reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

W ramach ciekawostki, jak z reklamy orlenu:
- Ale tu plama na ocelocie jest
- Gdzie? To taki materiał jest.
- Tygrysa wyświniliście!
- Nic żeśmy nie wyświnili! sam sie pewnie za życia wyświnił
.
 
reklama
Ja kupiłam Implasta który produkuje wózki Bolder, tyle że model Volant, zresztą bardzo podobne.
Jak dla mnie to najlepsze wózeczki i odpowiadające mi pod każdym względem

Jutro wózio do mnie przyjedzie:-):-) mój jest 4 kołowy
 
:-):-) madamagda kiedys pytalam o cene tego wozeczka niewem czy odpowiedzialas czy ja przeoczylam a wiec powtarzam pytanie ile kosztuje tai nowy ??
 
widziałam ten wózeczek na zywo ...zarąbisty ! podobo świetnbie sie sprawdza ...ale nie na moją kieszeń :baffled:

jak możesz to pstryknij pare foteczek

:-p
chociaż sobie popatrze :dry::sorry2:

Wklejam fotki sciagniete z netu.

Mysle, ze wozek jest swietny - latwo go zlozyc do auta, jest lekki i kupilam torbe na koleczkach do latwego transportu samolotem. Nie znam jednak zadnych opinii osob, ktore go uzywaja lub uzywaly...
Nie polecam zakupow w sklepie Gluck w Starym Browarze w Poznaniu!
 

Załączniki

  • v8-xplorysidewalk.jpg
    v8-xplorysidewalk.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 44
  • v8-xporypackageOlive.jpg
    v8-xporypackageOlive.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 46
  • xplory-pc-cream_tb.jpg
    xplory-pc-cream_tb.jpg
    2,4 KB · Wyświetleń: 105
  • xplory-pcbb-cream_tb.jpg
    xplory-pcbb-cream_tb.jpg
    2,4 KB · Wyświetleń: 94
reklama
MELEK ten wozek jest poprostu wystrzalowy dziewczyny go kiedys pokazywaly tu na watku jest super esktra "nowoczesny " dla mnie az za bo gdzie ja bym zakypy wcisnela itd :-):-)

niewiem czemu ale jest cos takiego .... ze np ja bym sama nie ubrala bo cos ale bardzo mi sie podoba na kims np swtereki w paski szerokie zdecydowalam sie na bawelniana z cienkimi paseczkami i tak jest chyba z wzokam tez lubie patrzec na wozki a szczegolnie jak sa nie spotykane tylko wtedy te mamusie prowadzace wozek maja takie miny jak bym byla jjakas maniaczka i chciala porwac dziecko albo bog wie co ( bo brzucholka oczywiscie nie widac pod kurtka nawet stowki nie mam wokol moze wieczorem cos kolo tego ale rano i w dzien ) a no wlasnie wierzycie ze maly brzuch male dziecko ja mialam kumpele byla ogromna w sylwestra a w sierpniu rodzila a druga w piatym mc powiedziala ze jest w ciazy a ja niewierzylam ta duza urodzila synka 4210, a ta mniejsza 3300 :baffled:

ale sie rozgadalam. WOgole przy tym pisaniu zostawiam dwie bulki na stole i pies mi zrzarl moje sniadanie, pyszne bulki z powidlami chyba mu smakowyly :confused: ostatnio zjadl pol cebuli jak mi spadla na ziemie :baffled:
 
Do góry