reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

Ja tez mam chrapke na takie krzesełko :tak:
Drewniane nie wchodzi w gre. Sztywne, twarde, zazwyczaj nieregulowane...
Mnie sie podobaja te z regulowaną wysokościa, odpiananą tacką i obowiazkowo pasami (zeby moznabylo przysunac do stołu a nie tylko samodzielnie z niego korzystac), z ceratową "tapicerką", którą mozna łatwo umyć itd... Widziałam takie fajne (marzy mi sie pomarańczowe), ale kurcze nie pamietam teraz jakiej marki...:confused:
 
reklama
no te 70cm to faktycznie łeee :baffled:
kangurka o takiem mowa kochana ? sa rewelacja i naprawde warto bo sluza dlugo bo bedac w kuchni targac wozek ze soba bez sensu a puzniej amciu dawac albo zeby samo jadlo malowalo :-)

Krzesełko do karmienia Kwiatek z dwoma kółeczkami pomarańczowe, BabyOno / - Bobomarket Zabawki, wózki dziecięce, artykuły dla dzieci, foteliki, zabawki dla dzieci

z krzesełkiem to rewelacyjna sprawa ...ja sobie życia nie wyobrażałam z małym Jasiem i bez krzesełka....Ja ustawiałam na pozycje " kubełkową " i miałam dziecko non stop przy sobie w kuchni jak pichciłam ..zabiera mało miejsca i nie wala sie miedzy nogami jak ..te leżaczki i dupaśki
Kupie chyba krzesełko jak Gaja bedzie miała z 3 miechy już .
Wczesniej nie ma sensu :dry:
 
185061.jpg

185063.jpg

185068.jpg

185071.jpg

185075.jpg


Takie krzeselka to super rzecz.Goraco polecam.Maja kilka stopni regulacji oparcia jak i wysokosci co mozna tez do kazdego stolu dopasowac.Ten model co ja akurat mam ma dwie tacki.Uzywalismy od 5 miesiaca juz az do tej pory jest uzywane:tak::-)
 
fajne te krzesełka do karmienia. ceny też fajne :szok:
Widziałam kiedyś, w jakimś programie na tvn style, że te plastikowe strasznie sie gibają i może dojść do tragedii, wiec muszę najpierw pomęczyć taki w sklepie czy nie chwiejny jest. Jak sie więc dorwę do jakiegoś sklepu "wózki, krzesełka i inne pierdzioszki" to chyba wyjdę razem z pracownikami przy zamknięciu.Tyle mam macania, jeżdżenia i dowiadywania się. Bójcie sie pracownicy takich sklepów w lubelskiem. Nadejdę .:szok::szok::szok::szok:
 
reklama
no naprawde rewelacja i ponoc mozna juz ich uzywac jak dziecko zaczyna siadac czyli cztery mc jakies :-) bardzo mi sie podobaja fajnie ze juz taki masz my takie na pewno kupimy bo te zwykle drewniane mi sie nie podobaja i sie wydaja takie dziwne malo praktyczne chyba ze dziecko duze
 
Do góry