reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
Wiktoria
ten model co ja kupiłam Volant nowy kosztuje ok 1300-1400 zł, ale bez torby, moskitiery, foli, po prostu goły. Fotelik też kosztuje ok 300 zł.
Dużo jest ofert na allegro używanych wózeczków w bardzo dobrym stanie, bo jest to dosyć nowy model.
Ja kupiłam na allegro używany z fotelikiem i wszystkimi potrzebnymi rzeczami do niego za 1000 zł, kupiony w lutym 2007 roku, praktycznie nie używany.
Porozglądaj się a napewno trafisz na jakąś dobrą okazję.
Tu jest nowy za 1250 zł bez kosztów wysyłki
&WÓZEK IMPLAST VOLANT 3 i 4+ WYS .KURIER .0+ (298567440) - Aukcje internetowe Allegro
A tu np używany z fotelikiem za 999 zł
Wózek Implast Volant 3 + fotel samoch - WARSZAWA (297216679) - Aukcje internetowe Allegro
ale polecam też ten wózio Implast Driver 4 XL za 777 zł pełne wyposażenie
IMPLAST DRIVER 4XL+fotelik EASYBOB (299773377) - Aukcje internetowe Allegro
 
etem, ze mały brzuch małe dziecko-ono sie gdzieś tam upycha jakoś.
L4dY-bIrd przeczytałam, ze ten śpiworek do hołka- miękka gondola ma 70 cm długości. Masakra jakaś, jak tam szkraby upchamy w grudniu?
Jak tam sie rozkłada siedzenie? bo ponoć w x landerze to jakimiś sznurkami sie opuszcza, coś w stylu plecaka dla taternika.A to mi mało pewnie wygląda za taka cenę.
 
Lady on jeszcze mlody swiata "probuje " :confused: ostatnio jak mnie wnerwil bo zrobil siusiu co zadko sie zdarza bo tego juz sie nauczyl to otworzylam drzwi i go wygonilam tak sie na niego wscieklam jak posprzatalam patrze a jego tam niema :szok:
na podworku niema :szok: po godzinie wrocil a puzniej taki chlopiec mi mowi ze on sobie latal po podworkach :confused: a ja juz myslalam ze mi w domu glowwe urwa bo akurat sama w domu bylam :-D
 
aaa wozek to ja mam z tych wielo funkcyjnych znajoma nie uzywala bo jej maly niechcial jezdzic a maly ma niecale dwa latka wozek jeszcze na oponach ma te wloski i wogole jak nowy wyglada zaraz poszukam fotek nie jest jakis super ale za 300zl dam rade a na wiosne kupimy fajna spacerowke :-)
 
Wiktoria - sympatyczny wózio :-) A cena - mniam!! :tak:
Ja już pisałam wcześniej na innym wątku, że też nabyłam komisowy wózek (jeszcze na gwarancji!), niemal bez śladów użytkowania - za 350zł :-p
Uwielbiam takie tanie zakupy!! Bo wczesniej podobał mi sie jedynie wózek za 2000zł i byłam załamana jak pomyślałam ze tyle bede musiała wydac na jeden sprzet! :baffled:

Wózeczek stoi u mojej mamy (u mnie narazie nie ma miejsca), ale jak tylko dopadne go z aparatem, to też wysle Wam jego fotki.
 
reklama
kongurka wiesz na poczatku bylo ze tysiac zloty na wozek ale skoro sie tak trafilo dlaczego miala bym nie skorzystac łozeczko z szuflada kupujemy za 70zl od znajomych. Wole te pieniazki przeznaczyc na co innego na przyklad postanowilismy ze jezeli to kupujemy uzywane to krzeselko do karmienia kupimy nowe a ono kosztuje ok 300zl chcemy takie z regulowanym katem siedzenia itd (bo wogole uzywane ciezko znalesc ale plus przesykla wychodzi minmalnie taniej nawet myslalam ze jak za 300kupic a puzniej sprzedac za 150 to i tak lepiej wychodze niz w komisie albo na alegro bylo by kupione )bardzo przydaje sie w kuchni i wogole moja znajoma ma i jest bardzo zadowolona sa takie drewniane ale to jak dziecko samo stabilnie siedzi
 
Do góry