reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ciekawostka. PIERRE CARDIN BASCO. Zastanawiał sie tylko czemu taki tani jest - 500 z hakiem ( przecież i twarda gondola i spacerówka). Na ebayu- znalazłam więcej zdjęć- miedzy innymi jak sie robi z gondoli spacerówkę ( bo ja głupia myślałam , ze sie zdejmuje). Wiem , ze sie na niego nie rzucę...:-):-):-) Niezły bajer - dział example pictures:
BASCO of Pierre Cardin in 4 Designs + RAIN COVER on eBay, also, Pushchairs Prams, Pushchairs Prams, Baby (end time 03-Feb-08 18:00:00 GMT)
 
reklama
ale do spacerówki tez może sie chyba przydać....poza tym u tego sprzedawcy są jeszcze fajne ochraniacze i śpiworki do fotelików, na które ja sie chyba skuszę...bo ten fotelik z bartatiny chyba nie ma osłonki na nóżki..
 
Mamaija - Najlepszy sklep z artyku


ten tez ma gumowe kółĸa, montaż fotelika itp...
 
hejka :)

i ja juz po kłopoce :) dzis kupiliśmy wózeczek GRACO DELUXE zielony ( miał być pomarańczowy), ale nie żałuję, kupiliśmy nowiutki za 600zł :szok: (ma wszystko co w standardzie + parasolke w tym samym kolorze )
kupiliśmy od babeczki-ogłoszenie znalazłam na kupie/sprzedam dla dziecka GDA
 
Minka, to widzę, że jest nas coraz więcej, tych co kupiły już wózeczki. I jaka przystępna cena, super.:-)
 
to tylko ja ciągle bez wózeczka jestem :-(
Przynajmniej dobrze, że już wiem jaki kupię... waham sie tylko co do koloru
 
to tylko ja ciągle bez wózeczka jestem :-(
Przynajmniej dobrze, że już wiem jaki kupię... waham sie tylko co do koloru
Ja tez jeszcze nie mam wozka:tak:tzn mam po Vanessce ale go nie chce i tak kupie inny tzn musze sie w koncu zdecydowac i rozpowiedziedz po rodzince,Jakis dobry dziadzia moze kupi:-p:-)
 
reklama
ja w sumie tez mam wozeczek stoi u znajomem powiedziala ze bedzie czekac do maja jak niechcemy zeby w domu stal ale mysle ze w kwietniu go zabierzemy :-)
 
Do góry