reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wózki

no a ja myślałam, ze kosmiczne folie to norma taka:-D, że tak to zwykle wyglada. apollo ileśtam.
..aenye - L4dY-bIrd dobrze prawi, na allegro z tym. Ten wózek ( implast)podoba sie mamom wiec jakoś go upchniesz. Dołożysz i szkoda nerwów.
 
reklama
dzieki, dziewczyny. tez o tym myslalam, nieraz juz, ale:
1. ma porwana gabke na raczce, taki to szajs
2. przednie kolka totalnie nie do uzytku, trzeba nowych, a nie moge nigdzie takich znalezc, a w sklepie mowia, ze fabryka juz takich nie robi!!! i nie moge zamowic! fak, debile jedne. nie wiem, bede kombinowac, w koncu ja tez musze na czyms jezdzic (a w sumie nie ja, a Max ;-) )

l4dybIrd - a wiesz cos na temat tego mojego moona? w sklepie wszystko mi sie w nim podoba, ale nie wiem, jak w praktyce...
a jakie juz mialas wozki? ja uwielbiam ten temat :-D
 
dziewczyny, mam dylemat. chcę kupić Emmaljungę Smart, ale u w atrakcyjnej cenie mogę ją mieć tylkow kolorze Jungle Pink, są tam wstawki rózowe, jak myslicie, to przesada różowy wózek, co??????
 
dziewczyny, mam dylemat. chcę kupić Emmaljungę Smart, ale u w atrakcyjnej cenie mogę ją mieć tylkow kolorze Jungle Pink, są tam wstawki rózowe, jak myslicie, to przesada różowy wózek, co??????

nie prawda :no: pewnie że moga byc wstawki rózowego ..bez przesady p[rzeciez nie żyjemy w epoce kamienia łupanego :dry:

Teraz juz stereotypy ...niebieskie chłopak-
rózowe dziewczynka sie zatarły ....

a kupuje sie tak bo ..." tak wypada"

ja uważam że spokojnie może być ...a jeszcze jak masz okazje i ten wózek ci sie bardzo podoba to nie ma na co czekać :tak:


a co do tego HAuck jaguar traxx to jestem mega zadowolona !
szopek jak chcesz możesz kupować :tak:
czołg nie wózek ..przejedzie przez wszystko !amorty marzenie :-p
wielkie siedzisko ..super zabudowane ...nie kupuje extra twardej gondoli tylko miekka wkładke na pierszy miesiac i fotelik do stelaża ....z czystym sumieniem moge polecić :cool2:
 
L4dY-bIrd dzięki za informacje:-).
Chcesz kupić taką wkładkę- miękka gondolę?
Mnie osobiście ona przeraża.

Chciałam sie dowiedzieć też o oparcie- bo gdzieś czytałam, ze ma krótkie. Przyznam szczerze, ze nie wiem od jakiego wymiaru jest krótkie czy długie.
 
L4dY-bIrd dzięki za informacje:-).
Chcesz kupić taką wkładkę- miękka gondolę?
Mnie osobiście ona przeraża.

Chciałam sie dowiedzieć też o oparcie- bo gdzieś czytałam, ze ma krótkie. Przyznam szczerze, ze nie wiem od jakiego wymiaru jest krótkie czy długie.
szopek chcem kupić miekka gondolke bo twarda sie nie opłaca cenowo ...nowa 599 zł :baffled: ..uzywana ...i to musisz sie naszukac pożadnie na allegro i polowac ...380 zł ! :baffled::baffled:
z tej miekkiej gondolki robie sie taki śpiworek po wyjęciu tektureczek po bokach ..i masz na jesień i zime jak znalazł :-p a na nasz czas urodzeniowy to odepne w spiworku te przykrycie i bedzie taka ala łódeczka :-p
A wózekjest extra zabudowany sam w sobie :cool2:

Wiesz co co do tego oparcia to ja tez nie wiem od jakiego " poziomu" jest za krutkie ..:baffled: ...Mój Jasiek ma skończone 2 lata i spokojnie sie mieści na szerokosc i długośc ..wiec uważam ze jest ok ...a syna mam dużego :-p:tak:


uf ..ale sie rozpisałam :-p
 
Ja kochane jestem z czerwcowek ale podczytuje Was troszke .. i wiem juz jedno ze wozki HAuck jaguar traxx sa ok.. a jakie jeszcze polecacie.. zastanawialm sie nad tym coneco V3
 
reklama
Do góry