reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

kogurka wszystko jasne ;-) poza tym moja terenowa stoi na dole na klatce a na noc M wstawia na pol pietro chyba ze Darek spi na balkonie to zawsze musze go wtachac :eek: bedzie stal na pol pietrze a parasolka w domu ... co chcesz to bierz:-D
 
reklama
Wiktoria- to na czym stanęło, na Graco Mojo?
bo:
Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
A jakich zakupów żałujecie i dlaczego? - Wózki dziecięce - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
Forum Szukaj - Szukaj - Gazeta.pl


Z drugiej strony to forum rządzi się modą , wiec trzeba trochę z rezerwą. Bardzo modny jest maclaren i trudno o nim coś złego znaleźć. Moda przejdzie to się okaże , ze jednak to był shit.

Aniusia- żebyś widziała co ja z wózkami robię, jak stoi jakiś na klatce u mnie , u znajomych czy gdziekolwiek w miejscu niepublicznym to podchodzę i testuję, na boki bujam czy wywrotny czy siedzisko szerokie zaglądam i jak się podbija.
Jak przechodzi ktoś obok mnie z wózkiem to patrzę czy dzieckiem trzęsie, czy ma dużo miejsca dziecko...Tyle, że jeszcze nikogo nie zaczepiam.

Ogólnie jednak zwróciłam uwagę, ze będę miała kłopoty z wysokością rączki, bo ja lubię wysoko a wszystkie są tak nisko.
 
szoek niebede spala w nocy chyba :baffled:
no wlasnie maclaren wszyscy leca a ma male kolka i nikt mi chyba nie wmowi ze nie trzesie nim :sorry2:
 
szoek niebede spala w nocy chyba :baffled:
no wlasnie maclaren wszyscy leca a ma male kolka i nikt mi chyba nie wmowi ze nie trzesie nim :sorry2:
Wiktoria nie ma co się stresować, ponieważ czytając te wypowiedzi wygląda na to iż oni nie brali pod uwage ze ma się już inny wózek i że ten ma być tylko awaryjnie! Bo jeżeli miałabym mieć tylko ten i żaden inny na pewno bym goniekupiła! Powiem Ci że ja zaczęłam się zastanawiać czy też takiego sobie na fundnąć na wojaże po sklepach i hipermarketach :tak:;-) mi sie podoba ten z pomarańczem :sorry2:
 
Dzis jade do rodzicow oblece hurtwonie i sklepy dzieciece moze trafie na cos fajnego i odrazu obmacam albo moze ten Mojo gdzies bede mieli jest tego stanowczo za duzo .... marzy mi sie ten solar ale cena moze tez wskocze do szkoly rodzenia tam zawsze bylo duzo ogloszen i moze ktos lozeczko turytyczne bedzie chcial odsprzedac podpytam poloznej u niej czesto na zapleczu staly wozki lozeczka heheh :sorry2:
 
ten tańszy to chyba starszy model. Widziałam ten za 1499 w rzeczywistości. Jest duży, ale lekki tylko nie podoba mi się jego budka. widziałam też ten z Niemiec. Niedawno u lekarza mama z dzieckiem przyjechała w takim modelu. Fajnie wyglądał.


To napewno starsza wersja, jak kupilam z 2007 i juz byl przeceniony o 500 zl caly zestaw, ten sie pewnie uchowal z jeszcze starszej kolekcji stad ta cena.
 
