reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
I ja nie mam wózka kupionego , ale przecież mamy jeszcze na to czas :) wózek zamierzam kupić jako ostatnią rzecz dla malucha.
 
Witam. Słyszałyście może jak sprawuje się X-lander model X1? Trochę się napaliłam na ten wózek, ale on jest taki wielki...
Pozdrawiam
 
Witam. Słyszałyście może jak sprawuje się X-lander model X1? Trochę się napaliłam na ten wózek, ale on jest taki wielki...
Pozdrawiam

Ja go nawet nie widziałam na żywo - ale też mi się bardzo podoba.:tak::tak::tak:Ma cała serię plusów i dla mnie ma 3 minusy:
- nie wiem jak nowe modele ale w starszych siedzisko nie rozkładało sie całkiem w poziom, minimalnie ( ale jednak) pod kątem
- rozkładanie oparcia za pomocą jakiś tam taśm, szumnie nazwane płynna regulacją. Wolałabym coś stabilniejszego
- spacerówka jest tylko w wersji "siedziskiem do świata", nie można jej przełożyć " do mamy" a jak tam wsadzę 7 miesięcznego szkraba ( bo w gondoli na bank dłużej nie pojeździ) to wolałabym jeszcze mieć na niego oko.

Ale nie ma wózków idealnych:-(zależy jak na to patrzeć tylko 3 minusy czy aż trzy minusy...

a z innych opinii https://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/x-lander-co-myslicie-o-tym-wozku-prosze-o-opinie-5146/
 
Dzięki za odp.
Słyszałam też, że gondola jest mała 74 cm. A na plus na pewno te 4 amortyzatory i duże pompowane koła.
 
Dzięki za odp.
Słyszałam też, że gondola jest mała 74 cm. A na plus na pewno te 4 amortyzatory i duże pompowane koła.
powiększyli ją i ma teoretycznie aż 76;-). Spacerówki z wpinaną gondolą w opcji nie grzeszą obfitością z reguły. Takie 80 lub większe są w typowo gondolowych wózkach ( Roan Marita 84 ).
 
Ja tez jeszcze nie mam wozka:tak:tzn mam po Vanessce ale go nie chce i tak kupie inny tzn musze sie w koncu zdecydowac i rozpowiedziedz po rodzince,Jakis dobry dziadzia moze kupi:-p:-)

Koniecznie tak zrób :-)
U nas dziadkowie się już zadeklarowali, że kupią maluszkowi wózek :-D
 
Pola - ja też jeszcze nie mam wózeczka :-( ale mam już upatrzony i w kwietniu zamawaiamy :happy::laugh2:

My też zamówimy wózeczek w kwietniu, bo czeka się ok.2tyg. więc akurat na maj bedzie. Kupujemy Roana (waham się jeszcze tylko między trzema kolorami ;-)).
 
ja wczoraj w parku widziałam Bartatinę Classic czerwoną z takimi wstawkami w paski kolorowe, wyglądała super, z daleka obstawiałam że to peg perego, ale ja chyba nie zmienię zdania ;-) co do mojej Emmaljungi,
aha przyjrzycie się jeszczetemu wózkowi ..:: BOBO W
 
reklama
ten wózeczek, który pokazałaś też jest fajowy...ale my chyba jednak zostaniemy przy Bartatinie, tym bardziej, ze tam w cenie jest od razu fotelik :) ale się zdziwiłam,z e kolorki gondolek takie samiutkie tu, jak przy bartatinie
 
Do góry