reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Dziękuję Iwonka. Jedna literka i znaleźć nie można :-)
Dziś widziałam bardzo fajny wózek. Niestety kobieta mi dość szybko śmignęła i nie zauważyłam marki. Poszukam na allegro może trafię na podobny.
 
A jakby się tak nie psztykać z kasą to ten mi się podoba

to concord fusion


Porównanie fusion do Jane nomad ( ten jest w linku i szpiegowskim opisie agenta ps.kangurka).

I tak jak zwykle siedzę i przeglądam wózki których nie zamierzam kupić i doszłam do wniosku, ze projektanci baby design powinni dostrzec trochę optymizmu i przestać robić takie smętne wózki, wszystko takie bure,szare, pastelowe np.
 
Zgadzam się z moim przedmówcą w sprawie baby design :tak:

Kangurka
, bardzo fajna relacja. Szczerze mówiąc nieczęsto zaglądam na ten wątek, bo nie mam kasy na nowy wózek i nie chcę się dołować, ale zaciekawiły mnie twoje wzmianki o tajnej misji :-) Naprawdę super
 

Mnie się wszystkie podobają :-)
Ale mało który tak na prawdę do Nikolki mi pasuje :sorry2:
Gdybym miała wybierac wózek wg kolorystyki - wybrałabym setki innych niż proponuje Jane. Ale nie chodzi mi tutaj o kolor, tylko głownie o inne cechy, dlatego Jane (i Nomad i Slalom) bardzo mi sie podobają.
A z Jane'owych kolorów to dla Nikolki pewnie wybrałabym z beżem (Noir) albo z czerwonym. Kurcze, a może z niebieskim... buu :confused:

a wogóle jeżeli mowa o kolorach - to ja bardzo lubię pastele na wózkach też :tak:


Kangurka
, bardzo fajna relacja. Szczerze mówiąc nieczęsto zaglądam na ten wątek, bo nie mam kasy na nowy wózek i nie chcę się dołować, ale zaciekawiły mnie twoje wzmianki o tajnej misji :-) Naprawdę super

hehe, no bo wiesz - taka misja, to poważna sprawa :nerd:;-)
Cieszę się że się podobało :-)
 
Ha bylam macalam i wiem :-D:-D:-D
Słuchajcie wogole to co w necie wogole nie ma odniesienia jak w sklepie tak jak z tym lozeczkiem (watek zakupowy) solara macalam jest bomba poprostu ale nie na maja kieszen ale tu jest myk macalam jezdzilam skladalam i co tam mozna coneco saturn troszke gorsza wersja chyba solara estetycznie na necie mi sie podobal ale jak zaczelam go "macac" podbijac itd to nawet estetycznie sie zakochalam :szok: fajne paski gleboko siedzisko budka itd dobrze zabudowana lekki dobrze sie podbija fajne kolka okrycie na nozki latwo sie sklada
teraz tylko czekam na jakas kase i kupuje go jak nic :sorry2:
w sklepie badalam czerwony dokladnie taki
 
Dobrze że obejrzałaś tego saturna. Na solara nas nie stać a nad saturnem mogłabym się zastanowić. Jak go w praktyce jeszcze potestujesz to może i ja się skuszę:tak:
 
reklama
Dziubek no naprawde i sie taki nie za bardzo estetycznie wydaje ale jak zobaczylam goz bliska maly zgrabny a jednoczesnie widac wygodny gleboki dobrze wkolo obity tak jak na jesien zime. A co do wygladu wydaje sie byc taki gruby ale jak sie postawi siedzisko wyglada inaczej a ta budka calkiem fajna jest ze tak bardzo nachodzi patrzalam tez na parasolke travel ale to typowa parasolka dziecko siedzi plytko tak jak w mojo a ten ach..;-)
 
Do góry