Witam!
Wybaczcie nie czytałam wszystkiego, ale zaciekawiły mnie wypowiedzi o Coneco Solarze.
Więc opowiem z grubsza o moich doświadczeniach.
Gdy mój 4latek miał 1,5 roku postanowiliśmy kupić mniejszy wózek (jeździł takim zwykłym, dużym na paskach, który nie mieścił się nam w bagażniku Golfika), bo wybieraliśmy się na wakacje (Na marginesie na pierwsze wakacje z 2 chłopaków - więc jak mały miał 0,5 roku pojechaliśmy z wózkiem Chicco - taką starą wersją spacerówki składaną w pół - fajny był ale miejsca zabierał...). Wybraliśmy Coneco Polo - mały, lekki, zwrotny. Wtedy były opcje bez okrycia na nóżki i bez folii, ale dokupiłam za parę złotych.
Pierwszy ogromny plus dostał za zabierane miejsce w samochodzie. Nasza wtedy 4 (chłopaki w fotelikach) i mnóstwo toreb, torebeczek, pieluch, zabawek, wózek i innych bardziej i mniej potrzebnych rzeczy zmieściło się w naszym wysłużonym Golfiku. Byliśmy nad morzem i Polo pomimo swoich małych kółek zdał egzamin na morskim piasku (opracowaliśmy sposób na jazdę po piachu... ;-)). Wybierając się na plażę pakowaliśmy na Coneco koce, wiaderka, maty, jedzonko i już nawet nie pamiętam co jeszcze), no i oczywiście małego! Sama byłam w szoku, że da się to tak pięknie poukładać (zwłaszcza pod wózkiem mimo małego kosza).
Wózeczek jeździł później także po śniegu, ale to już było trudniejsze.
Jeśli ktoś szuka małej, lekkiej parasolki - polecam!!
Dla Córci kupiliśmy właśnie Solara. Strasznie mi się podobał. Wkrótce odkryłam czego mi w nim brakuje- takich drobiazgów jak: kieszonka na butelki przy budce, możliwość odpięcia części budki (tej z tyłu), wymontowania pasów bezpieczeństwa (może ktoś mnie skrytykuje, ale moje dzieci nie lubią pasów i z Polo je wyciągnęłam, a w Solarze są przyszyte i ja mała śpi w wózku to wydaje mi się,że jej przeszkadzają), nieregulowana wysokość rączek, zwykłą parasolkę przeciwdeszczową ciężko zamocować. Wózeczek jest fajny: szerokie siedzisko, regulowane oparcie (mała do tej pory sypia w wózku w dzień), spore kółka (z porównaniu z Polo dużo większe), małe rozmiary po złożeniu, niezbyt ciężki, fajna folia przeciwdeszczowa (często używano jako przeciwwietrzna), dobrze się czyści. Teraz trochę przeszkadza mi konstrukcja tej osłonki z przodu, bo w Polo można było zdemontować i mały sam wsiadał na wózek, a w Solarze wprawdzie się wyjmuje ale takie "kikuty" z boku wystają, więc lepiej nie demontować... Jako, że między maluchami są 2 lata używałam wózka podwójnego na pompowanych kołach i wtedy odkryłam zaletę tych piankowych kółek ,które ma Solar - po prostu po drodze nie złapie Was guma! Nawet jak coś się wbije w kółko (a często się zdarzało) to można było jechać dalej.
Solar świetnie jeździł po śniegu! Serio! Chłopaki na sankach a mała w wózku po polu to było wyzwanie!
Reasumując: wózeczek fajny, dla niezbyt wysokiej mamy, dla dzieci jeżdżących w pasach, (szczerze mówiąc często i dwójkę maluchów woziłam w Solarze- nawet nie było tak źle). Polecam!
Tylko, że... po prostu chorowałam na X-landera. Teraz to już bez sensu go kupować, a nie kupiłam go wcześniej, bo musieliśmy 2 wózki wozić ze sobą i te 2 Coneco sprawdzały się doskonale.
Uff! Ale Wam namazałam!:-)
 
Zlotko, kochana - dzieki za tak obszerna opinie!!!
Tego nam trzeba - dzielenia sie swoimi doswiadczeniaki, porównaniami..

Ja ze swojej strony bardzo dziekuje, bo choc nawet nie wiem jak wyglada Polo, to go sobie obejrze i wyciagne jakies wnioski, ktore pozwolą mi w przyszłości wybrac wózek najlepszy :tak:
No i my tutaj duzo o Solarze.. wiec tym cenniejsze Twoje uwagi.

Ja ciągle czekam jeszcze na innych doświadczonych, którzy wozili "się" Jane'ami (Slalomem i innymi), oraz innymi trzykołowcami (Chicco S3 i Graco nie pamietam modelu).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Złotko,czyli dalej obstaje przy Solarze :-) Sa fajne torby do kopmpletu do tych wozkow,a niektorzy sprzedwacy na allegro dodaja je gratis:tak:A pasy jak sie nie planuje wozka odsprzedac to mozna wyciac :tak::-D;-)
 
Do góry