych na noc było.:tak:
 
Mojej Oleńce tez jak podałam kaszke na noc spokojny sen to spała krócej w nocy niz po podaniu mleczka zageszczonego kleikiem...
 
to widze że nie ma sensu kupować mleka na noc! ja mojemu daję już caly czas mleko zagęszczone kaszką. jeszcze musze zużyć jedno opakowanie mleka 1 i przechodzę na 2. :-)
 
Witam was wszystkie,mam pytanko dotyczące pierwszych posiłków dla niemowlaka.Moja Majeczka ma 3 miesiące i czy mogę jej podać jabłuszko albo marcheweczke? Czy lepiej poczekać do 4 miesiąca:-)
 

Załączniki

  • 112108114012.jpg
    112108114012.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 14
Ostatnia edycja:
reklama
majka- ja czekałam do 4 miesiąca ,moim zdaniem nie ma co sie spieszyć :tak: 3 miesiace to jeszcze za szybko :tak: poczekaj miesiąc i daj zgodnie z harmonogramem :tak:
 
Do góry