reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

hehe, no ja też bym została przy Bartatinie bo uwielbiam klasyczne wózki, a jak go zobaczyłam wczoraj w parku.........szczególnie ten kolor....no to byłam pod wrażenienie naprawdę, więc myślę że to super wybór!!!
 
reklama
ja też mam taką nadzieję :) jak już będzie wypróbowany, to na pewno dam znać....
 
Tyle Majoweczek ma wozeczki jeszcze troche i wszystko bedzie trzeba kupowac a puzniej bedziemy pisac coraz mniej :tak:
 
Śliczny :-)
Od dawna chciałam ten wózek, ale jak go zobaczyłam "na żywo" to sie po prostu w nim zakochałam
 
Pola, składa się go bardzo łatwo, jedną ręką. Oczywiście jest jeszcze zabezpieczenie, żeby się nie złożył za łatwo, np podczas spaceru:-)
Anusiasac, jedna kawka to za mało!
 
reklama
w zupełności wystarczy :) i to bez cukru, najwyżej z niewielką ilością mleczka i to niesłodzonego :) mój łosiek stwierdził, że ma w domku bardzo ekonomiczną ciężarówkę...nie pije alkoholu, nie pali, nie je słodyczy i owoców...tylko wodaaaa i to tez jeden gatunek...:-D:-D:-D:-D a wszystko przez cukier.....

Pola, składa się go bardzo łatwo, jedną ręką. Oczywiście jest jeszcze zabezpieczenie, żeby się nie złożył za łatwo, np podczas spaceru:-)
Anusiasac, jedna kawka to za mało!
 
Do góry