reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
iwonka ja ogladalam ten ViVO również wczoraj ma plastikowe kółka mniejsze siedzisko od Deluxe no i mniej masywny stelaż w sklepie była cena na VIVO 540zł a Deluxe 890zł... ale do 1 i 2 pasowalo te samo krzesełko.
Ten zestawik super :) ale to chyba jest z modelem VIVO no i troszke jasny mimo wszystko :tak:

na tych zdjęciach ogólnie materiał moze sie wydawać "foliowy" ale na żywo wcale nie...
 
Całkiem niezły ten wózek Iwonko ;-) bardzo mi się podoba,może spróbuję sprzedac ten swój i kupimy ten :tak:
 
A tu daje linka na ciekawy i tani wozek z tych typow co zakupujecie co nie ktore,.I solidnie wyglada stelarz,lepiej niz nie jeden drozszy wozek innej marki
TITANIUM baby gondola + spacerówka + śpiwór (299430162) - Aukcje internetowe Allegro

Iwonka robiłam ostatnio rozeznanie wśród kupujacych u tego sprzedawcy i podobno koles sprowadza ten sprzecik i jest świetny gatunkowo pomimo ceny :tak:
Pewnie ma jakieś powiązania z hurtownikami i dlatego tak tanio to izie ...a ludzie kupują u niego i są szczęśliwi :tak:
 
Minka a na allergo przy deluxie jest napisane
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Waga 13 kg, po rozłożeniu: 115x60x106 cm, po złożeniu: 93x60x40 cm, szerokość siedzenia 29 cm, wysokość oparcia 40 cm.

[/FONT][/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] A przy VIVO[/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Waga: 12,1, wymiary po rozłożeniu: 85x65x104 cm, po złożeniu 45x65x83 cm, średnica kół 21 cm, szerokość siedzenia 32 cm, wysokość 47 cm.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif]Ja musze isc zmierzyc moja teraz spacerowke bo jest podrobka graco i sobie ja chwale a jest identyczna .[/FONT][FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][/FONT][/FONT][/FONT]
 
Iwonka robiłam ostatnio rozeznanie wśród kupujacych u tego sprzedawcy i podobno koles sprowadza ten sprzecik i jest świetny gatunkowo pomimo ceny :tak:
Pewnie ma jakieś powiązania z hurtownikami i dlatego tak tanio to izie ...a ludzie kupują u niego i są szczęśliwi :tak:
No wlasnie bo naprawde wyglada na solidny a cana niska.Nie takie cienkie rurki jak w niektorych tu pokazywanych na watku:tak::-)
 
iwonka nie wiem jak to jest z opisem ale na samo oko było widac ze delux wiekszy... miarki nie mialam ale sprzedawca tez mówił że wieksze siedzisko ma... ale musze to sprawdzic z miarka jak bede juz kupowac na 100% tzn. jak kaska będzie ;-)
co do wagi to jest minimalna różnica ale to dla tego że w 1 są koła plastikowe a w drugim gumowe :)
 
Wiesz jeszcze tak mysle i musze podpatrzec czy nie da sie zamontowac kolek gumowych pompowanych z innego wozka..Ja teraz mam piankowe i nie narzekam.....
 
ja kiedyś tez takie kółka miałam i było oki :) teraz chce skorzystać z nowych możliwości :tak:
 
reklama
Do góry