reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

reklama
a jesteściee zadowolone z Graco? bo ja nie znam tych wózków, nie miałam z nimi nigdy do czynienia, a jak kupowałam parasolke dla Kubasa to w dwóch sklepach mi delikatnie odradzali, bo one podobno takie "plastikowe" są, jeden sprzedawca twierdził, ze ma najwięcej reklamacji na kółka graco
 
L4dY-bIrd ja wciaż mędzę o tym samym.
Pisałaś, ze akcesoria z x landera ( gondola i fotelik) można wpinać do stelaża Haucka Jaguara. Gondole z x landera są dużo tańsze od orginalnych " hołkowskich".
Wyprawki.pl Gondola do w�zk�w x-lander

Mam nadzieję, ze można. Nigdzie nie mogę znaleźć tych informacji.A wtedy było by idealnie wręcz.
 
Czesc dziewczyny! Dlugo mnie tu nie bylo... Czy ktoras z Was ma wozek STOKKE - ja wlasnie kupilam jasny kremowy i zastanawiam sie jakie opinie na temat tego wozka macie.
 
Oho!Wystarczyło żwawiej poszukać:
WÓZEK HAUCK TRAXX + FOTELIK + ADAPTERY + PARASOL (298813003) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupytu sprzedaj

Tu sprzedająca wpięła fotelik z x landera wiec dać sie da.

szopek to jest aukcja dziewczyny z forum :)
Własnie od niej sie dowiedziałam o tej mozliwości :tak:
Tylko tak : mozesz wpiąc gondolke i fotelik z x- landera ale tylko takie które były wyprodukowane do 2006 roku sie dowiedziałam ...bo te od 2007 w tych błyszczących barwach mają juz zmienione adaptery :baffled::-p

PIsałam własnie gdzieś wczesniej że lepiej kupić używana gondolke do x-landera za np. 150 zł i wpiąc ja do stelaża jaguara na pare miesiecy ..a potem ją albo zostawic do sprzedaży ewentualnie wózka z całym asortymentem ( zawsze cena większa) albo pchnać za 100 zł :-);-)
A te ordzinal do hauck sa niebotycznie drogie :baffled:no chyba że ktos kupuje cały kompleto za 1500 zł :sorry2:...ale ja wybrałam tą oszczedniejszą wersje z małym " kombinowaniem z x- landera :-p:cool2:
 
reklama
Czesc dziewczyny! Dlugo mnie tu nie bylo... Czy ktoras z Was ma wozek STOKKE - ja wlasnie kupilam jasny kremowy i zastanawiam sie jakie opinie na temat tego wozka macie.
widziałam ten wózeczek na zywo ...zarąbisty ! podobo świetnbie sie sprawdza ...ale nie na moją kieszeń :baffled:

jak możesz to pstryknij pare foteczek

:-p
chociaż sobie popatrze :dry::sorry2:
 
Do góry